שרשור הכוונה ומודיעין 4/1

מצב
הנושא נעול.
מוייצמן 42 גבעתיים לרמת עמידר
או גשר בר אילן (גהה) גם מרחק הליכה קצר מהמקומות האלה (עד 20 דקות) למקרה שלא ראו את ההודעה שלי מלמעלה..
אם את מוכנה ללכת 20 דקות
אז אפשר ללכת 20 דקות לרחוב ארלוזורוב ברמת גן, ומשם לקחת קו 61 של דן לרמת עמידר. לחילופין אפשר לקחת מרחוב ויצמן את אחד הקווים 63, 55 לדרך אלוף שדה פינת הירדן.

דניאל 130

New member
להגיע לרחוב אצ"ל בחולון
ברצוני להגיע לרח. אצ"ל, חולון. תחנת פתיחה גמישה. עדיף באיזור תל-אביב או אוניברסיטת בר-אילן, תודה מראש חיים
שני אוטובוסים
1.קו 143 מאוניברסיטת בר-אילן לצומת חולון. 2.מצומת חולון יש להחליף לקו 86 ולנסוע עד רחוב הלוחמים-תחנת חשמל.לרדת שם ומשם זה מרחק הליכה קצר לרחוב אצ"ל.

סימור2

New member
שני אוטובוסים
1.קו 143 מאוניברסיטת בר-אילן לצומת חולון. 2.מצומת חולון יש להחליף לקו 86 ולנסוע עד רחוב הלוחמים-תחנת חשמל.לרדת שם ומשם זה מרחק הליכה קצר לרחוב אצ"ל.
שני אוטובוסים
דניאל שלום ותודה. היבנתי את הדרך שאתה מציע. האם אני יכול גם לנסוע לככר הלוחמים ולחזור כמה תחנות עם קו 1 של דן? חיים

דניאל 130

New member
שני אוטובוסים
דניאל שלום ותודה. היבנתי את הדרך שאתה מציע. האם אני יכול גם לנסוע לככר הלוחמים ולחזור כמה תחנות עם קו 1 של דן? חיים
לחזור לאן?לבר-אילן?
בעיקרון גם קו 1 של דן מגיע לרחוב הלוחמים בשני כיווני הנסיעה. עם קו 1 אפשר לחזור מרחוב הלוחמים לכיכר קוגל ומשם לחזור עם 143 או 43 חזרה לבר-אילן,במידה ואתה מעוניין לחזור בשעות שהם פועלים. אם קו 1 יותר נוח לך מ-86.אז אין בעיה-סע עם 143 עד שדרות קוגל במקום לרדת בצומת חולון-עבור לכיוון הנגדי וקח את קו 1 בכיוון נסיעתו חזרה לתל-אביב ובחזרה אותו הדבר-רק כמובן בכיוונים ההפוכים להלוך.

Wuthering

New member
שאלה דחופה לזמן הקרוב
איך מגיעים למוקד ביקור רופא ביגאל אלון 90 בת"א באמצעות תחבורה ציבורית מאזור הבורסה בר"ג? אני מניח שאין דרך ישירה, אז גם החלפת אוטובוסים באה בחשבון.

olli3

New member
מנהל
שאלה דחופה לזמן הקרוב
איך מגיעים למוקד ביקור רופא ביגאל אלון 90 בת"א באמצעות תחבורה ציבורית מאזור הבורסה בר"ג? אני מניח שאין דרך ישירה, אז גם החלפת אוטובוסים באה בחשבון.
7 דן 59 קווים מרכבת מרכז
ניתן לעלות על קו 7 ו59 בתחנה משותפת על סוף רחוב יגאל אלון פינת ערבי נחל. כמו כן ניתן לעלות על קו 7 מרחוב על פרשת דרכים (הרחוב שנמצא מול רכבת מרכז) ועל 59 משני מקומות ברכבת מרכז: מהמסוף שצמוד לפתח תחנת הרכבת (משם הוא יוצא לסיבוב באיזור איכילוב), לאחר הסיבוב באיכילוב הוא חוזר לרכבת מרכז ועוצר בדרך בגין, אחריה כמו שציינתי יש לו תחנה משותפת עם קו 7 ביגאל אלון פינת ערבי נחל.

Wuthering

New member
7 דן 59 קווים מרכבת מרכז
ניתן לעלות על קו 7 ו59 בתחנה משותפת על סוף רחוב יגאל אלון פינת ערבי נחל. כמו כן ניתן לעלות על קו 7 מרחוב על פרשת דרכים (הרחוב שנמצא מול רכבת מרכז) ועל 59 משני מקומות ברכבת מרכז: מהמסוף שצמוד לפתח תחנת הרכבת (משם הוא יוצא לסיבוב באיזור איכילוב), לאחר הסיבוב באיכילוב הוא חוזר לרכבת מרכז ועוצר בדרך בגין, אחריה כמו שציינתי יש לו תחנה משותפת עם קו 7 ביגאל אלון פינת ערבי נחל.
תודה רבה

מכללת תל אביב
יש לי מהצבא זימון ליום המא"ה שזה במכללת תל אביב ברחוב יגאל אלון ליד היכל נוקיה.. אני גר בבת ים - בלפור יצחק שדה, רציתי לדעת איך אני יכול להגיע לשם הכי מהר עם הקווים שליד הבית שלי? 25, 43, 143, 243, 6, 83, 87, 84.

דניאל 130

New member
מכללת תל אביב
יש לי מהצבא זימון ליום המא"ה שזה במכללת תל אביב ברחוב יגאל אלון ליד היכל נוקיה.. אני גר בבת ים - בלפור יצחק שדה, רציתי לדעת איך אני יכול להגיע לשם הכי מהר עם הקווים שליד הבית שלי? 25, 43, 143, 243, 6, 83, 87, 84.
אף אחד לא מגיע לשם
43 ו-83 איכשהו מתקרבים.עם 43 אפשר לרדת בדרך לוד פינת רחוב האצ"ל,ללכת על רחוב האצ"ל עד שוק התקווה פונים ימינה לדרך ההגנה ותיכף ומיד שמאלה לרחוב יגאל אלון ברמזור.עם 83 יורדים ברחוב המסגר משם אחורנית ללה-גווארדיה,ישר עד פינת יגאל אלון וביגאל אלון לוקחים ימינה. הקיצר,43 יותר מומלץ והכי טוב מבין האופציות הקיימות. שאר הקווים שצינת,שעוברים לך ליד הבית,כמובן לא רלוונטיים כלל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה