שרשור הכוונה ומודיעין 31/12

מצב
הנושא נעול.

אוהד11

New member
47 עובר בשדרות רוקח ליד פארק הירקון ומרמת

לפי האתר של אגד 502 הוא רק מ12-יכול להיות?
אני צריכה בבוקר...
47 עובר בשדרות רוקח ליד פארק הירקון ומרמת
אביב צריך אוטובוס נוסף, 48 רחוק יותר מבית איזי שפירא

אילו קווים מגיעים מהתחנה המרכזית בירושלים ל

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
אילו קווים מגיעים מהתחנה המרכזית בירושלים ל
מלון שלום בירושלים (רחוב שחראי 24) ?

gesus

New member
ר"ג (ז'בוטינסקי)- תל אביב (א.גבירול/י. מכבי)

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
יש אפשרות לעשות את זה בקו אחד? בינתיים מה שאני רואה זה מר"ג לת.מ.ח בתל אביב ומשם לאבן גבירול.

down under

New member
ממש ממש ממש לא! יש קו אחד ואפילו

יש אפשרות לעשות את זה בקו אחד? בינתיים מה שאני רואה זה מר"ג לת.מ.ח בתל אביב ומשם לאבן גבירול.
תדיר. הן אוטובוסים והן מוניות שירות חוקיות. קו 66.

alantan

New member
שים לב קובי, גם אני תמיד מבולבל ממסלול 66

תדיר. הן אוטובוסים והן מוניות שירות חוקיות. קו 66.
שים לב קובי, גם אני תמיד מבולבל ממסלול 66
אבל הוא אינו ממשיך בפנקס עד אבן גבירול. הוא פונה ימינה בויצמן וממשיך בארלוזורוב. כלומר עם 66 עדיף כבר לרדת בבית החייל וללכת את הק"מ לככר מילנו ברגל.

ממש לא

ממש לא
אם זה מצומצ עלית, לך עד מסוף ארלוזורוב הידוע בכינויו רכבת מרכז וקח קו 5. בשום פנים לא להגיע לתחנה מרכזית. אם אין לך כח ללכת לרכבת מרכז, קח אוטובוס מהאוטובוסים הרבים, סע תחנה אחת ורד במסוף, שם החלף ל15

קו 66 שהציעו לך

ממש לא
אם זה מצומצ עלית, לך עד מסוף ארלוזורוב הידוע בכינויו רכבת מרכז וקח קו 5. בשום פנים לא להגיע לתחנה מרכזית. אם אין לך כח ללכת לרכבת מרכז, קח אוטובוס מהאוטובוסים הרבים, סע תחנה אחת ורד במסוף, שם החלף ל15
קו 66 שהציעו לך
לא עובר בצומת עלית

gesus

New member
זה בסדר, מצאתי

מאיפה בז'בוטינסקי אתה צריך? זה יעזור לנו קצת.
זה בסדר, מצאתי
תודה על ההכוונה לאתר של דן. אם לא הייתם אומרים לי הייתי יושב על האתר של אגד עד הבוקר. קו 66 כנראה יעשה את העבודה. אם לא, מחר אני חוזר לפה עם שאלות.

alantan

New member
שים לב למה שכתבתי לקובי למעלה

זה בסדר, מצאתי
תודה על ההכוונה לאתר של דן. אם לא הייתם אומרים לי הייתי יושב על האתר של אגד עד הבוקר. קו 66 כנראה יעשה את העבודה. אם לא, מחר אני חוזר לפה עם שאלות.
שים לב למה שכתבתי לקובי למעלה
אם אתה נוסע ב-66, עדיף לרדת כבר בפנקס פינת ויצמן וללכת משם ברגל ליהודה המכבי פינת אבן גבירול: המשך ברגל בפנקס ופנה ימינה ברח' דה האז (חותך באלכסון), זה מוריד לך את מרחק ההליכה לכ-850 מ' בלבד.

alantan

New member
נכון, אין אף קו ישיר

נכון, אין אף קו ישיר
1) כל הקווים הבאים מגיעים לארלוזורוב בקרבת רח' אבן גבירול: קו 61, 62 (מהבורסה ליהלומים ר"ג בלבד) קו 64 (כל ז'בוטינסקי, תדירות לא מדהימה) קו 66 (מז'בוטינסקי מזרחית לביאליק בלבד) מארלוזורוב בקרבת רח' אבן גבירול מדובר בכק"מ הליכה ליהודה המכבי, כלומר כרבע שעה. אם לא בא לך ללכת, ניתן לנסוע משם בקווים 24, 25, 26, 48 או 56. 2) עוד אפשרות היא לקחת את הקו הראשון שמגיע לכיוון רכבת מרכז (51, 61, 62, 64, 70, 82) ומשם לנסוע בקו 5 לפנקס פינת אבן גבירול משם 5 דקות הליכה ליהודה המכבי.

Ambitionz

New member
מירושלים לשלישות בר"ג

מירושלים לשלישות בר"ג
איך מגיעים? דרך ת"א? דרך מחלף האלוף שדה? אלו קווים מגיעים מהאלוף שדה לשם, אם בכלל? (את הקוים מת"א כבר ראיתי בחיפוש) תודה!

down under

New member
קו 400 אבל עושה סיבוב ארוך מאוד

מירושלים לשלישות בר"ג
איך מגיעים? דרך ת"א? דרך מחלף האלוף שדה? אלו קווים מגיעים מהאלוף שדה לשם, אם בכלל? (את הקוים מת"א כבר ראיתי בחיפוש) תודה!
ומעצבן לאללה ברחבי בני ברק. כנ"ל גם קו 402. אם רוצים אפשר, לדעתי יותר מומלץ, קו 480 לרכבת מרכז (ליד ארלוזורוב) ומשם ללכת לדרך בגין צמוד לאולמי רסיטל ולקחת הקווים הבאים: 40,50,51,54,68,69,154 ולרדת במשטרת ר"ג (ככר גרונר) וללכת כ-5 דקות על רח' יוסף הגלילי עד לש"ג של השלישות.

Ambitionz

New member
אין קו שמגיע מאלוף שדה לאזור שהוא לא 400?

ומעצבן לאללה ברחבי בני ברק. כנ"ל גם קו 402. אם רוצים אפשר, לדעתי יותר מומלץ, קו 480 לרכבת מרכז (ליד ארלוזורוב) ומשם ללכת לדרך בגין צמוד לאולמי רסיטל ולקחת הקווים הבאים: 40,50,51,54,68,69,154 ולרדת במשטרת ר"ג (ככר גרונר) וללכת כ-5 דקות על רח' יוסף הגלילי עד לש"ג של השלישות.
אין קו שמגיע מאלוף שדה לאזור שהוא לא 400?
או 402? זה נראה לי פשוט נורא קרוב... בכל מקרה תודה רבה!

480 לרכבת מרכז

מירושלים לשלישות בר"ג
480 לרכבת מרכז
+אוטובוס עירוני מהבאים:51 או 68 קווים מליד בית רסיטל, 69 קווים, 64 או 70 מרחוב פרשת דרכים סמוך יותר לרכבת.לא זוכר עוד אבל כל הקווים שעוברים בז'בוטינזסקי

מצב
הנושא נעול.
למעלה