שרשור הכוונה ומודיעין 9/3

מצב
הנושא נעול.
בוקר טוב
איך מגיעים מ בת ים מבצע סיני לרח' ההגנה בת"א? יש שני קווים 18 ו 125 מה עדיף? לא מצאתי את שם הרחוב במפה,האם רחוב ההגנה ודרך ההגנה זה אותו רחוב? אנא עזרתכם,לפחות אימרו לי היכן לרדת? בברכה ואחלה יום רות

בוקר טוב
איך מגיעים מ בת ים מבצע סיני לרח' ההגנה בת"א? יש שני קווים 18 ו 125 מה עדיף? לא מצאתי את שם הרחוב במפה,האם רחוב ההגנה ודרך ההגנה זה אותו רחוב? אנא עזרתכם,לפחות אימרו לי היכן לרדת? בברכה ואחלה יום רות
ממבצע סיני קו 43

ההגנה הוא רחוב ארוך, ובכל מקרה 43 הוא המתאים
18,42,86 ו- 125 עוברים רחוק מדרך ההגנה
10 דק' או רבע שעה הליכה זה יספיק לי?
יש לי ראיון ולא רוצה לאחר. תודה רות אני צריכה ההגנה 37 אם זה יכול לעזור לך לכוון אותי היכן לרדת

ArsaWhat

New member
מוניות שירות הלילה מירושלים לת"א
שאלתי השבוע מאיפה לוקחים, ואמרו לי שמבנייני האומה. האם יש דרך לפספס אותם או שהם בולטים? אמרו כאן שהם שייכים לחברת קווים ולא מצאתי כלום בגוגל עליהם. יש טלפון שלהם? מישהו יודע מה מחיר הנסיעה במונית שירות בלילה? (לא סופ"ש) תודה.

ArsaWhat

New member
מוניות שירות הלילה מירושלים לת"א
שאלתי השבוע מאיפה לוקחים, ואמרו לי שמבנייני האומה. האם יש דרך לפספס אותם או שהם בולטים? אמרו כאן שהם שייכים לחברת קווים ולא מצאתי כלום בגוגל עליהם. יש טלפון שלהם? מישהו יודע מה מחיר הנסיעה במונית שירות בלילה? (לא סופ"ש) תודה.
התכוונתי לשאול
איפה בבנייני האומה אני צריך לעמוד בשביל למצוא את המוניות. זה מקום גדול. לא?

olli3

New member
מנהל
התכוונתי לשאול
איפה בבנייני האומה אני צריך לעמוד בשביל למצוא את המוניות. זה מקום גדול. לא?
זה מקום קטן מבחינת הכביש
מדובר על שדרות שז"ר, אתה צריך להמתין בצד שמול בנייני האומה, יש שם רצף של תחנות אוטובוסים.

olli3

New member
מנהל
צריכה עזרה
אני צריכה להגיע לאלנבי פינת הס בת"א איזה קו אני צריכה לקחת מר"ג מז'בוטינסקי יש קו כזה שמגיע?? תודה
יש, השאלה מהיכן בדרך ז'בוטינסקי
אם ממתחם הבורסה אז קו 20 של דן, תדירות כל 20 דקות עד היעד שלך בדיוק. אם משאר דרך ז'בוטינסקי אז קווים 64/66/166 איתם יש לרדת באלנבי 9 (התחנה היחידה שלהם על אלנבי), משם הליכה של כמה דקות ליעד שלך. כמו כן ניתן לעלות על 38/82 ולרדת איתם בקינג ג'ורג' פינת רש"י, משם ניתן ללכת על רחוב רש"י, לפנות שמאלה בסופו לטשרניחובסקי וימינה לאלנבי. כל הקווים של חברת דן. בליל חמישי ומוצ"ש אם זה רלוונטי מופעל קו הלילה 466 של דן שאף הוא יביא אותך ליעד.

spur

New member
לשער ציון ירושלים
איזה קו לקחת ממחנה יהודה בירושלים (אגריפס) לשער ציון? אם אין קו ישיר אז איזה קו אפשר לקחת מתחנה מרכזית ומה מיקום התחנה? אשמח גם לדעת הערכת זמן כללית להגעה.. המון המון תודה!

רוזהלי

New member
לשער ציון ירושלים
איזה קו לקחת ממחנה יהודה בירושלים (אגריפס) לשער ציון? אם אין קו ישיר אז איזה קו אפשר לקחת מתחנה מרכזית ומה מיקום התחנה? אשמח גם לדעת הערכת זמן כללית להגעה.. המון המון תודה!
ירושלים
מתחנה מרכזית או מהשוק (אגריפס) לשער ציון שני אוטובוסים: קווים 6, 13, 18, 20 עד לרח' הנביאים ומשם קו 38א'.

מצב
הנושא נעול.
למעלה