שרשור הכוונה ומודיעין 8/2

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
היי,
איך אני מגיעה מז'בוטינסקי בני ברק לבניין הוורד בגבעתיים (פלאפון?) תודה!
את צריכה להגיע לצומת ז'בוטינסקי/בן גוריון.
משם קווים 52 ו-57 עד קניון גבעתיים, מרחק 5 דקות הליכה מבית פלאפון. 52 יותר מהיר אבל פועל בתדירות נמוכה יותר. התחנה שלהם נמצאת בדרך בן גוריון מעט צפונית לצומת. 57 עוצר גם בז'בוטינסקי אחרי הצומת לכיוון רמת גן.

down under

New member
היי,
איך אני מגיעה מז'בוטינסקי בני ברק לבניין הוורד בגבעתיים (פלאפון?) תודה!
שימי לב טוב
כשאת הולכת לכוון רח' בן גוריון, עם הפנים לכוון ת"א (ולא לכוון פ"ת, שכן את באה מבני ברק) יש לפנות ימינה, קרי צפונה בבן גוריון (לכוון מגדלי ב.ס.ר הענקיים, כאילו לכוון הקניון ואצטדיון ר"ג). ללכת כ-5 דקות ובמדרכה המערבית, זו שנוסעים בה דרומה (ההיפך מהקניון, כאילו באים ממנה מהקניון) לקחת את 52,57.

yaronee

New member
מונית שירות להרצליה בשבת
סליחה מראש אם כבר עניתם על זה פעם למישהו אבל חיפשתי בפורום ולא ממש מצאתי.. אני צריכה נואשות למצוא דרך להגיד מת"א להרצליה בשבת בצהריים ואין לי מושג איך למצוא מידע על זה. הבנתי שאין דרך להתקרב לתוך העיר הרצליה (אני צריכה למוזיאון שהוא ממש בתוך העיר) אז הכי קרוב שאפשר, וכמובן גם חזור. תודה מראש!!

אורי404

New member
מונית שירות להרצליה בשבת
סליחה מראש אם כבר עניתם על זה פעם למישהו אבל חיפשתי בפורום ולא ממש מצאתי.. אני צריכה נואשות למצוא דרך להגיד מת"א להרצליה בשבת בצהריים ואין לי מושג איך למצוא מידע על זה. הבנתי שאין דרך להתקרב לתוך העיר הרצליה (אני צריכה למוזיאון שהוא ממש בתוך העיר) אז הכי קרוב שאפשר, וכמובן גם חזור. תודה מראש!!
מה שאני מכיר ויודע הם מוניות נתניה-ת"א
הכי קרוב להרצליה זה מחלף הסירה או מחלף שמריהו.

נסיעה מאשרת לפ"ת
שאלה קצת מורכבת בהיעדר רכבת, מהו אופן הנסיעה הכי משתלם (כספית) ומהו אופן הנסיעה הכי קצר ממושב אשרת לפתח תקוה? האם מוטב שהנסיעה תהיה לנהריה או אולי בכלל לצומת יסיף.

אוהד11

New member
נסיעה מאשרת לפ"ת
שאלה קצת מורכבת בהיעדר רכבת, מהו אופן הנסיעה הכי משתלם (כספית) ומהו אופן הנסיעה הכי קצר ממושב אשרת לפתח תקוה? האם מוטב שהנסיעה תהיה לנהריה או אולי בכלל לצומת יסיף.
מאושרת את חייבת להגיע לת"א, כך שעדיף להגיע
לנהריה/עכו/חיפה ומשם עד ת"א/מסוף ארלוזרוב. מהמסוף קווים 38/50/51/166/350/82 עד פ"ת, תלוי באזור. יש גם קו 921 ממרכזית חוף הכרמל לפ"ת, אך הוא טוב רק למעוניינים בטיולים בני מספר שעות ומוטב להמינע מנסיעה בו

אורי404

New member
מאושרת את חייבת להגיע לת"א, כך שעדיף להגיע
לנהריה/עכו/חיפה ומשם עד ת"א/מסוף ארלוזרוב. מהמסוף קווים 38/50/51/166/350/82 עד פ"ת, תלוי באזור. יש גם קו 921 ממרכזית חוף הכרמל לפ"ת, אך הוא טוב רק למעוניינים בטיולים בני מספר שעות ומוטב להמינע מנסיעה בו
בימים שאין רכבת, אז עדיף קו 947
בימים, שאין רכבת ואם נוסעים דרך חיפה, עדיף להשתמש בקו 947 עם תחנות בצומת גנים ובצומת סירקין באזור פתח תקווה.

מראשל"צ מערב לקריית אונו/תחילת אור יהודה
אשמח אם בקשתי תענה בהקדם,תודה ענקית! ובפירוט... מראשל"צ מערב (נוה שקמה) ללוי אשכול 201, קריית אונו צומת סביון. (מאחורי תחנת דלק פז ממש בכניסה הראשית לאור יהודה) תודה שנית.

אשמח אם בקשתי תענה בהקדם,תודה ענקית! ובפירוט... מראשל"צ מערב (נוה שקמה) ללוי אשכול 201, קריית אונו צומת סביון. (מאחורי תחנת דלק פז ממש בכניסה הראשית לאור יהודה) תודה שנית.
וגם איך להגיע ליעד הנ"ל מרמת החי"ל ת"א
תודה.

אוהד11

New member
מראשל"צ לצומת סביון 139 בתדירות נמוכה, לו"ז
באתר של קווים. יש, אמנם, גם 138 אך הוא מגיע ליהוד ומשם צריך לקחת אוטובוס נוסף. אם השעות אינן מתאימות יש לקחת אוטובוס מנוה שקמה למרכז ראשל"צ, משם 164 התדיר עד מחלף מסובים ומשם עם 37/475 עד צומת סביון

באתר של קווים. יש, אמנם, גם 138 אך הוא מגיע ליהוד ומשם צריך לקחת אוטובוס נוסף. אם השעות אינן מתאימות יש לקחת אוטובוס מנוה שקמה למרכז ראשל"צ, משם 164 התדיר עד מחלף מסובים ומשם עם 37/475 עד צומת סביון
היי
לפי מה שאני רואה 138 מגיע לצומת סביון. זה שם גם,לא? ו139 ראיתי שאכן מגיע ללוי אשכול

ולנוסע למרכז ראשל"צ, משם 164 ועוד קו
ייקח המון זמן אז נוותר על הרעיון הנ"ל האם יש גם אפשרות מת"א (רמת החי"ל) תודה אוהד.

מעתידים יש אוטובוסים בודדים בקו 137 של קווים
ענק תודה. תגיד
אתה יודע כמה זמן לוקח משם להגיע ליעד שאני רוצה? (מתכנן לעלות ב5 וחצי אחר הצהריים.) יש חופשי חודשי בחברת קווים מראשל"צ ליעד? בהנחה שננסע קבוע...

ממרכזית המפרץ לאוניברסיטת חיפה מחר בבוקר
ומה ההערכה לגבי משך זמן הנסיעה?
כ30 דקות בקוים 141 146
אבל עכשיו חופשת סמסטר ומספר האוטובוסים נמוך לכן תוודא בלוחות זמנים שיש לך אוטובוס מתאים אם אתה מגיע ברכבת מת"א עדיף לרדת בחוף הכרמל ומשם 46-146 לאוניברסיטה במיוחד בימים כשהרכבת לא ממשיכה מחוף הכרמל

scooby5

Member
מפרדס חנה/בנימינה למחנה גלילות
צריך להגיע עד 09:00. אודה על הכוונה ועיצה טובה. בתודה מראש
פרדס חנה לגלילות
872/852 לתל אביב, לתחנת ההורדה הראשונה אחרי צומת גלילות, לעבור צד ומשם 149 של דן עד לתחנה שמול קומפלקס הבסיסים. אם תרצה ממש להשקיע - רכבת עד לתל אביב ההגנה ומשם (תמחת) 532 של אגד לתוך המחנה. שים לב כי מסר הסיעות ב-532 הינו מצומצם ביותר ומוגבל לשעות הבוקר בלבד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה