שרשור הכוונה ומודיעין 8/5

מצב
הנושא נעול.

דניאל 130

New member
טוקיי
רציתי לדעת אם מישהו יודע בוודאות.. תודה בכ"א
לא לבאר-שבע
נכון שיש מוניות שירות בימי שישי בערב,אבל לא לבאר-שבע. תצטרכי להסתדר עצמאית. ממליץ לך להיכנס לטרמפים-אתר סטודנטים של אוניברסיטת בן-גוריון,שם מתפרסמים מודעות של סטודנטים המציעים לקחת איתם אנשים תמורת השתתפות בתשלום על דלק בימי סוף השבוע לבאר-שבע. תמיד יוצא מצב שיש מאיזור המרכז סטודנטים שחוזרים ברכבם הפרטי לבאר-שבע גם ביום שישי בערב וישמחו לקחת איתם חברים לדרך. וכמובן,תמיד יש גם מונית ספיישל,אבל זאת אופציה יקרה כמובן(על אחת כמה וכמה ביום שישי בערב). אם תרצי אוכל לרשום לך את הקישור לאתר או שתגללי בגוגל:טרמפים-אתר סטודנטים אוניברסיטת בן גוריון.

משה343

New member
מנתבג לב"ש ב13.5 בערב
הבנתי שרכבות נגמרות בצהרים ביום שישי. איך אוכל להגיע מנתבג, או מאיזור תל אביב (או מרכבת מרכז או מתחנה מרכזית), לבאר שבע, איזור האוניברסיטה, אחרי השעה 18:00 בשישי ה13.5? האם יש מוניות שירות מתחנה מרכזית בכל שעות היממה מתל אביב לב"ש? תודה!!!
שילוב של מונית ספיישל פלוס טרמפ בתשלום...
כמו שהוזכר באתר אוניברסיטת בן גוריון יש פורום טרמפים בתשלום : http://www.bgu.co.il/tremp.aspx מחיר נסיעה מערים בגוש דן לב"ש נע בין 20-25 ש"ח. אז אתה צריך קודם לקבוע עם מישהו שמציע טרמפ למשל מתל אביב / גבעתיים / רמת גן כו ... ורק אז לקחת מונית ספיישל מנתב"ג למקום המפגש עם מציע הטרמפ. http://www.hadar-ltd.co.il/orders/index.html מחיר נסיעה עם מוניות הדר ליעדים קרובים בגוש דן נע סביב ה- 80-100 ש"ח סה"כ יצא לך לא יותר מ- 150 שקל להגיע לב"ש. מונית ספיישל מנתב"ג לב"ש תעלה 350-500 שקל אני לא יודע במדוייק. אני אישית נסעתי מספר פעמים עם טרמפים בתשלום ליעדים ת"א , פתח תקווה , צומת רעננה רוב הנסיעות היו בשבת, והכל היה בסדר.

Efrat K

New member
מחיפה לעתלית[והפוך]ביום העצמאות
אני צריכה להגיע ביום העצמאות בבוקר לעתלית מחיפה,כתוב באתר של אגד שקו 221 עובר רק בערב ביום שלישי ולא במשך היום. הרכבת לא תעזור לי כי אני צריכה להגיע ממש לכניסה של עתלית למחנה מעפילים,מישהו יודע על דרך נוספת?כנראה שאצטרך להסתדר בטרמפים

דניאל 130

New member
מחיפה לעתלית[והפוך]ביום העצמאות
אני צריכה להגיע ביום העצמאות בבוקר לעתלית מחיפה,כתוב באתר של אגד שקו 221 עובר רק בערב ביום שלישי ולא במשך היום. הרכבת לא תעזור לי כי אני צריכה להגיע ממש לכניסה של עתלית למחנה מעפילים,מישהו יודע על דרך נוספת?כנראה שאצטרך להסתדר בטרמפים
אפשר לקחת מונית שירות מהדר
לתל-אביב ולבקש מהנהג שיעצור על הדרך במחלף עתלית. ממחלף עתלית למחנה המעפילים אפשר ללכת ברגל.

הגעה לצומת דרור ביום רביעי
איך עדיף להגיע מת"א (מבחינת זמן הנסיעה) - האם שילוב של קו 149 + אחד מהקווים מצומת רעננה לצומת דרור, או רכבת לבית יהושע ואוטובוס (ואם כן, איזה?). השאיפה להיות שם בסביבות השעה 09:00 או קודם. תודה מראש.

אורי404

New member
איך עדיף להגיע מת"א (מבחינת זמן הנסיעה) - האם שילוב של קו 149 + אחד מהקווים מצומת רעננה לצומת דרור, או רכבת לבית יהושע ואוטובוס (ואם כן, איזה?). השאיפה להיות שם בסביבות השעה 09:00 או קודם. תודה מראש.
צומת דרור
מתחנת רכבת בית יהושע לצומת דרור, יש בשעות הבוקר (השעות המתאימות לך), קו 640 של "אגד". תדירות לא גבוהה במיוחד ולכן עדיף לוודא זמנים מראש. אני חושב (אך לא בטוח), שמכיוון תל אביב לצומת דרור, יהיה מהיר יותר לנסוע ב-149 ("מטרופולין") או 567 ("אגד") לצומת רעננה ומשם 641/921 וכו' לצומת דרור. דרך אגב, יש מוניות שירות מדרום נתניה לאבן יהודה, שמגיעות קרוב מאוד בהליכה לצומת דרור. אני יודע את זה, כי נסעתי בהן מספר פעמים מאזור התעשייה של נתניה. לא יודע אם הן נוסעות באזור דרומי של נתניה, שקרוב לקווי 6XX מכיוון תל אביב. בקיצור מהמר על נסיעה דרך צומת רעננה, אלא אם היו קווי אוטובוס תדירים יותר מתחנת רכבת בית יהושע לצומת דרור.

דניאל 130

New member
רכבת לבית יהושע ואוטובוס
מתחנת רכבת בית יהושע יוצא קו 11 בשעה 08:35(קו שנוסע לצורן דרך צומת דרור).אתה אמור להגיע עד רבע לתשע לצומת-אפילו לפני.

אוטובוס חיפה - טבעון ביום עצמאות
שלום רב האם יש אוטובוס או מוניות שרות ביום עצמאות (10.5.2011) לקרית טבעון וחזרה ? תודה
יש אוטובוסים, הם מתחילים כנראה מאוחר בבוקר.
לצערי באתר של אומני אקספרס אין שום מידע, ובאתר של משרד התחבורה הלו"ז של אומני אקספרס מופיע כמו ביום חול רגיל (שזה בוודאות לא נכון). לכן אני מציע לך להתקשר אליהם ולשאול. המספר הוא 3553*.

EladGs

New member
אוטובוס חיפה - טבעון ביום עצמאות
שלום רב האם יש אוטובוס או מוניות שרות ביום עצמאות (10.5.2011) לקרית טבעון וחזרה ? תודה
יש קו 75 מהשעה 12:00 כל שעה
ככה לפחות כתוב באתר (במוצאי החג הקו פועל במתכונת מוצ"ש שזה מ 19:40 עד 23:40 כל שעה)

אדם 08

New member
גבעתיים ביום העצמאות
חברים, שאלה קטנה- האם ביום העצמאות עצמו לא מחלקים דוחות חניה (כמו בשבת) על חניה בכחול לבן ברחובות פנימיים בגבעתיים? אם לא- מישהו מכיר מקום חניה חנמי או בתעריף אחיד ללילה שלם ברחוב קרית יוסף בגבעתיים ? שאלה אחרת- איזו תחבורה ציבורית יש בשעות הקטנות של הלילה (2,3 מצהלה לרחוב קרית יוסף בגבעתיים?) או בבוקר (5,6) ?

דניאל 130

New member
גבעתיים ביום העצמאות
חברים, שאלה קטנה- האם ביום העצמאות עצמו לא מחלקים דוחות חניה (כמו בשבת) על חניה בכחול לבן ברחובות פנימיים בגבעתיים? אם לא- מישהו מכיר מקום חניה חנמי או בתעריף אחיד ללילה שלם ברחוב קרית יוסף בגבעתיים ? שאלה אחרת- איזו תחבורה ציבורית יש בשעות הקטנות של הלילה (2,3 מצהלה לרחוב קרית יוסף בגבעתיים?) או בבוקר (5,6) ?
תשובות
1.יום העצמאות הוא יום שבתון ברשויות המקומיות.פקחי החנייה לא עובדים ולכן אין חלוקת דו"חות חניה על חניה בכחול לבן ברחובות פנימיים בגבעתיים(בכל מקרה,לא אמורה להיות חלוקה שכזו של דו"חות-אני בשום מקרה לא מתחייב על כך בפניך במאה אחוז-אם מישהו יודע אחרת שיגיב לך לשאלה,המתן לתגובות נוספות באם יהיו).כל מה שאני רושם,זה לפי מיטב ידיעתי ובדגש שזה רק על פי מיטב ידיעתי. 2.בשעות הקטנות של הלילה אין כל תחבורה ציבורית יוצאת מצהלה לכיוון גבעתיים(בכל מקרה לא בשעות שצינת). לגבי הבוקר-לא עולה לי רעיון אחר בראש מלבד החלפת שני אוטובוסים: א.קו 21 מצהלה-לרדת בשדרות רוקח פינת דרך נמיר. 2.משדרות רוקח פינת דרך נמיר ללכת לדרך נמיר סמינר הקיבוצים ושם להחליף לקו 45-לרדת בכצנלסון פינת מנורה ומשם לרחוב קרית יוסף זה מרחק הליכה. התשובה הזאת נכונה ליום רגיל.לא אקטואלי לבוקר יום העצמאות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה