שרשור הכוונה/מודיעין 27.10.05

מצב
הנושא נעול.

fireman

New member
נכון, צריך להיות הסבר

צריך להגיע למשרדי תפוז בר"ג.
שלום לחברי הפורום, נקבע לי ראיון במשרדי תפוז בר"ג (רח' בן גוריון 30) להיום, ובעוד שלוש שעות אני צריך כבר לצאת. מחיפוש זריז בארכיון של הפורום, הבנתי שאמור להופיע באזור "שאלות נפוצות" של הפורום הסבר כיצד להגיע מתחנה מרכזית ר"ג למשרדי תפוז. לצערי, עברתי על אזור השאלות נפוצות, ולא מצאתי שם היכן מופיע הסבר כיצד להגיע למשרדי תפוז.. אני אודה לכל מי שיכול לעזור ולהסביר כיצד להגיע לשם. Caligola
נכון, צריך להיות הסבר
הוא הוסר באופן זמני בגלל עדכון אגף השאלות הנפוצות בשבועיים האחרונים

../images/Emo41.gifשרשור הכוונה/מודיעין 27.10.05../images/Emo41.gif

הנכם מתבקשים לשרשר אך ורק לכאן שאלות הכוונה ומודיעין תחבורה ציבורית, ונשמח לעזור.

ryry1

New member
כמה עולה כרטיס חופשי חודשי של אגד

הנכם מתבקשים לשרשר אך ורק לכאן שאלות הכוונה ומודיעין תחבורה ציבורית, ונשמח לעזור.
באשדוד לנוער? תודה

Mr Slider

New member
נהיו פה לאחרונה הרבה שאלות על אשדוד

באשדוד לנוער? תודה
נהיו פה לאחרונה הרבה שאלות על אשדוד
חחח יפה
באמת שאין לי מושג אבל זה בין ה -100-400 זה מה שבטוח

מחדרה לצפת באוטובוס

מחדרה לצפת באוטובוס
למי הפתרון? יום ראשון הקרוב, נערה תמימה שצריכה להגיע מחדרה לתחנה המרכזית של צפת עד 11 בבוקר... ?

הנערה התמימה יכולה לנסוע ברכבת

מחדרה לצפת באוטובוס
למי הפתרון? יום ראשון הקרוב, נערה תמימה שצריכה להגיע מחדרה לתחנה המרכזית של צפת עד 11 בבוקר... ?
הנערה התמימה יכולה לנסוע ברכבת
מחדרה לעכו ומשם היא יכולה לעלות על קו 361 של אגד. היא גם יכולה לשרשר לשרשור ההכוונה והמודיעין בפורום...

Image of me

New member
אני מציע דרך חלופית, עם פחות החלפות

מחדרה לצפת באוטובוס
אני מציע דרך חלופית, עם פחות החלפות
מחדרה לראש פינה - קו 847 בשעות 7:10 (זמן נסיעה: שעתיים ועשרים דקות), 7:40 (זמן נסיעה: שעה וחמישים דקות). מראש פינה לצפת - קו 511 של נתיב אקספרס בשעות 9:10, 10:10

SuGaRBabe1

New member
שאלה קצת מוזרה...

שאלה קצת מוזרה...
מישהו יודע כמה בערך אמורה לעלות לי מונית מגבעתיים לכפר ויתקין, בתעריף 2?

guysha123

New member
מבקש עזרה...

מבקש עזרה...
צריך להגיע מאשדוד לפארק תעשייה אזורים שנמצא באיזור התעשייה של פ"ת (איזור בניין I.B.M) בשעות הבוקר. קיים איזשהו קו שמגיע ממש עד למקום (אר משהו קצת קרוב יותר מלרדת בז'בוטינסקי וללכת ברגל)??? תודה רבה מראש לעוזרים

hck

New member
שאלה הכוונה:רחובות - הא.העברית י-ם

היי! בן דוד שלי מתחיל ללמוד באוניברסיטה העברית בירושלים ביום ראשון. יש לו רכב, אבל עקב עלויות גבוהות הוא מעדיף לנסוע בתח"צ. אז השאלה היא עם איזה אוטובוסים (2 אוטובוסים?) ניתן להגיע מרחובות עד לאוניברסיטה העברית בי-ם, ובכמה מוערך זמן הנסיעה בדרך זו? תודה

IgKh

New member
באוטובוסים

היי! בן דוד שלי מתחיל ללמוד באוניברסיטה העברית בירושלים ביום ראשון. יש לו רכב, אבל עקב עלויות גבוהות הוא מעדיף לנסוע בתח"צ. אז השאלה היא עם איזה אוטובוסים (2 אוטובוסים?) ניתן להגיע מרחובות עד לאוניברסיטה העברית בי-ם, ובכמה מוערך זמן הנסיעה בדרך זו? תודה
באוטובוסים
קווים 434/435 לת"מ ירושלים - זמן נסיעה שעה וקצת. משם קו 28 לגבעת רם - 15 דקות או קו 28 (בכיוון השני) להר הצופים - באזור החצי שעה ארבעים דקות.

hck

New member
תודה, + אפשר הסבר ?

באוטובוסים
קווים 434/435 לת"מ ירושלים - זמן נסיעה שעה וקצת. משם קו 28 לגבעת רם - 15 דקות או קו 28 (בכיוון השני) להר הצופים - באזור החצי שעה ארבעים דקות.
תודה, + אפשר הסבר ?
לגבי קו 28 בשני הכיוונים. שניהם מגיעים לאוניברסיטה, או שאחד מגיע ואחד חוזר? ועוד שאלה: את קו 28 ניתן לתפוס מהתחנה המרכזית בירושלים (אליו מגיעים קווים 434/435?) ?

מצב
הנושא נעול.
למעלה