שרשור הכוונה ומודיעין 9/11

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
מהמסגר 9 בתל אביב ל דרך ההגנה 137
היי איך אני מגיע מרח המסגר לדרך המסגר 137 ? משהו עם קו 9 ? אני צריך להגיע לבית הדואר המרכזי משהו בית ברבור ? מישהו יודע?
אכן קו 9 מיצחק שדה/המסגר עד משה דיין/ההגנה.

Oxycodone

New member
אכן קו 9 מיצחק שדה/המסגר עד משה דיין/ההגנה.
רגע
את קו 9 אני לוקח מיצחק שדה מהנתיב הימני או השמאלי ? השמאלי לכיוון דיזינגוף ? או הימני ? ומה זה משה דיין ההגנה ? שם אני מבקש מהנהג לרדת ? כמה דק נראה לך שזה ייקח ? תודה

רגע
את קו 9 אני לוקח מיצחק שדה מהנתיב הימני או השמאלי ? השמאלי לכיוון דיזינגוף ? או הימני ? ומה זה משה דיין ההגנה ? שם אני מבקש מהנהג לרדת ? כמה דק נראה לך שזה ייקח ? תודה
מהמסגר אתה פונה ימינה ליצחק שדה ומאותו הצד
את לוקח את קו 9 וממשיך איתו עד לדרך משה דיין פינת דרך ההגנה.

Image of me

New member
די דחוף..
יש קו מצומת צבר או מרכזית המפרץ שמגיע לחיפה מרכז השמונה? צריך מחר בבוקר זמנים..
ממרכזית המפרץ - קו 103 בתדירות גבוהה.
כשאתה עולה על האוטובוס בצומת צבר (251, 271 ועוד), תבקש כרטיס עד חיפה, וכך לא תצטרך לשלם בנפרד על הנסיעה ב-103.

Ma†an

New member
ממרכזית המפרץ - קו 103 בתדירות גבוהה.
כשאתה עולה על האוטובוס בצומת צבר (251, 271 ועוד), תבקש כרטיס עד חיפה, וכך לא תצטרך לשלם בנפרד על הנסיעה ב-103.
תודה
ותוך כמה זמן קו 103 מגיע לאיזור של הרכבת (השמונה) ?

tomerd22

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 9/11
מראשון לרחובות פארק המדע.
בוקר טוב, אני צריך להיות ב9 וחצי רחוב ברגמם 2 , פראק המדע ב9 וחצי. איזה קואני לוקח מהתחנה מרחזית הישנה בראשון ובאיזה שעה. תודה רבה. נ.ב, אם מישו יודע איך להסביר בידיוק איך מגיעים למשרדים של "צוות 3" זה נורא יעזור.

Image of me

New member
מראשון לרחובות פארק המדע.
בוקר טוב, אני צריך להיות ב9 וחצי רחוב ברגמם 2 , פראק המדע ב9 וחצי. איזה קואני לוקח מהתחנה מרחזית הישנה בראשון ובאיזה שעה. תודה רבה. נ.ב, אם מישו יודע איך להסביר בידיוק איך מגיעים למשרדים של "צוות 3" זה נורא יעזור.
164, 201, 274 עד פארק המדע ברחובות.
משם יש כ-7 דקות הליכה: הולכים לאורך רחוב המדע, ופונים ימינה ברחוב השני (ברגמן).

Image of me

New member
מפ"ת למשכנות שאננים
אם היציאה בקו 426 - היכן עלי לרדת כדי להגיע למרכז לאתיקה במשכנות שאננים?
יש לרדת בבנייני האומה שליד התחנה המרכזית.
משם יש מספר קווים שמגיעים למשכנות שאננים. אני לא מכיר את קווי ירושלים על בוריים, אז עדיף שתחכי לתשובה מוסמכת, אבל על פי מערכת המידע של אגד והמפה ב-busmap.co.il, מדובר על 13, 18, 21, 7, 8, 74, 75.

יש לרדת בבנייני האומה שליד התחנה המרכזית.
משם יש מספר קווים שמגיעים למשכנות שאננים. אני לא מכיר את קווי ירושלים על בוריים, אז עדיף שתחכי לתשובה מוסמכת, אבל על פי מערכת המידע של אגד והמפה ב-busmap.co.il, מדובר על 13, 18, 21, 7, 8, 74, 75.
תודה, למישהו יש מידע ודאי?
כמו"כ - כמה זמן נסיעה זה מבנייני האומה למרכז לאתיקה במשכנות שאננים?

olli3

New member
מנהל
תודה, למישהו יש מידע ודאי?
כמו"כ - כמה זמן נסיעה זה מבנייני האומה למרכז לאתיקה במשכנות שאננים?
בעקרון קו 18 או 21
לגבי 18 בוודאות מרחוב יפו (הרחוב שאליו יוצאים מהתחנה המרכזית), יש לקחת אותו בכיוון הנסיעה למרכז העיר. קו 21 אני כמעט בטוח שגם ברחוב יפו אבל אם לא שם אז בבנייני האומה. בכל מקרה, כתובת מדוייקת, תמיד תעזור. אני לא יודע היכן ממוקם המרכז לאתיקה...

olli3

New member
מנהל
בוקר טוב
איך מגיעים מהר הרצל(בכיוון לתחנה מרכזית)לרחוב ש"י עגנון בקטמון? או מרחוב אורוגואי בקרית יובל לרחוב ש"י עגנון.. תודה ויום טוב
מאורוגואי לש"י עגנון>>>
מהמרכז המסחרי הצמוד קו 19 עד לרחוב הרב הרצוג, הקו מגיע מכיוון רחוב גולומוב, יש לו 3 תחנות על הרצוג, הראשונה היא של בצומת קמץ של הרחובות גולומוב, פת והרצוג - לא לרדת בה!!! לרדת בתחנה הבאה, משם במרחק הליכה של כ5-15 דקות (תלוי איפה בש"י עגנון צריך). יש להמשיך ברגל (בכיוון הנסיעה של האוטובוס) ולפנות ימינה לרחוב שמעוני וללכת בכיוון ההפוך לכיוון הנסיעה (זה מן פניית פרסה כזאת). מגיעים לצומת קטנה, פונים שמאלה ולאחר מכן ימינה לרחוב פיכמן, במרחק דקה הלכיה מפיכמן מתחיל רחוב ש"י עגנון במספרים הנמוכים. למספרים היותר גבוהים יש לרדת מקו 19 באותה תחנה ולחזור אחורה (להישאר באותו צד - לא לחצות את הכביש) , להיכנס בסמטה הראשונה (בכיוון שמאל לכיוון ההליכה). לחצות את הצומת הראשונה (רחוב שמעוני) ובצומת הבאה לפנות ימינה ומיד שמאלה לקצנלסון, להמשיך עם קצנסלון עד הסוף ומגיעים לש"י עגנון (הליכה של דקה וחצי) או לפנות שמאלה לפרישמן ולהתחבר לש"י עגנון (למספרים היותר נמוכים). הדרך השנייה כמעט זהה לדרך הראשונה מבחינת מרחק וזמן הליכה. אפשרי לעשות זאת בחלופה של אוטובוס אך אני חושב שזמן ההמתנה לאוטובוס ייקח יותר מזמן ההליכה. בנוסף החלופה תביא אותך למרחק הליכה של דקה מתחילת רחוב ש"י עגנון (המספרים הקטנים בלבד) ומשם החלופה מתרחקת מהאיזור. ניתן לעשות זאת כך: לרדת עם קו 19 תחנה אחת אחרי זאת שתציינתי כאן למעלה (ברחוב הרצוג). לחזור אחורה מכיוון הנסיעה וללכת לרחוב טשרניחובסקי (יהיה מצד שמאל לכיוון ההליכה), שם יש תחנה לקווים 22/24 יש לעלות על אחד מהם (התדירות של 22 כל חצי שעה ושל 24 כל 20 דקות). קו 22 עד הרחוב עצמו וקו 24 לרדת בתחנה האחרונה שלו בטשרניחובסקי או הראושנה בפלמ"ח, מטשרניחובסקי להמשיך לפיכמן> עגנון מהפלמח לחזור אחרוה לצומת פיכמן>פלמח>עגנון. בקיצור העניין הזה לא מומלץ בעיניי, להמתין לקו 22 כל כך הרבה זמן בשביל עד המקום או לקו 24 שמגיע מרחק הליכה של דקה וחצי מתחילת רחוב שי עגנון זה לא מומלץ. מהר הרצל זה די ארוך, החלופות לא ממש טובות בלשון המעטה, לפחות ממה שאני מכיר. למרות שבכיוון ההפוך מש"י עגנון להרצל יש את 24 שמחבר בין שתי המקומות, לא זכור לי שמהר הרצל לעגנון הוא נוסע (יכול להיות קו מעגלי, אני לא בטוח פשוט).

174 אינו מגיע לחולון, מרחוב ההסתדרות קו 1 עד
התחנה האחרונה בדיזנגוף ומשם ברגל דרך רחוב כ"ג יורדי הסירה
שינוי המוצא: מרחוב אילת/נאות רחל בחולון
אני אצטרך לעלות משם. יותר קרוב לי מההסתדרות. קו 174 ממרכזית ת"א החדשה לא מגיע יותר קרוב מקו 1 של דן? תודה על העזרה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה