שרשור הכוונה ומודיעין 3/7

מצב
הנושא נעול.

BMWE

New member
תודה! אבל עוד שאלה - קו 380 כתוב באתר אגד ..
שהוא מתחיל את המסלול מ"מתחם ארלוזורוב - מסוף/דרך נמיר/בית רסיטל" אני מתכוונת להגיע לרכבת מרכז שנמצאת בין ר"ג לת"א.... זה נקרא "מתחם ארלוזורוב"? איפה אמצא את התחנה שלו?
מול הכניסה לרכבת אחרי חניון להעלאת נוסעים

mister K

New member
תודה! אבל עוד שאלה - קו 380 כתוב באתר אגד ..
שהוא מתחיל את המסלול מ"מתחם ארלוזורוב - מסוף/דרך נמיר/בית רסיטל" אני מתכוונת להגיע לרכבת מרכז שנמצאת בין ר"ג לת"א.... זה נקרא "מתחם ארלוזורוב"? איפה אמצא את התחנה שלו?
כן, זה נקרא מתחם ארלוזרוב.
התחנה של 380 נמצאת ממש מול הכניסה לתחנת הרכבת.

fireman

New member
צריכה הכוונה לב"ש, העיר העתיקה, מת"א!!!

נניח ואני נמצאת ברכבת סבידור מרכז, לאן לקחת רכבת? ב"ש צפון או ב"ש מרכז? ואיזה אוטובוס לקחת אחרי הרכבת והיכן??? אני צריכה להגיע בסופו של דבר למרכז הצעירים בבאר-שבע, רחוב האבות 52 ליד העיר העתיקה....
מהתחנה המרכזית
קו 13\31....לרדת בתחנה בצומת הרצל\העצמאות (מול מוזיאון הנגב) לחזור בחזרה לכיוון הככר, לעבור את הככר ולפנות ימינה למדרחוב....כל הזמן ישר, 4 דקות הליכה את במרכז הצעירים. נסיעה טובה

אוהד11

New member
מרכבת השלום בת"א לתיכון אוהל שם בר"ג
איזה קווים ואיפה יורדים? תודה
מרכבת השלום עם 42/75/524/525/531 עד אבא הלל
פינת רוקח בפינה הקרובה יותר לאיצטדיון רמת גן (אבא הלל נפגש עם רוקח בשתי נקודות) ומשם הליכה קצרה לתיכון

mn300

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 3/7
מהצפון לחוף גורדון בת"א
1. באיזו תחנת רכבת בת"א הכי כדאי לרדת כדי להגיע לחוף גורדון בת"א ביום שישי ואיזה קווים מומלץ לקחת? 2. מה התחנה הכי קרובה של קו 910 (ת"א-חיפה) לגן צ'ארלס קלור ואיך הכי כדאי להגיע לשם בשביבות 16:30 אחרה"צ ביום שישי? תודה רבה!

מהצפון לחוף גורדון בת"א
1. באיזו תחנת רכבת בת"א הכי כדאי לרדת כדי להגיע לחוף גורדון בת"א ביום שישי ואיזה קווים מומלץ לקחת? 2. מה התחנה הכי קרובה של קו 910 (ת"א-חיפה) לגן צ'ארלס קלור ואיך הכי כדאי להגיע לשם בשביבות 16:30 אחרה"צ ביום שישי? תודה רבה!
לחוף גורדון מומלץ לרדת ברכבת מרכז
משם ניתן לקחת את קו 10 עד בן יהודה ומשם ברגל. מ-910 מומלץ לרדת בסמינר הקיבוצים ומאותה תחנה לקחת את קו 25 של דן עד צ'ארלס קלור. קווים נוספים המגיעים סמוך מאוד לגן ועוצרים בתחנה הנ"ל: 24 של דן ו-90, 149 של מטרופולין.

מצב
הנושא נעול.
למעלה