שרשור הכוונה ומודיעין 30/11

מצב
הנושא נעול.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום

lacrimosa girl

New member

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
אהלן אנשים :)
אמממ. רציתי לשאול, איך אני מגיעה ממרכזית ת"א למועדון הבארבי?
תודה רבה מראש [:

אהלן אנשים :)
אמממ. רציתי לשאול, איך אני מגיעה ממרכזית ת"א למועדון הבארבי?
תודה רבה מראש [:
הגעה ל בארבי
יש את קו 461 של חברת סופרבוס שיוצא מקומה 6 (היעד שלו זה לוד, אבל הוא עובר דרך דרום ת"א קודם כל). יש גם את קו 201 של אגד שגם כן יוצא מקומה 6, אבל יש שעות שהוא לא עובר ליד מועדון הבארבי.. עדיף שתצייני מאיפה את מגיעה (אני מניח שאת לא גרה בתחנה המרכזית), ואז אולי נוכל להמליץ לך על דרך נוחה יותר, מבלי לעבור דרך התחנה המרכזית..

lacrimosa girl

New member
הגעה ל בארבי
יש את קו 461 של חברת סופרבוס שיוצא מקומה 6 (היעד שלו זה לוד, אבל הוא עובר דרך דרום ת"א קודם כל). יש גם את קו 201 של אגד שגם כן יוצא מקומה 6, אבל יש שעות שהוא לא עובר ליד מועדון הבארבי.. עדיף שתצייני מאיפה את מגיעה (אני מניח שאת לא גרה בתחנה המרכזית), ואז אולי נוכל להמליץ לך על דרך נוחה יותר, מבלי לעבור דרך התחנה המרכזית..
אמממ, אני מגיעה באוטובוס היישר למרכזית

תודה רבה [:

lacrimosa girl

New member
ולא עדיף להגיע הישר לברבי?
אבל זה כבר לשיקולך. בכל אופן משד' הר-ציון (תחנה מרכזית ישנה) תוכלי לקחת קו 42 של דן בדיוק לשם.
איך אני יכולה לעשות את זה אם כל האוטובוסים
שיש לי, זה בדיוק 3 קווים של מטרופולין?
תודה בכ"מ. מה לגבי קו 17? חברה שלי אמרה לי שהוא מגיע לבארבי...[של דן]

איך אני יכולה לעשות את זה אם כל האוטובוסים
שיש לי, זה בדיוק 3 קווים של מטרופולין?
תודה בכ"מ. מה לגבי קו 17? חברה שלי אמרה לי שהוא מגיע לבארבי...[של דן]
אם תמשיכי לא לספר לנו מאיפה את באה
לא כל כך נוכל לעזור לך... ו-17 אכן מגיע לאזור, אבל הוא לא עובר דרך תחנה מרכזית.

Image of me

New member
אי אפשר לחכות ל-73 ו-74 ביחד
כי הם עוצרים בצדדים שונים של הצומת, אבל למזלך יש קווים נוספים שמגיעים לבארבי והם עוצרים יחד עם 73. לכן כדאי לחכות בתחנה של 73 בצומת חולון (בשדרות בן צבי), ומשם יש עוד כמה קווים: 90, 92, 201 של אגד, 157, 451, 461 של סופרבוס, ואולי יש עוד.

ולא עדיף להגיע הישר לברבי?
אבל זה כבר לשיקולך. בכל אופן משד' הר-ציון (תחנה מרכזית ישנה) תוכלי לקחת קו 42 של דן בדיוק לשם.
דווקא מ 42 יש כמה דקות הליכה..
הוא עוצר ב סלמה פינת הרצל, והבארבי נמצא ב קיבוץ גלויות פינת הרצל.

692לאלתר

New member

מטען באוטובוסים: אופניים ובכלל
שלום לכל חברי הפורום שעושים עבודה נהדרת בכיסוי השיח על כל הקשת של התחבורה הציבורית! ממש ממש מעניין להיכנס לפה ולקרוא על מה שקורה בשטח, איפה עומדים כל הפרויקטים וכולי... ועכשיו לשאלות: -האם מותר לעלות עם אופניים לאוטובוס עירוני (לצורך העניין, בנתניה, של אגד)? -באופן כללי - האם זה כרוך בתשלום נוסף לרכישת כרטיס רגיל?* -האם מותר לעלות עם אופניים לאוטובוס בין-עירוני - בקווים של אגד ונתיב אקספרס? -ושוב, האם זה כרוך בתשלום נוסף?* *אני כרגע "שוחר" (בקורס קדם-צבאי) מה שמקנה לי נסיעות חינם באמצעות כרטיס שוחר מהצבא. במידה וצריך לשלם על העלאת אופניים לאוטובוס - האם אני כשוחר חייב גם בתשלום? הרבה תודה מראש.

Yaron Cr

New member
שלום לכל חברי הפורום שעושים עבודה נהדרת בכיסוי השיח על כל הקשת של התחבורה הציבורית! ממש ממש מעניין להיכנס לפה ולקרוא על מה שקורה בשטח, איפה עומדים כל הפרויקטים וכולי... ועכשיו לשאלות: -האם מותר לעלות עם אופניים לאוטובוס עירוני (לצורך העניין, בנתניה, של אגד)? -באופן כללי - האם זה כרוך בתשלום נוסף לרכישת כרטיס רגיל?* -האם מותר לעלות עם אופניים לאוטובוס בין-עירוני - בקווים של אגד ונתיב אקספרס? -ושוב, האם זה כרוך בתשלום נוסף?* *אני כרגע "שוחר" (בקורס קדם-צבאי) מה שמקנה לי נסיעות חינם באמצעות כרטיס שוחר מהצבא. במידה וצריך לשלם על העלאת אופניים לאוטובוס - האם אני כשוחר חייב גם בתשלום? הרבה תודה מראש.
נא לשרשר את ההודעה לפורום עצמו

ולא לשרשור ההכוונה, בבקשה!

לפחות לגבי אוטובוס בין עירוני
אני יודע שמותר להכניס אופניים לתא המטען וכן, אתה צריך לשלם עליהם. בין היתר בשביל הביטוח אם חו"ח יקרה משהו...

lordgino

New member

שאלה לגבי קו 60 של מטרופולין
מבירת הנגב למצפה רמון: האם יש תחנה בגן הלאומי עבדת? (זה בשביל טיול...) תודה!

IgKh

New member
שאלה לגבי קו 60 של מטרופולין
מבירת הנגב למצפה רמון: האם יש תחנה בגן הלאומי עבדת? (זה בשביל טיול...) תודה!
בעיקרון כן
חלופות של הקו שנוסעות דרך מחנה רמון לא עוברות בגן הלאומי.

שאלה לחיפאים שבנינו
מקרית הממשלה לאוניברסיטה יש לי את קו 24 של אגד, השאלה היא כמה זמן בממוצע לוקח לו לעשות את הדרך בשעות הצהריים המאוחרות (3-4)?? והאם יש אפשרות לקצר את זמן הנסיעה ע"י החלפת אוטובוסים כל שהיא בדרך או לצורך העניין נסיעה בכרמלית למרכז הכרמל ולתפוס משם אוטובוס לאוניברסיטה?? בעיקרון הנסיעה הולכת להיות עב"ס יומי כך שאני צריך את הדרך המהירה ביותר בשעות הללו. תודה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה