שרשור הכוונה ומודיעין 8/11

מצב
הנושא נעול.

down under

New member
שאלה
איך מגיעים מתה"ש - בקו"ם אל רח' רמב"ם 10 גבעתיים
אם קווים 55,56 עוברים באזור הבקו"ם
אז לקחת אותם. בקו 55 לרדת בויצמן פינת רמב"ם ובקו 56 לרדת בדרך השלום ליד רח' גלוסקא (רחוב קטנטן שפוגש את רמב"ם).

olli3

New member
מנהל
מאזור נמל תל אביב לראשון לציון
היי, אני צריך להגיע מאיזור הנמל לרחוב פריימן בראשון לציון מישהו יוכל לעזור לי?
קו 174 של אגד
תדירות כל 15 דקות ומשעות הערב כל 20 דקות. מחבר בין שני המקומות, הקו לא מגיע לרחוב פיירמן אבל מדובר על איזור התעשייה הישן בראשל"צ שעל הכביש הראשי קו 174 עובר.

Image of me

New member
קו 174 של אגד
תדירות כל 15 דקות ומשעות הערב כל 20 דקות. מחבר בין שני המקומות, הקו לא מגיע לרחוב פיירמן אבל מדובר על איזור התעשייה הישן בראשל"צ שעל הכביש הראשי קו 174 עובר.
הוא מגיע לדרך המכבים פינת פריימן.

down under

New member
מתחנת רכבת לסוזן דלל ת"א-דחוף.
איזה תחנת רכבת בת"א הכי קרובה לסוזן דלל?ואיך אני מגיעה מהתחנת רכבת הזו לסוזן דלל? זה דחוף... תודה.
מתחנת רכבת ת"א סבידור מרכז
שליד ארלוזורוב. לצאת לרחוב הראשי שליד התחנה (ברמזור שביציאה מהתחנה) הנקרא בשם רח' על פרשת דרכים. משם לקחת 20,61,62,64. כל ארבעת הקווים הללו באותה תחנה. לרדת במסוף כרמלית ומשם זה כ-10 דקות +- של הליכה.

כככ12

New member
מתחנת רכבת ת"א סבידור מרכז
שליד ארלוזורוב. לצאת לרחוב הראשי שליד התחנה (ברמזור שביציאה מהתחנה) הנקרא בשם רח' על פרשת דרכים. משם לקחת 20,61,62,64. כל ארבעת הקווים הללו באותה תחנה. לרדת במסוף כרמלית ומשם זה כ-10 דקות +- של הליכה.
תודה רבה. עזרת מאוד..

מאשדוד למכללה למנהל בראשון לציון
שלום :) איך מגיעים מאשדוד למסלול האקדמאי המכללה למנהל בראשון לציון? האם קו 284 של קונקס מגיע לשם? תודה
כן, וגם 282 שתדירותו גבוהה יותר
ההבדל הוא ש-282 עושה סיבוב של כ-20 דקות ביבנה, ו-284 הוא החלופה שלו שאינה נכנסת ליבנה.

nk1981

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 8/11
שלום מחפש קו מת"א למרינה בהרצליה ?
שלום אני מחפשת קו אוטובוס או מונית שרות שמגעים מת"א מאזור רכבת צפון למרינה בהרצליה קניון ארנה איזה קו מגיע ? תודה רבה

Image of me

New member
שלום מחפש קו מת"א למרינה בהרצליה ?
שלום אני מחפשת קו אוטובוס או מונית שרות שמגעים מת"א מאזור רכבת צפון למרינה בהרצליה קניון ארנה איזה קו מגיע ? תודה רבה
קו 90 של דן.
אבל הוא לא עובר ממש ברכבת מרכז, אלא במרחק הליכה משם - בדרך נמיר פינת ז'בוטינסקי. התחנה שלו נמצאת בדרך נמיר לכיוון צפון, ממש אחרי הרמזור של ז'בוטינסקי. אם את מגיעה ברכבת, ניתן לקחת קו 29 של אגד מרכבת הרצליה לקניון ארנה, שתדירותו הרבה יותר גבוהה מזו של 90.

מצב
הנושא נעול.
למעלה