שרשור הכוונה ומודיעין 5/1

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
מחר צריך להגיע לאוגדה 162 מתל אביב
ב-12 וחצי איך עושים את זה הכי מהר ועם לקום כמה שיותר מאוחר?? או איך עושים את זה בכלל !! תודה!
קווים 186/286 לאריאל ומשם קו 161 למעלה אפרים.
יש לבדוק את הזמנים באתר חברת אפיקים המפעילה את הקווים.

elitrou

New member
מחר צריך להגיע לאוגדה 162 מתל אביב
ב-12 וחצי איך עושים את זה הכי מהר ועם לקום כמה שיותר מאוחר?? או איך עושים את זה בכלל !! תודה!
2 אפשרויות
אני מצאתי 2 אפשרויות: דרך אריאל - קוים 286 (מהיר יותר) או 186 לאריאל, להליף לקו 161 לכיוון הבקעה. כל הקוים בחלופה זו מופעלים על ידי אפיקים. דרך ירושלים - 405 או 480 לת"מ ירושלים משם 949 למעלה אפרים. כאן כל הקוים הם של אגד. מכיוון שהתדירות של 161 ו-949 היא מאוד נמוכה (מספר נסיעות בודד ביום) מה עדיף תלוי בתזמון ההחלפה ובזמן שאתה אמור להגיע לשם. אפיקים בחרו לנכון לציין שהנסיעה של 12:30 נכנסת לאוגדה, אני לא יודע כמה קרוב לאוגדה מגיע 949.

שרשור הכוונה ומודיעין 5/1
מפ"ת ת.מ לרחוב הרצל ברחובות עם חודשי חופשי דן
יש לי חודשי חופשי דן-קווים מחרבי לבן, ורציתי לשאול אם יש איזו נקודה שאני אסע מת.מ פ"ת ועד אליה עם דן או קווים ומשם אקח 164 וזה יחסוך לי במידה רצינית חלק ממחיר הנסיעה? קיים משהו כזה שהוא כדאי? תודה

mister K

New member
מפ"ת ת.מ לרחוב הרצל ברחובות עם חודשי חופשי דן
יש לי חודשי חופשי דן-קווים מחרבי לבן, ורציתי לשאול אם יש איזו נקודה שאני אסע מת.מ פ"ת ועד אליה עם דן או קווים ומשם אקח 164 וזה יחסוך לי במידה רצינית חלק ממחיר הנסיעה? קיים משהו כזה שהוא כדאי? תודה
אפשר רק עם עיקוף גדול מאוד דרך ת"א וראשל"צ...
אני לא בטוח שישתלם לעשות סיבוב כל כך ארוך בשביל חיסכון מינורי של שקלים בודדים. המחיר בקו 164 ממסובים/בר אילן/גבעת שמואל לרחובות זהה למחיר מפתח תקוה לרחובות.

אפשר רק עם עיקוף גדול מאוד דרך ת"א וראשל"צ...
אני לא בטוח שישתלם לעשות סיבוב כל כך ארוך בשביל חיסכון מינורי של שקלים בודדים. המחיר בקו 164 ממסובים/בר אילן/גבעת שמואל לרחובות זהה למחיר מפתח תקוה לרחובות.
תודה

מצב
הנושא נעול.
למעלה