שרשור הכוונה ומודיעין 8/11

מצב
הנושא נעול.

Image of me

New member
מחיפה לבי"ח תה"ש
אני צריך להגיע מחוף הכרמל בחיפה לבית החולים תל השומר, ביום רביעי בשעות הבוקר. איך הכי טוב לעשות זאת?
רכבת לת"א סבידור מרכז
ומשם קווים 64, 65, 70 של דן. קו 65 יוצא מתוך המסוף ברכבת מרכז ונכנס לתוך בית החולים, אבל נוסע פעם בחצי שעה. קווים 64, 70 עוברים ברחוב על פרשת דרכים מול המסוף. קו 70 תדיר, אך לא נכנס לתוך בית החולים אלא מגיע רק לשער המזרחי (היכן שהכניסה למחנה תל השומר). קו 64 נכנס לבית החולים אך נוסע לעתים רחוקות. ולכן, אם אתה לא מוכן להסתפק בקו 70 אלא ברצונך לעלות על 64 או 65 שנכנסים לתוך בית החולים, המסקנה היא שכדאי להצטייד בלוח זמנים שניתן למצוא באתר דן, ובהתאם לכך להחליט האם לחכות בתחנה של 64 או בתחנה של 65. אגב, אפשרות נוספת היא לקחת מחיפה (הדר/נו"ש/כרמל) את קו 972 של אגד לבני ברק (לו"ז באתר אגד), לרדת בדרך ז'בוטינסקי בבני ברק, ומשם לקחת 64 או 70 כאמור.

jerusalem101

New member
רכבת לת"א סבידור מרכז
ומשם קווים 64, 65, 70 של דן. קו 65 יוצא מתוך המסוף ברכבת מרכז ונכנס לתוך בית החולים, אבל נוסע פעם בחצי שעה. קווים 64, 70 עוברים ברחוב על פרשת דרכים מול המסוף. קו 70 תדיר, אך לא נכנס לתוך בית החולים אלא מגיע רק לשער המזרחי (היכן שהכניסה למחנה תל השומר). קו 64 נכנס לבית החולים אך נוסע לעתים רחוקות. ולכן, אם אתה לא מוכן להסתפק בקו 70 אלא ברצונך לעלות על 64 או 65 שנכנסים לתוך בית החולים, המסקנה היא שכדאי להצטייד בלוח זמנים שניתן למצוא באתר דן, ובהתאם לכך להחליט האם לחכות בתחנה של 64 או בתחנה של 65. אגב, אפשרות נוספת היא לקחת מחיפה (הדר/נו"ש/כרמל) את קו 972 של אגד לבני ברק (לו"ז באתר אגד), לרדת בדרך ז'בוטינסקי בבני ברק, ומשם לקחת 64 או 70 כאמור.
תודה רבה על התשובה המפורטת.

elior bm

New member
תודה רבה על התשובה המפורטת.
מרמת גן לחולון-ממש דחוף.. תודה!! :)
היי!! אני צריכה להגיע מחר מהשלישות ברמת גן(או משהו באזור) למוזיאון הילדים בחולון. איזה קווים מגיעים? באיזה תדירות? כמה זמן? תודה לכל העונים..

nk1981

New member
היי!! אני צריכה להגיע מחר מהשלישות ברמת גן(או משהו באזור) למוזיאון הילדים בחולון. איזה קווים מגיעים? באיזה תדירות? כמה זמן? תודה לכל העונים..
אין שום קו לדעתי
את צריך להגיע ל74 של אגד לדעתי מאזריאלי ומשם לקחת זה בחתנה האחרונה שלו

מז'בוטינסקי ניתן לקחת את הקווים 40,51 עד
לעזריאלי. ומהתחנה הצמודה- לוקחים את 74/74א של אגד עד למוזאון הילידם (פארק פרס).

Image of me

New member
מז'בוטינסקי ניתן לקחת את הקווים 40,51 עד
לעזריאלי. ומהתחנה הצמודה- לוקחים את 74/74א של אגד עד למוזאון הילידם (פארק פרס).
שכחת כמה קווים...
מז'בוטינסקי לעזריאלי: 40, 50, 51, 54, 68 (ואולי שכחתי עוד כמה). מעזריאלי לקרית שרת (מוזיאון הילדים): 74, 74א, 76א.

down under

New member
רכבת לת"א סבידור מרכז
ל-65 לא צריך לו"ז מראש
בתחנה, שהיא תחנת המוצא (הראשונה במסלול) יש לוח זמנים מודפס. רואים, אם יש יותר מ-10 דקות עד ליציאת האוטובוס הולכים עוד 3 דקות ברגל לתחנת 64,70.

nitsansh

New member
הגעה מאונ' תל אביב להיכל התרבות
שברחוב דיזנגוף :) בשעות הערב. ואיך חוזרים מדיזנגוף לכפר סבא? (149 לא?)
עד 21.05 אפשר לנסוע בקו 25 למלך ג'ורג'
פינת דיזנגוף (ליד הסנטר). משם הולכים בדיזנגוף 5-10 דקות.

izzy g

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 8/11
מתל אביב לאזור התעשיה ברמת פולג
איך הכי טוב להגיע מתל אביב לאזור התעשיה ברמת פולג בתחבורה ציבורית? אני צריך להגיע לרחוב המלאכה, האם עדיף רכבת לבית יהושע ואז מונית שירות לאזור התעשיה? או מונית שירות או אוטובוס מתל אביב?

אוהד11

New member
איך הכי טוב להגיע מתל אביב לאזור התעשיה ברמת פולג בתחבורה ציבורית? אני צריך להגיע לרחוב המלאכה, האם עדיף רכבת לבית יהושע ואז מונית שירות לאזור התעשיה? או מונית שירות או אוטובוס מתל אביב?
לא. ת. נתניה עם הרכבת עד בית יהושע ומשם מונית
שרות, או קו 601 של נתיב אקספרס עד אזור התעשיה. לו"ז באתר החברה

Image of me

New member
601 מגיע לאיקאה, ו-606 מגיע לגשר השלום.
כך שזה תלוי לאן בדיוק באיזור התעשיה פולג אתה צריך. שים לב ש-601 הוא קו מאסף, אז זמן נסיעתו עלול להיות ארוך. לדעתי כדאי לך לנסות גם את האפשרות של רכבת, היא בטוח הכי מהירה כשיש פקקים.

Image of me

New member
יש גם לו"זים ומסלולים של מוניות השירות
מרכבת בית יהושע ב-www.monitshay.com

מצב
הנושא נעול.
למעלה