שרשור הכוונה ומודיעין 6/1

מצב
הנושא נעול.

Image of me

New member
מאשקלון לפת תקווה בשעות 22.00-23.00 יציאה
מאשקלון. איך אפשר להגיע לפתח תקווה? תודה
דרך תל אביב.
לצערי הרב כבר אין 300, בשעה הזאת, אז זה רק 301 (אבל אולי יש עדיין רכבת, שווה לבדוק), ומשם אוטובוס לפתח תקווה. אם אני לא טועה, 51 האחרון יוצא בערך בחצות, לו"ז באתר דן.

olli3

New member
מנהל
דרך תל אביב.
לצערי הרב כבר אין 300, בשעה הזאת, אז זה רק 301 (אבל אולי יש עדיין רכבת, שווה לבדוק), ומשם אוטובוס לפתח תקווה. אם אני לא טועה, 51 האחרון יוצא בערך בחצות, לו"ז באתר דן.
אין רכבת, 51 האחרון יוצא בחוצות ו20 דקות
זאת דרך ארוכה עם 301, אני לא יודע כמה זמן יקח לו בלילה, נגיד כך שבערך שעה וחצי ואף יותר זה הזמן שידרש לו להשלים את המסלול. כך שהייתי אומר שכדאי לצאת לכל היותר ב22:30, מאוחר מזה יכול להיות שיסתכם בגבולי מידי. אין איזה קו מהדרין שעובר באיזור? אולי דרך אשדוד שיוכל להביא אותו לבני ברק ומשם בקלות לפתח תקווה?

elitrou

New member
אין רכבת, 51 האחרון יוצא בחוצות ו20 דקות
זאת דרך ארוכה עם 301, אני לא יודע כמה זמן יקח לו בלילה, נגיד כך שבערך שעה וחצי ואף יותר זה הזמן שידרש לו להשלים את המסלול. כך שהייתי אומר שכדאי לצאת לכל היותר ב22:30, מאוחר מזה יכול להיות שיסתכם בגבולי מידי. אין איזה קו מהדרין שעובר באיזור? אולי דרך אשדוד שיוכל להביא אותו לבני ברק ומשם בקלות לפתח תקווה?
קו 490
קו 490 היוצא מנתיבות לבני ברק. האחרון עובר בצומת אשקלון ב-21:20 בערך, עפ"י אתר אגד. זה קצת מוקדם מדיי, אבל בהחלט הרבה יותר מהיר ונוח. אוליי יהיו עוד מוניות בקו 51 בשעת ההגעה של 301, אבל אני לא יכול לערוב לכך.

mister K

New member
דרך תל אביב.
קו 51 האחרון יוצא מהתמח"ת ב-24:20.

Image of me

New member
מונית שירות 51 בשישי בערב
מישהו יודע מה המסלול, מהיכן יוצא ומתי? (מפתח תקווה לתל אביב) תודה!
לא יודע מאיפה היא יוצאת, אבל היא עוברת
בברון הירש. והשאלה מתי קצת מוזרה, כי אין להם לו"ז.

Cell313

New member
מונית שירות 51 בשישי בערב
מישהו יודע מה המסלול, מהיכן יוצא ומתי? (מפתח תקווה לתל אביב) תודה!
יציאה ממרכז פתח תקוה
חניון בית העיריה, נוסעת דרך הברון הירש, זבוטינסקי עד תל אביב, ושם לאזור הקריה ואיכשהו לאזור תחנה מרכזית.

olli3

New member
מנהל
מבאר שבע לתל אביב
שלום לכולם, אני מחפשת דרך לחזור מבאר שבע לתל אביב אחרי השעה 12 בלילה. למישהו יש פתרנות? תודה, נעה
אפשרי רק מדימונה באמצעות תחבורה ציבורית
אם יש לך איך להגיע לדימונה זה יהיה נחמד (דימונה נמצאת רק 28 קילומטר מבאר שבע). קו 394 של אגד הבא מאילת אוסף מהתחנה המרכזית בדימונה לתל אביב. הוא מגיע לדימונה בשעה 3:40 לפנות בוקר לערך. האבסורד שהוא מוריד נוסעים במרכזית באר שבע אך לא אוסף משם. זאת האופציה הסדירה היחידה שאני מכיר והיא גם תעלה לא מעט, 38.50 ש"ח מדימונה לתל אביב. המקום היחיד בדרך מב"ש לת"א שממנו ניתן לעלות על 394 הינו בקסטינה, אם יש לך איך להגיע לשם גם זאת אופציה. אופציות אחרות כדוגמת מוניות שירות לא ידועות לי. תוכלי לבדוק זאת עם מוניות אייל המפעילות את קווי מוניות השירות מבאר שבע ליעדים רבים.

mister K

New member
אפשרי רק מדימונה באמצעות תחבורה ציבורית
אם יש לך איך להגיע לדימונה זה יהיה נחמד (דימונה נמצאת רק 28 קילומטר מבאר שבע). קו 394 של אגד הבא מאילת אוסף מהתחנה המרכזית בדימונה לתל אביב. הוא מגיע לדימונה בשעה 3:40 לפנות בוקר לערך. האבסורד שהוא מוריד נוסעים במרכזית באר שבע אך לא אוסף משם. זאת האופציה הסדירה היחידה שאני מכיר והיא גם תעלה לא מעט, 38.50 ש"ח מדימונה לתל אביב. המקום היחיד בדרך מב"ש לת"א שממנו ניתן לעלות על 394 הינו בקסטינה, אם יש לך איך להגיע לשם גם זאת אופציה. אופציות אחרות כדוגמת מוניות שירות לא ידועות לי. תוכלי לבדוק זאת עם מוניות אייל המפעילות את קווי מוניות השירות מבאר שבע ליעדים רבים.
גם לדימונה אין איך להגיע בשעות האלה.

mister K

New member
מבאר שבע לתל אביב
שלום לכולם, אני מחפשת דרך לחזור מבאר שבע לתל אביב אחרי השעה 12 בלילה. למישהו יש פתרנות? תודה, נעה
יש דרך אך היא לא בטוחה ב-100%.
בעיקרון האוטובוסים מאילת לתל אביב עוברים בת.מ באר שבע בשעות האלה ומורידים שם נוסעים. תוכלי לבקש מהנהגים שיקחו אותך לתל אביב למרות שבגדול הם לא חייבים משום שאין להם איסוף בבאר שבע לכיוון תל אביב אלא רק הורדה.

izzy g

New member
ממגדלי ת"א לסינמה סיטי הלוך חזור איך מגיעים?
ברגל לעזריאלי ומשם מונית שירות לנתניה
ברגל לעזריאלי ומשם מונית שירות לנתניה, עוצרות בתחנת האוטובוס של הסינמה סיטי. בחזור - חוצים את הכביש על הגשר ותופסים מונית שירות לתל אביב ויורדים בעזריאלי.

down under

New member
ברגל לעזריאלי ומשם מונית שירות לנתניה
ברגל לעזריאלי ומשם מונית שירות לנתניה, עוצרות בתחנת האוטובוס של הסינמה סיטי. בחזור - חוצים את הכביש על הגשר ותופסים מונית שירות לתל אביב ויורדים בעזריאלי.
מדוע אתה ממליץ על מוניות השירות כאופציה
הראשונה?!? ואופס, אפילו היחידה? מעזריאלי קווים 501 של אגד ו-601 של נתיב אקספרס. גם הם מגיעים לסינמה סיטי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה