שרשור הכוונה ומודיעין 3/1

מצב
הנושא נעול.
בית החייל בתל אביב
שלום, אני צריכה להגיע מחר לבית החייל (ויצמן 60), היציאה היא מכיוון קרית שמונה- קו 845, הוא מוריד בארלוזורוב, עזריאלי ותחנה מרכזית חדשה- באיזו התחנות עדיף לרדת ואיזה קו המשך לקחת? (קוים שפועלים בשעות הבוקר- סביבות 9:00). תודה וערב טוב :)
הכי טוב לרדת ברכבת ארלוזורוב ומשם קו 5
של דן (מתוך המסוף) שמגיע בדיוק לפתח של בית החייל, ומדובר בנסיעה של 4 תחנות בלבד לשם.

tamarhp

New member
ממש ביעד שלך
הם עוצרים ברחוב הרכבת מספר 22, רחוב הרכבת מצטלב עם בגין וספציפית עם בגין 48.
תודה!
מאיזה כיוון הם באים? אני בד"כ הולכת ברגל מרכבת ההגנה ואף פעם לא ראיתי אותם.. מה לגבי 808? גם הוא עוצר שם?

olli3

New member
מנהל
תודה!
מאיזה כיוון הם באים? אני בד"כ הולכת ברגל מרכבת ההגנה ואף פעם לא ראיתי אותם.. מה לגבי 808? גם הוא עוצר שם?
הם נוסעים על דרך נמיר בת"א
עוברים בדרך ברכבת מרכז ובעזריאלי, ממשיכים על דרך בגין (עוברים בבית קלקא למשל). בבגין פינת רחוב הרכבת הם פונים ימינה לרחוב הרכבת, עושים פרסה ועוצרים בתחנה. משם הם ממשיכים על רחוב הרכבת (לכיוון רחוב המסגר) פונים ימינה במסגר וממשיכים למרכזית ת"א. קווים 703/808/852/872 נוסעים במסלול הזה, לכולם יש תחנה בצומת הרחובות בגין/הרכבת. קו 703 פעיל בשעות הבוקר המוקדמות בלבד, 808 פעיל בשעות הבוקר בלבד (לכל קו שתי נסיעות בלבד ליום). 852/872 נוסעים כל היום.

מחלף הסירה >> תל אביב
אשמח להכוונה בשעות הבוקר ממחלף הסירה לתל אביב - מנחם בגין 48 תודה!
501ו502 של אגד וקווי נתיב אקספרס
501ו502 של אגד וקווי נתיב אקספרס יגיעו למסגר פינת יצחק שדה במקביל לכתובת אזור בית מעריב

olli3

New member
מנהל
תודה! מה התדירות שלהם בבוקר?
תדירות גבוהה, לא תחכי זמן רב.
לעומת זאת קווים 808/852/872 בעלי תדירות משתנה וקשה לחזות מתי הם יגיעו (הם מגיעים מהצפון). בכל מקרה התדירות שלהם היא כל 20-30 דקות, אבל זה לא וודאי.

olli3

New member
מנהל
501ו502 של אגד וקווי נתיב אקספרס
501ו502 של אגד וקווי נתיב אקספרס יגיעו למסגר פינת יצחק שדה במקביל לכתובת אזור בית מעריב
בגין 48 ממה שידוע לי זה לא בית מעריב
זה בגין פינת רחוב הרכבת, אפילו גוגל מפות מאמת זאת. בית מעריב לפי גוגל יוצא במספר 70 + - מהמסגר פינת יצחק שדה תהיה לה הליכה לא קצרה במיוחד. אם כבר עדיף לרדת תחנה אחרי בבית ספר שב"ח, משם לחתוך דרך רחוב יד חרוצים עד ליעד שלה וגם זה ייקח כ8-10 דקות.

olli3

New member
מנהל
קו 6 הפנימי בצריפין
כל כמה זמן הוא עובר? האתר של סופרבוס כל כך לא יעיל תודה מראש:)
כל 15-20 דקות
בשעות הבוקר עד השעה 10 כל 15 דקות. לאחר השעה 10 כל 20 דקות עד גמר השירות בשעה 18:40. לידע כללי תוכלי למצוא את כל המידע על כל חברות האוטובוסים באתר אחד: www.bus.gov.il

כל 15-20 דקות
בשעות הבוקר עד השעה 10 כל 15 דקות. לאחר השעה 10 כל 20 דקות עד גמר השירות בשעה 18:40. לידע כללי תוכלי למצוא את כל המידע על כל חברות האוטובוסים באתר אחד: www.bus.gov.il
דווקא עם קו 6 אי אפשר לסמוך על האתר.
סופרבוס לא מופעילה את קו 6 על פי לוח זמנים קבוע, אלא במתכונת חופשית. זה נראה שהיא לא נותנת דין וחשבון למשרד התחבורה אלא רק למִפקדת מחנה צריפין. למשל, חלק מהנסיעות מגיעות לחר"פ, מה שלא מופיע בלו"ז הרשמי. והאוטובוסים לא יוצאים לפי לו"ז, אלא כאשר הם מתמלאים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה