שרשור הכוונה ומודיעין 8/5

מצב
הנושא נעול.

Siwnu

New member
האם יש מוניות בלילה?
במידה ולדוגמא אני צריך לחזור מקוצרת לבסיס בשעה זו בלילה (2 בלילה), האם מוניות זוהי אפשרות רלוונטית עבורי? האם הן עובדות בשעות לילה שכאלה?

דניאל 130

New member
האם יש מוניות בלילה?
במידה ולדוגמא אני צריך לחזור מקוצרת לבסיס בשעה זו בלילה (2 בלילה), האם מוניות זוהי אפשרות רלוונטית עבורי? האם הן עובדות בשעות לילה שכאלה?
מוניות ספיישל תמיד יש,24 שעות ביממה
מוניות הן בהחלט אפשרות רלוונטית לכל אחד שיכול לשלם את המחיר שהן דורשות בלילה. מונית ספיישל תיקח אותך לכל מקום שתרצה תמורת תשלום.

9108701

New member
נסיעות ביום העצמאות
מי אמור לממן את הנסיעות בחינם? אף נהג לא יעבוד בחג בהתנדבות!
שום נסיעות חינם ביום העצמאות .
אבל מהיום בשעה 20,00 כל מי שיש לו כרטיס חופשי חודשי יכול לנסוע ללא גבולות עד מחר בשעה 20,00 ,בלי קשר לצבעים חופשי ללא גבולות ,

didido7

New member
קו 129 בראשון לציון
עוברת לגור בראשון לציון, בשכונת נאות שיקמה, עובדת בתל אביב, רח' באלנבי, יש את קו 129, אי צריכה לעלוץ עליו בשדרות משה דיין (הנחשול) ולרדת באלנבי 123. ממש חשוב לי לדעת כמה זמן בממוצע לוקח לאוטובוס הדרך הזו??? מאוד חשוב לי לדעת אם הנסיעה לוקחת למעלה משעה. פליז פליז פליז.. אשמח לדעת מה אנשים חושבים על הקו הזה תודה רבה!

אני2010

New member
קו 129 בראשון לציון
עוברת לגור בראשון לציון, בשכונת נאות שיקמה, עובדת בתל אביב, רח' באלנבי, יש את קו 129, אי צריכה לעלוץ עליו בשדרות משה דיין (הנחשול) ולרדת באלנבי 123. ממש חשוב לי לדעת כמה זמן בממוצע לוקח לאוטובוס הדרך הזו??? מאוד חשוב לי לדעת אם הנסיעה לוקחת למעלה משעה. פליז פליז פליז.. אשמח לדעת מה אנשים חושבים על הקו הזה תודה רבה!
לא פחות מ50 דק- בהחלט יש מצב לשעה ויותר
תלוי בתנועה. לוקח זמן עד שיוצאים מראשון- ובחולון יש עוד מסלול של 20 דק לפחות אבל אין אופציה יותר טובה מזאת.

didido7

New member
לא פחות מ50 דק- בהחלט יש מצב לשעה ויותר
תלוי בתנועה. לוקח זמן עד שיוצאים מראשון- ובחולון יש עוד מסלול של 20 דק לפחות אבל אין אופציה יותר טובה מזאת.
למרות שאני לא יעלה את כל הקו???
למרות שאני לא יעלה את כל הקו? אני יעלה עליו בשדרות משה דיין (הנחשול) .- 2 תחנות לפני שהוא מתחיל את חולון, .. אתה עדיין חושב שייקח לי לא פחות מ 50 דק'??

אני2010

New member
למרות שאני לא יעלה את כל הקו???
למרות שאני לא יעלה את כל הקו? אני יעלה עליו בשדרות משה דיין (הנחשול) .- 2 תחנות לפני שהוא מתחיל את חולון, .. אתה עדיין חושב שייקח לי לא פחות מ 50 דק'??
כן, וכמובן תלוי באיזה שעה אתה יוצא
זמן הנסיעה מת"א באלנבי לחולון לכל מקום בחולון כמעט הוא 30 דק קצת יותר, ואתה צריך לראשון שזה יותר רחוק והבעיה אצלך שיש לך לעבור את הפקק של קרית בן גוריון שכמעט תמיד פקוק שם. זה תוספת משמעותית לזמן רק אם זה שעות ממש מאוחרות בלילה או ממש מוקדמות בבוקר יכול לקחת ככה 40-45דק אבל לא פחות מזה

אני2010

New member
זמן הנסיעה מת"א באלנבי לחולון לכל מקום בחולון כמעט הוא 30 דק קצת יותר, ואתה צריך לראשון שזה יותר רחוק והבעיה אצלך שיש לך לעבור את הפקק של קרית בן גוריון שכמעט תמיד פקוק שם. זה תוספת משמעותית לזמן רק אם זה שעות ממש מאוחרות בלילה או ממש מוקדמות בבוקר יכול לקחת ככה 40-45דק אבל לא פחות מזה
אגב מה שאמרתי על שעות מאוחרות
לא רלוונטי לקו הזה כי הוא מסתיים מוקדם יחסית.

didido7

New member
תודה,
אז הקו הזה לא מומלץ בכלל .. טוב, תודה בכל מקרה, עזרת לי המון :) אולי תחנת הרכבת תיפתח בקרוב ..

אני2010

New member
תודה,
אז הקו הזה לא מומלץ בכלל .. טוב, תודה בכל מקרה, עזרת לי המון :) אולי תחנת הרכבת תיפתח בקרוב ..
למה, אחלה קו
אין קו יותר מהיר מזה באופן יחסי לאיזור אלנבי. יוצאים קצת יותר מוקדם, גם ככה מכל איזור במרכז לוקח הרבה זמן להגיע לת"א בגלל הפקקים, זה פאק ידוע זה אחת הסיבות שלא הייתי עובר לגור בראשון למרות שאני מת על העיר הזאת , בלאגן להגיע מראשון לת"א רכבת??? יופי תיסע לתחנת רכבת (תשלום 1) תיסע ברכבת(תשלום 2) ותיסע מהאיזור שאתה מגיע אל היעד שלך בעוד אוטובוס (תשלום 3) ואותו דבר חזור. משתלם???

didido7

New member
למה, אחלה קו
אין קו יותר מהיר מזה באופן יחסי לאיזור אלנבי. יוצאים קצת יותר מוקדם, גם ככה מכל איזור במרכז לוקח הרבה זמן להגיע לת"א בגלל הפקקים, זה פאק ידוע זה אחת הסיבות שלא הייתי עובר לגור בראשון למרות שאני מת על העיר הזאת , בלאגן להגיע מראשון לת"א רכבת??? יופי תיסע לתחנת רכבת (תשלום 1) תיסע ברכבת(תשלום 2) ותיסע מהאיזור שאתה מגיע אל היעד שלך בעוד אוטובוס (תשלום 3) ואותו דבר חזור. משתלם???
אבל ברגע שתהייה רכבת העומס יפחת
ממ.. תשמע, אתה צודק, אבל ברגע שתהייה רכבת העומס מהכבישים יפחת, שזה כבר דבר טוב :) אבל בלי קשר, אתמול ניסיתי את הקו הזה מאלנבי לראשון אחרי העבודה, היו פקקים מטורפים באזור אלנבי בגלל יום הזיכרון, לקח לי 50 דק' להגיע לבית, דיברתי עם הנהג, הסביר לי שבד"כ אין פקקים מטורפים, הנסיעה אמורה לקחת 40 דק', לא יותר.. אז זה כבר מנחם אותי! הסביר לי שבבוקר פשוט צריכים לקחת אותו מוקדם, ככה אין אפשרות להיתקע בפקקים. בשלוש שנים האחרונות אני גר ברמת גן, לוקח לי 40-50 דק' להגיע לאלנבי.. אם מראשון זה ייקח אותו זמן, אז אני מעדיף לגור בראשון.

9108701

New member
קו 129 בראשון לציון
07 יש 129 שעובר מספר פעמים בבוקר וגם החל מ
15,00 דרך נאוות שקמה מאלנבי ,

ChangeYourHeart

New member
מנתבג לב"ש ב13.5 בערב
הבנתי שרכבות נגמרות בצהרים ביום שישי. איך אוכל להגיע מנתבג, או מאיזור תל אביב (או מרכבת מרכז או מתחנה מרכזית), לבאר שבע, איזור האוניברסיטה, אחרי השעה 18:00 בשישי ה13.5? האם יש מוניות שירות מתחנה מרכזית בכל שעות היממה מתל אביב לב"ש? תודה!!!

אוהד11

New member
מנתבג לב"ש ב13.5 בערב
הבנתי שרכבות נגמרות בצהרים ביום שישי. איך אוכל להגיע מנתבג, או מאיזור תל אביב (או מרכבת מרכז או מתחנה מרכזית), לבאר שבע, איזור האוניברסיטה, אחרי השעה 18:00 בשישי ה13.5? האם יש מוניות שירות מתחנה מרכזית בכל שעות היממה מתל אביב לב"ש? תודה!!!
אמורות לפעול מוניות מהכניסה לתחנה המרכזית ת"א

מצב
הנושא נעול.
למעלה