שרשור הכוונה/מודיעין 27.10.05

מצב
הנושא נעול.

IgKh

New member
כן - מהתחנה המרכזית

תודה, + אפשר הסבר ?
לגבי קו 28 בשני הכיוונים. שניהם מגיעים לאוניברסיטה, או שאחד מגיע ואחד חוזר? ועוד שאלה: את קו 28 ניתן לתפוס מהתחנה המרכזית בירושלים (אליו מגיעים קווים 434/435?) ?
כן - מהתחנה המרכזית
האוניברסיטה העיברית נמצאת בשני קמפוסים עיקריים ברחבי ירושלים. קו 28 נוסע בין קמפוס גבעת רם לבין קמפוס הר הצופים דרך התחנה המרכזית.

שכחת גם את 26 להר הצופים

באוטובוסים
קווים 434/435 לת"מ ירושלים - זמן נסיעה שעה וקצת. משם קו 28 לגבעת רם - 15 דקות או קו 28 (בכיוון השני) להר הצופים - באזור החצי שעה ארבעים דקות.
שכחת גם את 26 להר הצופים

איך להגיע מהמרכז לכרמיאל?

הנכם מתבקשים לשרשר אך ורק לכאן שאלות הכוונה ומודיעין תחבורה ציבורית, ונשמח לעזור.
מישהו יודע איך אני מגיע מאזור ת"א והמרכז (רמת השרון - הרצליה, ליתר דיוק), לכרמיאל? ומתי מפסיקה תנועת האוטובוסים / רכבות ביום שישי? (חשוב). בתודה, אמיר.

Golf Bravo

New member
רכבת אחרונה

מישהו יודע איך אני מגיע מאזור ת"א והמרכז (רמת השרון - הרצליה, ליתר דיוק), לכרמיאל? ומתי מפסיקה תנועת האוטובוסים / רכבות ביום שישי? (חשוב). בתודה, אמיר.
רכבת אחרונה
יוצאת מנתב"ג בשעה 13:13 ומת"א האוניברסיטה בשעה 13:39, בין לבין היא עוצרת בכל תחנות ת"א. ללב המפרץ היא מגיעה בשעה 14:50 ולעכו היא מגיעה בשעה 15:11. על אוטובוסים אתן לאוטובוסאים כאן לדבר.

Image of me

New member
ביום ששי - קו 846 בשעה 12:30 מת"א.

ביום ששי - קו 846 בשעה 12:30 מת"א.
846 עוצר גם בצומת הרצליה. איזו תשובה אתה מצפה לקבל לשאלה "מתי מפסיקה תנועת האוטובוסים/רכבות ביום ששי"? מן הסתם זה תלוי בקו. כל המסלולים ולוחות הזמנים נמצאים באתרים של החברות, במקרה הזה - www.egged.co.il ו-www.rail.org.il. האתרים מאד קלים לשימוש ויש בהם את כל לוחות הזמנים. במידה שתתקשה למצוא שם את מבוקשך, נשמח לעזור לך.

מת"א לכרמיאל קו 846 של אגד

נדמה לי שיש לו איסוף גם בכביש החוף, בהרצליה. אפשרות אחרת לנסוע ברכבת ללב המפרץ וממרכזית המפרץ הסמוכה קו 500 של אגד. כל לוחות הזמנים ורשימת התחנות באתרי אגד ורכבת ישראל. במידה ויש לחבריי הצפוניים הצעות טובות יותר, הן תתקבלנה בברכה.

Image of me

New member
אם נוסעים ברכבת, אז בד"כ עדיף לעכו

נדמה לי שיש לו איסוף גם בכביש החוף, בהרצליה. אפשרות אחרת לנסוע ברכבת ללב המפרץ וממרכזית המפרץ הסמוכה קו 500 של אגד. כל לוחות הזמנים ורשימת התחנות באתרי אגד ורכבת ישראל. במידה ויש לחבריי הצפוניים הצעות טובות יותר, הן תתקבלנה בברכה.
אם נוסעים ברכבת, אז בד"כ עדיף לעכו
כי את הקטע שבין לב המפרץ לעכו הרכבת עושה מהר יותר מקו 500. לפחות כל הכרמיאלים והצפתים שאני מכיר מחליפים בעכו ולא בלב המפרץ.

ornaok

New member
שאלת הכוונה

הנכם מתבקשים לשרשר אך ורק לכאן שאלות הכוונה ומודיעין תחבורה ציבורית, ונשמח לעזור.
שאלת הכוונה
רציתי לדעת איך ניתן להגיע ממושב צפריה(10 דקות מתחנת רכבת כפר חב"ד) ליד נתב"ג לרחוב עוזיאל בבת ים.

שתי אפשרויות:

שאלת הכוונה
רציתי לדעת איך ניתן להגיע ממושב צפריה(10 דקות מתחנת רכבת כפר חב"ד) ליד נתב"ג לרחוב עוזיאל בבת ים.
שתי אפשרויות:
ברכבת מכפר חב"ד עד לתחנת השלום, ליד קניון עזריאלי. משורת תחנות האוטובוס על דרך בגין (דרך פ"ת), ממול לקניון ממשיכים עם קו 42 של דן עד עוזיאל בבת-ים.אפשרות נוספת בעזרת קו 39 של קווים, מחליפים לקו 36 או 37 לת"א ומהתחנה המרכזית הישנה בקו 85 של אגד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה