שרשור הכוונה ומודיעין 30/11

מצב
הנושא נעול.

line 666

New member
שאלה לחיפאים שבנינו
מקרית הממשלה לאוניברסיטה יש לי את קו 24 של אגד, השאלה היא כמה זמן בממוצע לוקח לו לעשות את הדרך בשעות הצהריים המאוחרות (3-4)?? והאם יש אפשרות לקצר את זמן הנסיעה ע"י החלפת אוטובוסים כל שהיא בדרך או לצורך העניין נסיעה בכרמלית למרכז הכרמל ולתפוס משם אוטובוס לאוניברסיטה?? בעיקרון הנסיעה הולכת להיות עב"ס יומי כך שאני צריך את הדרך המהירה ביותר בשעות הללו. תודה.
אפשר לקחת קו 5 עד מרכז הכרמל
ומשם קו 37/30 עד האוניברסיטה (קו 5 - 15:05, 15:35, 16:05 וכן הלאה...)

Yaron Cr

New member
אפשר לקחת קו 5 עד מרכז הכרמל
ומשם קו 37/30 עד האוניברסיטה (קו 5 - 15:05, 15:35, 16:05 וכן הלאה...)
חבל על הזמן היקר של החלפת האוטובוסים
סע עם קו 24 בנסיעה חלקה תגיע תוך 40-45 דקות בפקקים (בד"כ בכניסה לצומת מרכז חורב) מקסימום שעה.

Yaron Cr

New member
הוא שאל מה הדרך הקצרה ביותר...
לא מה הטיול הארוך ביותר.
הוא יכול לבדוק במערכת שילובי הקווים
של אגד. כל נסיון "לקיצור" הדרך רק יאריך אותה. הוא יכול לקחת שתי אוטובוסים שזמן הנסיעה הכולל של שניהם 27 דקות אבל הוא יצטרך לחכות יותר זמן בהמתנה כשהוא מבצע את ההחלפה. דרך אגב המסלול של 37 יותר ארוך משל 24.

mister K

New member
של אגד. כל נסיון "לקיצור" הדרך רק יאריך אותה. הוא יכול לקחת שתי אוטובוסים שזמן הנסיעה הכולל של שניהם 27 דקות אבל הוא יצטרך לחכות יותר זמן בהמתנה כשהוא מבצע את ההחלפה. דרך אגב המסלול של 37 יותר ארוך משל 24.
אין קו בחיפה שהמסלול שלו יותר ארוך משל 24
גם לא 37. עדיף שתתן למי שמכיר את הקווים האלה לענות ואל תסתמך רק על האתר.

mister K

New member
ודווקא יש דרך אחת ויחידה לקצר
לנסוע בכרמלית עד גן האם ומשם קו 37 או 30. זו לדעתי דרך יותר קצרה מנסיעה בקו 24.

לא סתם השאלה הייתה מופנית לחיפאים
להסתכל במערכת המידע של אגד אני יכול, אבל יכול להיות שהחיפאים פה מכירים דרך יותר קצרה להגעה בין הנקודות בהתחשב בעומסי התנועה שבעיר.

Image of me

New member
שאלה לחיפאים שבנינו
מקרית הממשלה לאוניברסיטה יש לי את קו 24 של אגד, השאלה היא כמה זמן בממוצע לוקח לו לעשות את הדרך בשעות הצהריים המאוחרות (3-4)?? והאם יש אפשרות לקצר את זמן הנסיעה ע"י החלפת אוטובוסים כל שהיא בדרך או לצורך העניין נסיעה בכרמלית למרכז הכרמל ולתפוס משם אוטובוס לאוניברסיטה?? בעיקרון הנסיעה הולכת להיות עב"ס יומי כך שאני צריך את הדרך המהירה ביותר בשעות הללו. תודה.
יש סיכוי גדול שהכרמלית אכן תקצר לך.
מתחנת גן האם תוכל לקחת את קו 37, שנוסע ישירות לאוניברסיטה בלי הסיבובים שעושה 24 ברוממה. זה כמובן חוסך גם את המעבר בפקקים של הדר (בימינו עדיף להתרחק מהדר כמה שיותר). אבל עדיין יהיו לך הפקקים של חורב. אפשרות נוספת היא לקחת רכבת לתחנת לב המפרץ, או קו 103/108 לצ'ק פוסט, ומשם 141 או 143 המהירים לאוניברסיטה. חובה לבדוק את הלו"ז כי 141/143 נוסעים רק מהבוקר עד הצהריים. זה יחסוך לך גם את הפקק של חורב.

Image of me

New member
יש סיכוי גדול שהכרמלית אכן תקצר לך.
מתחנת גן האם תוכל לקחת את קו 37, שנוסע ישירות לאוניברסיטה בלי הסיבובים שעושה 24 ברוממה. זה כמובן חוסך גם את המעבר בפקקים של הדר (בימינו עדיף להתרחק מהדר כמה שיותר). אבל עדיין יהיו לך הפקקים של חורב. אפשרות נוספת היא לקחת רכבת לתחנת לב המפרץ, או קו 103/108 לצ'ק פוסט, ומשם 141 או 143 המהירים לאוניברסיטה. חובה לבדוק את הלו"ז כי 141/143 נוסעים רק מהבוקר עד הצהריים. זה יחסוך לך גם את הפקק של חורב.
ובחזור 141 נוסע מהצהריים עד הערב
בערך כל שעה-שעתיים. אגב, בבוקר יש קו 24א מקרית הממשלה לאוניברסיטה (אלא אם איני מעודכן וביטלוהו), שהוא קו מהיר יחסית שלא נכנס לתוך רוממה. כדאי לשקול גם אותו.

ובחזור 141 נוסע מהצהריים עד הערב
בערך כל שעה-שעתיים. אגב, בבוקר יש קו 24א מקרית הממשלה לאוניברסיטה (אלא אם איני מעודכן וביטלוהו), שהוא קו מהיר יחסית שלא נכנס לתוך רוממה. כדאי לשקול גם אותו.
החזרה ושעות הבוקר לא רלוונטיים
אבל

bendavid

New member
שאלה לחיפאים שבנינו
אפשרויות נוספות
בתחנה קודמת במגינים עובר גם 37 וכך ניתן לקצר את זמן ההמתנה המעבר דרך לב המפרץ ייתן את זמן הנסיעה הקצר ביותר - אבל זמן ההמתנה הופך את האופציה ללא כדאית כדי לקצר את זמן ההמתנה ניתן גם לקחת אוטובוס להדר לבית הקרנות (43) ומשם לקחת 24.37.36

Image of me

New member
אפשרויות נוספות
בתחנה קודמת במגינים עובר גם 37 וכך ניתן לקצר את זמן ההמתנה המעבר דרך לב המפרץ ייתן את זמן הנסיעה הקצר ביותר - אבל זמן ההמתנה הופך את האופציה ללא כדאית כדי לקצר את זמן ההמתנה ניתן גם לקחת אוטובוס להדר לבית הקרנות (43) ומשם לקחת 24.37.36
36 עושה סיבוב בנווה שאנן
שאינו טוב יותר מהסיבוב של 24 ברוממה. ובכלל, כמו שכתבתי לעיל, עדיף להימנע מכניסה להדר כל עוד מתבצעות שם העבודות על המטרונית.

bendavid

New member
36 עושה סיבוב בנווה שאנן
שאינו טוב יותר מהסיבוב של 24 ברוממה. ובכלל, כמו שכתבתי לעיל, עדיף להימנע מכניסה להדר כל עוד מתבצעות שם העבודות על המטרונית.
36 מהיר מ24 ו37 כי הוא לא עובר
בפקקים של חורב. ובכל מקרה זמן ההמתנה הוא הבעייתי לעומת ההפרשים בזמני הנסיעה

מצב
הנושא נעול.
למעלה