שרשור הכוונה ומודיעין 30/9-1/10

מצב
הנושא נעול.

מתן276

New member
שלום יש לי שאלת הכוונה

אני צריכה להגיע ביום שני למוזיאון תל אביב ורציתי לדעת איך אני יכולה לנסוע לשם מהאזור של כיכר אתרים. תודה רבה
אז ככה
את יכולה ללכת ברגל עד ארלוזורוב 24 ומשם לקחת קו 9 או להתחבר אליו באמצעות 61/161/10. עם קו 10 תרדי בתחנת העירייה וקחי קו 9 מהתחנה הצמודה לגן העיר. 61/161 מגיעים לארלוזורוב אז תרדי שם ותתחברי לקו 9. כמובן שאפשר להתחבר אליו גם עם נסיעה של תחנה אחת ב-4/104/204 ולקחת 9 מהצד השני.

מתן276

New member
שאלה
מישהו יודע איך מגיעים מרמת החייל לבי"ס שבח?
תשובה
יש לך את קווים 524/75/76 המהירים. הבעיה היא שהם פעילים בתדירות נמוכה מאוד - ל-75 יש 5 נסיעות בין 14:40 ל-18:30. קו 76 יוצא כל שעה עגולה(10:00-19:00). היתרון הוא שהם יוצאים מעתידים כך שאם השעות מתאימות לך פשוט תצא לכיוון התחנה בשעה שבה האוטובוס יוצא מהמסוף. קו 524 הוא קו סדיר אך גם תדירותו נמוכה. אתה יכול לנסוע גם בקו 52 עד גשר לה גארדיה אבל הוא עושה סיבוב בר"ג וגבעתיים בדרך. מה שאני ממליץ לך לעשות הוא לקחת 142 עד רכבת מרכז ושם להחליף ל-51/60/160/83/561/75/76/169/173/524/525/531/627/641(כמובן שאם 75/76/524 מגיעים כבר ברמת החייל אז תעלה)

מתן276

New member
שאלה
איך אפשר להגיע לרחוב אילת מקרית שלום? תודה מראש!
תשובה
אם אין לך בעיה להגיע לתחנה המרכזית אז תיסע משם(קומה 7) בקו 41. אם אתה רוצה לחסוך הליכה אז תיסע מצומת הולץ בקו 174 עד שד' הר ציון/לוינסקי ושם תחליף ל-41 או שתרד בדרך בגין ומהצד השני תיסע ב-40/240

מתן276

New member
שאלה חשובה.
אני צריכה להגיע מחר בערב מכיכר מילאנו לרחוב הברזל. איזה קו אני צריכה לקחת? כמה זמן לוקחת הנסיעה? תודה רבה!
הקו היחיד שמגיע לאזור במוצ"ש הוא 142
את צריכה לקחת קו 5 עד התחנה הסופית - רכבת מרכז. 142 עוצר ברח' על פרשת דרכים, מול המסוף. את יכולה גם לנסוע 2 תחנות עם 25/125/126 ולהתחבר לקו 89 אם כי הוא מוריד רחוק.

noname2008

New member
היי. האם קווים 601/605 מהרצליה לנתניה
מגיעים לרח' שדרות בן צבי פינת כיכר הנביאים בנתניה? ברשימת התחנות רשום שהקווים הנ"ל מגיעים לשדרות בן צבי, אך אין מיקום מדויק. תודה וחג שמח!

GoldenEyes

Well-known member
היי. האם קווים 601/605 מהרצליה לנתניה
מגיעים לרח' שדרות בן צבי פינת כיכר הנביאים בנתניה? ברשימת התחנות רשום שהקווים הנ"ל מגיעים לשדרות בן צבי, אך אין מיקום מדויק. תודה וחג שמח!
תשובה
מעיון באתר www.bus.gov.il וחיפוש לפי מספר הקו 601 ורשימת התחנות יש לו תחנות: בן צבי/משטרה, שדרות בן צבי 85 בן צבי/הנביאים, שדרות בן צבי כנ"ל לגבי קו 605 אני מקווה שזה עוזר לך שנה טובה

XrayCharlie

New member
מישהו יודע אם הקו מת"א לבת ים יפעל ערב כיפור?
ואם כן עד איזה שעה, לא הצלחתי למצוא מידע באתר של הרכבת, תודה לעונים.
הרכבת עובדת בערב יום כיפור
ולכן הקו יהיה פתוח אבל הרכבות מסיימות נסיעתן בשעה 13:00 בערך כך שאל תבנה על רכבת בשעה 15:00 (למעשה בשעה כזו גם לא על אוטובוס).

qwe41

New member
איך להגיע לטבריה לציפורי או נצרת עלית ציפורי
שלום,ותודה מראש למי שעונה! ברצוני להגיע מטבריה למושב ציפורי (לאתר של רשות הטבע והגנים),איך אפשר?האם יש קוים מטבריה לציפורה,ואם אין איזו חברה,איזה קוים,נוסעים מנצרת עלית לציפורי,אשמח מאוד על העזרה!

qwe41

New member
שלום,ותודה מראש למי שעונה! ברצוני להגיע מטבריה למושב ציפורי (לאתר של רשות הטבע והגנים),איך אפשר?האם יש קוים מטבריה לציפורה,ואם אין איזו חברה,איזה קוים,נוסעים מנצרת עלית לציפורי,אשמח מאוד על העזרה!
הכוונה כמובן מטבריה

elitrou

New member
הכוונה מטבריה
430 או 836 של אגד מטבריה לצומת המוביל, משם כמה תחנות לכיוון נצרת בקווים 28 או 342 של נצרת נסעיות ותיירות או 343 של אגד עד המקום.

מצב
הנושא נעול.
למעלה