שרשור הכוונה ומודיעין 6/1

מצב
הנושא נעול.

izzy g

New member
מדוע אתה ממליץ על מוניות השירות כאופציה
הראשונה?!? ואופס, אפילו היחידה? מעזריאלי קווים 501 של אגד ו-601 של נתיב אקספרס. גם הם מגיעים לסינמה סיטי.
בלי סיבה מיוחדת - כי זה מה שאני מכיר
אני משתמש במוניות השירות כי תדירותן של מוניות השירות גדולה יותר מאשר של קווי האוטובוס (כל מספר דקות לעומת כל 20 דקות של האוטובוס). אם אני לא טועה מחיר הנסיעה לסינמה סיטי במונית שירות (7.5 שקלים) גם זול יותר מהאוטובוס.

mister K

New member
בלי סיבה מיוחדת - כי זה מה שאני מכיר
אני משתמש במוניות השירות כי תדירותן של מוניות השירות גדולה יותר מאשר של קווי האוטובוס (כל מספר דקות לעומת כל 20 דקות של האוטובוס). אם אני לא טועה מחיר הנסיעה לסינמה סיטי במונית שירות (7.5 שקלים) גם זול יותר מהאוטובוס.
התדירות המשותפת של 501/601 גם היא כל כמה דקות
אין שום סיבה לנסוע במונית שירות כשיש שירות אוטובוסים מסודר ותדיר ובטח שלא להמליץ עליהן ולא על האוטובוסים.

mister K

New member
ברגל לעזריאלי ומשם מונית שירות לנתניה
ברגל לעזריאלי ומשם מונית שירות לנתניה, עוצרות בתחנת האוטובוס של הסינמה סיטי. בחזור - חוצים את הכביש על הגשר ותופסים מונית שירות לתל אביב ויורדים בעזריאלי.
לא מונית שירות! יש אוטובוס! קווים 501/601.

musia2

New member
איך אני מגיעה לירושלים 6-01-2010
איך אני מגיעה מכרמי יוסף לירושלים בתחבורה ציבורית בלבד? האם יש צורך בטרמפ לאנשהו באמצע הדרך? אפשר להסתדר בלי? אפשר ללכת ברגל לאיזושהי צומת מרכזית משם? תודה!!!!!!!!!

elitrou

New member
איך אני מגיעה לירושלים 6-01-2010
איך אני מגיעה מכרמי יוסף לירושלים בתחבורה ציבורית בלבד? האם יש צורך בטרמפ לאנשהו באמצע הדרך? אפשר להסתדר בלי? אפשר ללכת ברגל לאיזושהי צומת מרכזית משם? תודה!!!!!!!!!
הסבר
קו 411 מהמסעף של כרמי יוסף לצומת נחשון, בו עוברים ומעלים נוסעים רוב הקוים מאשדוד, אשקלון ובאר שבע לירושלים - 437, 434, 438, , 448 ,446 הם העיקריים שבהם. עדיף לתפוס טרמפ עד המסעף או אפילו עד צומת נחשון, 411 אינו תדיר במיוחד - לרוב פעם בשעה אם לא פחות.

musia2

New member
הסבר
קו 411 מהמסעף של כרמי יוסף לצומת נחשון, בו עוברים ומעלים נוסעים רוב הקוים מאשדוד, אשקלון ובאר שבע לירושלים - 437, 434, 438, , 448 ,446 הם העיקריים שבהם. עדיף לתפוס טרמפ עד המסעף או אפילו עד צומת נחשון, 411 אינו תדיר במיוחד - לרוב פעם בשעה אם לא פחות.
תודה רבה!!!!!

elitrou

New member
שאלה
אהלן אני צריך להגיע לישוב נווה צוף{בשומרון}ביום השישי הזה מאיזור המרכז. מישהו מכיר אופציה אחרת חוץ מקו 468 מת"מ ת"א? תודה מראש
אותו 468 יוצא גם מירושלים
ביום שישי יש שתי נסיעות מירושלים ואחת מת"א. לו"ז באתר של אגד.

E l i a n

New member
עוד שאלה - אבל לגבי מחר ...
שלום לכל העוזרים והעוזרות אני צריכה להגיע מסמינר הקיבוצים (תל אביב, דרך נמיר 149) להיכל התרבות תל אביב (הוברמן 1) עד שעה 18:00 (החל מהשעה 17:00-16:45) תודה רבה רבה רבה אליאן

אוהד11

New member
עוד שאלה - אבל לגבי מחר ...
שלום לכל העוזרים והעוזרות אני צריכה להגיע מסמינר הקיבוצים (תל אביב, דרך נמיר 149) להיכל התרבות תל אביב (הוברמן 1) עד שעה 18:00 (החל מהשעה 17:00-16:45) תודה רבה רבה רבה אליאן
מסמינר הקיבוצים עם 13/24/25 עד המלך ג'ורג'
פינת שדרות בן ציון ומשם ברגל במעלה השדרה עד הבימה

Image of me

New member
תודה רבה !!!!
ועוד שאלה .. מהיכל התרבות בתל אביב למרכז הוד השרון?
570 ישירות מקרליבך ומאבן גבירול
עד הוד השרון, נוסע רק אחר הצהריים, חשוב לבדוק לו"ז באתר אגד. בשאר השעות תיאלצי לקחת מרחוב המסגר או מבית קלקא את אחד הקווים המאספים - 641, 841, 921 (שלושת אלה הם הכי תדירים), 823, 565, 642 ועוד. כמובן שאפשר גם ברכבת.

שמקססן

New member
מהשלישות ברמת-גן לבית החייל תל אביב
אהלן אני זקוק להכוונה מהשלישות ברמת-גן לבית החייל בתל אביב (לא בית השריון)... האם יש קו ישיר? כמו כן, לאחר מכן אני אצטרך לתפוס 826 לכיוון צפון, איך ולאן הכי כדאי לי להגיע מבית החייל בשביל לעלות עליו?

mister K

New member
מהשלישות ברמת-גן לבית החייל תל אביב
אהלן אני זקוק להכוונה מהשלישות ברמת-גן לבית החייל בתל אביב (לא בית השריון)... האם יש קו ישיר? כמו כן, לאחר מכן אני אצטרך לתפוס 826 לכיוון צפון, איך ולאן הכי כדאי לי להגיע מבית החייל בשביל לעלות עליו?
מהשלישות לבית החייל קו 66.
יוצאים מהשלישות לדרך בן גוריון והולכים 5 דקות עד ז'בוטינסקי. משם לוקחים את קו 66 מהתחנות לכיוון ת"א אחרי שחוצים את הכביש. לגבי 826, אתה יכול לתפוס אותו ברכבת מרכז, לשם תוכל להגיע מבית החייל עם קו 5 (רק תיזהר לא להתבלבל ולנסוע איתו בטעות לכיוון השני).

mister K

New member
מהשלישות לבית החייל קו 66.
יוצאים מהשלישות לדרך בן גוריון והולכים 5 דקות עד ז'בוטינסקי. משם לוקחים את קו 66 מהתחנות לכיוון ת"א אחרי שחוצים את הכביש. לגבי 826, אתה יכול לתפוס אותו ברכבת מרכז, לשם תוכל להגיע מבית החייל עם קו 5 (רק תיזהר לא להתבלבל ולנסוע איתו בטעות לכיוון השני).
למעשה מבית החייל לרכבת מרכז אפשר גם ברגל...
זה להערכתי כ-15-20 דקות הליכה. אבל אם ממהרים מומלץ לקחת קו 5, הוא פועל בתדירות מאוד גבוהה. אופציה נוספת: אם קו 7 במקרה עובר אפשר לעלות עליו, לנסוע כמה תחנות עד סמינר הקיבוצים ושם לתפוס את 826.

nog16

New member
מת"א לרחוב דרך ירושלים ברעננה
יש אוטובוס שמגיע ישירות (עובר דרך הרצלייה או משהו כזה), או שחייבים להגיע מת"א לצומת רעננה ואז לקחת אוטובוס נוסף פנימי? אם כן, איזה קווים כדאי לקחת? (מדובר על מחר בשעות אחר הצהריים-ערב.) תודה! נגה

mister K

New member
מת"א לרחוב דרך ירושלים ברעננה
יש אוטובוס שמגיע ישירות (עובר דרך הרצלייה או משהו כזה), או שחייבים להגיע מת"א לצומת רעננה ואז לקחת אוטובוס נוסף פנימי? אם כן, איזה קווים כדאי לקחת? (מדובר על מחר בשעות אחר הצהריים-ערב.) תודה! נגה
לא צריך לעבור בצומת רעננה.
מתחנה מרכזית/עזריאלי/רכבת מרכז/דרך נמיר, קווים 501/502 אגד. ממרכז ת"א קווים 47/48 דן. כל הקווים האלה מגיעים לדרך ירושלים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה