שרשור הכוונה ומודיעין 3/5

מצב
הנושא נעול.

Radio girl2

New member
לבוגרשוב מתחנה מרכזית/רכבת ההגנה
קו 4 של דן (קומה 4 בתחנה מרכזית) או 32 מרח' לוינסקי. מהשלום לבוגרשוב - קו 63 של דן. מרכבת מרכז: דן 10, 18, 20, 38, 61, 62, 63, 64, 82, 166. כדאי לציין שבוגרשוב הוא רחוב באורך בינוני ורוב הקווים מגיעים לאחד מקצותיו (או לבדיוק לאמצעו), 63 ו-32 הם היחידים שלהם מס' תחנות על הרחוב עצמו. לפתח תקווה מבוגרשוב קו 66 או 166 ומשם קו פנימי של קווים. אולי מישהו בפורום ידע את מספרו.
תודה :)
ועוד משהו, איך מגיעים מבוגרשוב לרחוב המרד? זה ליום שני...

תודה :)
ועוד משהו, איך מגיעים מבוגרשוב לרחוב המרד? זה ליום שני...
אותו קו 63 עד לתחנה האחרונה
(באותו כיוון בו ירדת יום קודם כשהגעת מהרכבת) שהיא מסוף כרמלית - ומשם רחוב המרד הוא במרחק הליכה - אם את הולכת לכיוון הבניין הגבוה של מלון דיויד אינטרקונטיננטל, שקשה לפספסו - את רואה ברחוב שלו כיכר - בכיכר זו ימינה - רחוב המרד.

נסיעה מת"א לפתח תקווה ובתוך ת"א..
אז ככה, שתי שאלות... השאלות הן לגבי קווים שפועלים מחר בשעות הבוקר-צהריים. 1. איזה קו מגיע מהתחנה המרכזית בת"א לבוגרשוב? אפשרי קו גם מאחת מתחנות הרכבת (השלום, המרכז והאוניברסיטה). 2. נתנו לי כתובת לראיום עבודה,ואני פשוט לא מצליחה למצוא משהו שמתקרב לרחוב שאני צריכה להגיע אליו (וגם כי הסתבכתי ממש עם האתר של דן =/). ככה, אני צריכה להגיע מת"א (או מבוגרשוב, אם קיים קו שעובר דרך שם, או מהתחנה המרכזית/אחת מתחנות הרכבת) לכתובת: סגולה, פתח תקווה רחוב בן ציון גליס 48. אני צריכה להיות שם עד 15 וחצי, אז אם אתם יודעים כמה זמן נסיעה זה, זה יהיה מצויין. יש לכם רעיונות? תודה רבה רבה רבה רבה :)
תשובה
1) מתחנת מרכז או מהשלום, לקחת את קו 63 של דן. אם את יורדת במרכז: לצאת מתחנה, ללכת עד הצומת הגדול, לחצות את הכביש, לפנות שמאלה, ללכת עד הצומת הבא ולפנות ימינה. שם יש תחנה של 63. אם את יורדת בהשלום: לצאת לתוך קניון עזריאלי, ללכת ליציאת הקריה (בתוך הקניון מהיציאה מהתחנה - ימינה איפה שהמעליות ושמאלה מול סטימצקי), לצאת לגשר, לחצות אותו לצד השני, לרדת ובתחנות שם יש קו 63. 2) מבוגרשוב לפ"ת: הכי טוב לדעתי זה לחזור עם קו 63 לעזריאלי, ולקחת משם את קו 641 או 921 של אגד (התחנה שלהם נמצאת קצת יותר קדימה מהתחנה של 63, בערך מתחת לגשר שבו הלכת). את צריכה לרדת בצומת סגולה בפ"ת, שזה הצומת האחרון של פ"ת לפני שיוצאים ממנה. בצומת הזה - הרחוב שהוא שמאלה מכיוון הנסיעה של האוטובוס - זה רחוב בן ציון גליס. יש ללכת ברגל פנימה. זמן הנסיעה -תלוי בעומס, אבל קחי בחשבון שיש הרבה רמזורים וזה יכול לקחת מעל חצי שעה. אפשרי גם לנסוע מבוגרשוב לפ"ת ישירות בלי החלפה בקו 66 של דן, אבל - אז הוא עושה סיבובים בת"א ר"ג ופ"ת, ובתחנה האחרונה שלו, תחנה מרכזת פ"ת, צריך לעלות על אחד מקווי אגד: 561, 551, 641, 921 ולנסוע איתם שתי תחנות עד לצומת סגולה. ישנה אפשרות לא מומלצת לדעתי, לנסוע מאחת תחנות הרכבת (נגיד מהשלום) עם הרכבת עד לתחנת פ"ת סגולה, אבל אז עליך יהיה לצאת ברגל מהתחנה בכביש ללא מדרכה ולחכות גם שם לאחד מהקווים 551, 561, 641 של אגד ולנסוע איתם תחנה אחת לצומת סגולה (במקרה זה תגיעי בכיוון ההפוך). אופציה זו לא מומלצת לדעתי כי רכבת לפ"ת יש פעם בשעה בערך אם אני לא טועה ואח"כ עוד צריך ללכת ברגל (או אם יש מזל - לעלות על קו 67 של קוים בתוך התחנה ולנוסע איתו עד לצומת סגולה).

Radio girl2

New member
נסיעה מת"א לפתח תקווה ובתוך ת"א..
אז ככה, שתי שאלות... השאלות הן לגבי קווים שפועלים מחר בשעות הבוקר-צהריים. 1. איזה קו מגיע מהתחנה המרכזית בת"א לבוגרשוב? אפשרי קו גם מאחת מתחנות הרכבת (השלום, המרכז והאוניברסיטה). 2. נתנו לי כתובת לראיום עבודה,ואני פשוט לא מצליחה למצוא משהו שמתקרב לרחוב שאני צריכה להגיע אליו (וגם כי הסתבכתי ממש עם האתר של דן =/). ככה, אני צריכה להגיע מת"א (או מבוגרשוב, אם קיים קו שעובר דרך שם, או מהתחנה המרכזית/אחת מתחנות הרכבת) לכתובת: סגולה, פתח תקווה רחוב בן ציון גליס 48. אני צריכה להיות שם עד 15 וחצי, אז אם אתם יודעים כמה זמן נסיעה זה, זה יהיה מצויין. יש לכם רעיונות? תודה רבה רבה רבה רבה :)
תודה רבה לכולם!!! עזרתם לי מאוד

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
מתחנת רכבת נתניה לצומת בית ליד
הבנתי שיש אופציה לקחת מהיציאה מהרכבת קו 5, לרדת בתחנה הראשונה ואז לקחת קו 35 שבכביש ממול שמוריד בצומת בית ליד. אבל משום מה לא מצאתי את קו 35 באתר אגד. איך אני מגיע? תודה מראש.

Image of me

New member
מתחנת רכבת נתניה לצומת בית ליד
הבנתי שיש אופציה לקחת מהיציאה מהרכבת קו 5, לרדת בתחנה הראשונה ואז לקחת קו 35 שבכביש ממול שמוריד בצומת בית ליד. אבל משום מה לא מצאתי את קו 35 באתר אגד. איך אני מגיע? תודה מראש.
35 שייך לחברת נתיב אקספרס.
ולכן ניתן למצוא את הלו"ז באתר שלהם. חוץ מזה מנתניה לבית ליד יש קווים נוספים, גם של אגד וגם של נתיב אקספרס, כך שבמקום לחפש לפי קו, אני ממליץ לך לחפש בשני האתרים לפי מוצא ויעד, וכך יהיו לך הרבה יותר אפשרויות. שתי הערות: 1. מהרכבת לתחנה של 35 זה מספר דקות הליכה ברגל. 2. כמו שכתבו כאן בעבר, הקווים לצומת בית ליד יוצאים מנתניה מפוצצים בימי ראשון בבוקר, ולכן לא תמיד עוצרים ברכבת. לכן קח בחשבון שאולי תיאלץ לקחת מהרכבת אוטובוס לתחנה המרכזית נתניה, ואת האוטובוס לבית ליד לתפוס משם.

Lili Liat

New member

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
שלום!
מהן הדרכים האפשריות הנוחות והמהירות להגיע מרחובות לתל השומר?

Image of me

New member
שלום!
מהן הדרכים האפשריות הנוחות והמהירות להגיע מרחובות לתל השומר?
בבוקר 166 של אגד.
בשאר השעות 164 של אגד למסוף אלוף שדה, ומשם יש הרבה קווים לשער הראשי של תל השומר. אלא אם כן את צריכה לשער הדרומי, ואז כדאי לרדת במחלף מסובים ולקחת 36,37,59,475.

Lili Liat

New member
בבוקר 166 של אגד.
בשאר השעות 164 של אגד למסוף אלוף שדה, ומשם יש הרבה קווים לשער הראשי של תל השומר. אלא אם כן את צריכה לשער הדרומי, ואז כדאי לרדת במחלף מסובים ולקחת 36,37,59,475.
תודה רבה לכם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה