שרשור הכרות מחודש

Anabel74

New member
../images/Emo41.gifשרשור הכרות מחודש../images/Emo41.gif

אמנם הפורום לאחרונה לא הכי פעיל, אבל אין סיבה שהוא ישאר כך. לכל מי שבא מציץ והולך אני מבקשת שיכנס לשרשור ויכתוב קצת על עצמו:
בן/בת כמה ?
מהיכן בארץ?
איך הגעת לרייקי?
אם למדת אז איזה רייקי את/ה וכל כמה זמן את/ה מתרגל/ת רייקי?
מה הסרט/סדרת טלויזיה /ספר (או כל השלושה) האהוב עליך?
מה את/ה הכי אוהב/ת לאכול?
ארוע משמח שקרה לך השנה
ארוע עצוב שקרה לך השנה
- הוסיפו שאלה שנראית לכם מעניינת ששאר חברי הפורום יענו עליה...

תותית16

New member
שלום לכולם../images/Emo140.gif

אני תותי אני בת 18 וקצת פחות מחודש:) מראשון לציון הגעתי לרייקי ע"י אמי היקרה שעשתה קורס רייקי אחד לפני כ6-7 שנים ואז עשתה גם רייקי 2 כל הזדמנות היא טיפלה בי ,עשתה לי רייקי ופינוקים וזה מאוד עזר לי והרגיע אותי כל הזמן רציתי גם לעשות רייק ולא ידעתי שיש גם לצעירים..לאט לאט ביררתי והכרתי מישהי נפלאה בשם רויה,(שהיא נמצאת הרבה בפורום רייקי)...התחברתי איתה ולבסוף לפני כשנה וחצי הלכתי אליה ועשיתי אצלה סדנת רייקי 1 אני מאוד אוהבת את זה למרות שלאחרונה אני בקושי מתמידה...מקווה לשוב להתמיד ולקבל מהאנרגייה הנפלאה הזו.
הכי אוהבת לאכול אוכל של אמא:) בישולים וכמה שיותר יאםם
אירוע משמח שקרה לי השנה-אחותי התחתנה לפני כחודש! שאלה שנראית לי מעניינת,היא איך אתם חברי הפורום הוותיקים והחדשים שבזה הרגע החליטו לבקר ולהתעניין, איך אתם רואים את הרייקי?ובאילו דרכים הוא עוזר לכם בחיים... ומי שעוד לא התנסה ברייקי,הייתי שמחה לשמוע ממנו איך הוא היה רוצה שהריקיי יעזור לו! שבוע טוב לכולם מקווה לראות המון תגובות שמחות

280388

New member
שלום שלום.

אני אלי, בן 17 וחצי מעכו. הגעתי לרייקי דרך חבר שלי שאח שלו הדריך את הקורס. אוכל שאני הכי אוהב... סלטי פירות. אירוע משמח - התחלתי להיות רגוע ורציני, אבל לא קר. אירוע עצוב - הפסיכומטרי... 574 אחרי ששלושת הסימולציות שלי היו סביבות ה-650 עם פוטנציאל עולה... ככה זה אצלי, כריסה מנטאלית ברגע האמת בשל OVERCONFIDENCE. רייקי מלווה אותי כבר יותר מ-4 שנים. האנרגיה עוזרת לי בריפוי ובאיזון האנרגיות והאמוציות (לי פחות, למטופלים שלי יותר). כמו כן האנרגייה גם מחזקת. שאלה נוספת.... מהם התחביבים והעיסוקים שלכם?

אהלן, מענה הכרות:

בן/בת כמה ? 36
מהיכן בארץ? montreuil בצרפת. זו עיר צמודה לפריז ליד הרובע העשרים.
איך הגעת לרייקי? בגיל 20 קיבלתי טיפול ברייקי לאחר ניתוח ו...."וירא כי טוב...."
אם למדת אז איזה רייקי את/ה וכל כמה זמן את/ה מתרגל/ת רייקי? למדתי עד שלב המאסטר, מתרגל רייקי כל יום (טיפול אישי ומדיטציה על עקרונות הרייקי בבוקר ובערב לפני השינה, השתדלות בחיי היום יום ליישם את עקרונות הרייקי)
מה הסרט/סדרת טלויזיה /ספר (או כל השלושה) האהוב עליך? סרט - מטריקס
סדרת טלוויזיה - מכושפות
ספר - התנ"ך ו...הרי פוטר מה את/ה הכי אוהב/ת לאכול? פיצה ארבע גבינות בתנור עצים
ארוע משמח שקרה לך השנה: ההריון השני של אשתי
ארוע עצוב שקרה לך השנה: שריפת בתי הכנסת של גוש קטיף בידי העזתים
הנה שאלות שנראות לי מעניינת ששאר חברי הפורום יענו עליה... עניתי גם בעצמי שלא יגידו שלא התאמצתי
שם: אוריאל מעוז פירסינג: אין - רק עגיל באוזן שמאל קעקועים: אין גובה: 181 מידת נעליים: 44 צבע שיער: חום הולך ומלבין אחים/אחיות: 2 - אחת נהרגה בפיגוע בן/בת כמה את/ה נראים: פלוס מינוס הגיל שלי -36 משקפיים?: כן גשר?: לא עבר פלילי: כן - שטויות בגיל 16 שפות: עברית, צרפתית, אנגלית הדברים האחרונים שעשית; ספר שקראת: אלוהים הרב והפילוסוף של טוני לביא ועקיבא אורצל סרט מושכר שראית: חוכמת הבייגלה סרט בקולנוע: לך, חייה, והייה שיר ששמעת: אנחת האדמה - אהוד בנאי השיר שנתקע לך בראש: יונתן הקטן הדיסק שקנית: היפ פופ 2 הדיסק ששמעת: סבלימינל האיש שהתקשרת אליו אחרון: אשתי האיש שהתקשר אליך: אשתי תוכנית טלוויזיה שראית: מבט לחדשות באינטרנט איש שחשבת עליו: הבן שלי עדן האם? את/ה דלוקה על מישהו: כן, אשתי האהובה את/ה רוצה לגור במקום אחר: ממממ.. הרגע עברתי תנו להתרגל:) את/ה מאמינה באהבה ווירטואלית: תמיד את/ה רוצה עוד פירסינג: אין לי והעגיל כל כך כאב ש: לא! את/ה אוהבת רכבות הרים: מאוד! את/ה הייתם בחו"ל[אם כן איפה]: אני חי בחו"ל בעד/נגד...; מערכת יחסים ממרחקים: למה לא אבל גם קרוב להרוג אנשים: רק לצורך הגנה עצמית עישון אצל בני עשרה: לא בריא - טעות שאני עושה עד היום נסיעה במכונית אחרי ששתית: תלוי בכמות וברמת הנהיגה מערכת יחסים של הומואים/לסביות/ביסקסואלים: שיעשו מה בראש שלהם האם אתה; אי פעם בכית על בת: כן אי פעם בכית על בן: כן אי פעם שיקרת: לא -ואני עושה זאת שוב בתשובה שלי
אי פעם נעצרת: כן כמה פעמים: שלוש פעמים היית מאוהבת: עדיין נשבר לך הלב: כן שברת לבבות: כן השם שלך הופיע בעיתון: כן - כרוצח סדרתי... סתם אבל כן התחרטת על דברים שעשית: כן דברים מועדפים: הבן שלי, טיולים, אינטרנט, כתיבה, קריאה.... מילה בת 4 אותיות: גראס ממתק: לקוריץ סרט מצויר: טום וג`רי קורנפלקס: פצפוצי אורז עם שוקולד מסטיק: מנטה אקליפטוס הכי חריף שיש צבע: סגול יום בשבוע: שישי היום הכי לא מועדף: שני (בישראל ראשון) ג´לי: מה ג`לי? תכשיט: טבעת נישואין, טבעת חי, טבעת יברך ה` וישמרך, עגיל באוזן, שעון זהב של ירושלים. חורף/קיץ: קיץ בחדר: ארון, מיטה זוגית, שידה האיש האחרון ש; ישן במיטה שלך: אשתי והבן שלי ראה אותך בוכה: אשתי הלכת איתו לסרט: אשתי צעק עליך: אשתי שלח לך אימייל: חבר שלי מהארץ האם אי פעם; אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת?: תמיד הופעת בציבור בפיג´מה?: כן, יצאתי לטפל בנפגעי תאונת דרכים באמצע הלילה בכית בסרט?: כן, בוכה בקלות בסרטים היית על במה?: כן, הרצאה שנתתי חשבת שאתה הולך למות?: פעמיים נכשלת במקצוע?: מתמטיקה, אנגלית, לשון הורידו אותך כיתה?: כן, כיתה ז` לא היה לי מספיק ידע דתי הקפיצו אותך כיתה?: כן כשעזבתי את בית הספר שהוריד אותי כיתה רצית להיות המין השני?: לא, לא הייתי מסוגל לחוות לידה - הייתי מת! דברים אהובים ; שיר אהוב: מעוז צור ישועתי אוכל אהוב: ספרדי כפול חריף בבורגר ראנץ` או פיצה ארבע גבינות בתנור עצים. תוכנית אהובה: תוכניות טרוויה ספורט אהוב: אופניים תחביב: סידור קיפודי נוי? זמר/זמרת/להקה אהובים: אין מספיק מקום לכל הרשימה עיתון אהוב: חיים אחרים וסתם; מה השעה עכשיו?: 23:46 שעון צרפת תפוח או בננה?: תפוח כחול או אדום?: כחול סתיו או אביב?: אביב מסנג´ר או אייסיקיו?:מסנג`ר מה אתה הולך לעשות אחרי שתסיים את זה?: לצחצח שיניים וללכת לישון איזה ארוחה אחרונה אכלת?: פסטה ברוטב בולונז סויה עם פרמזאן תיכון או אוניברסיטה?: תיכון וגם זה בקושי אתה משועמם/ת?: לא - אף פעם רעש אחרון ששמעת?: אנשים עוברים ברחוב ליד החלון שלי ריח האחרון שהרחת?: אני קצת מצונן כרגע... אבל ארוחת הערב:) נגמר... סוף סוף....

280388

New member
גם אני רוצה.

בן/בת כמה ? 17 וחצי מהיכן בארץ? עכו איך הגעת לרייקי? דרך חבר שלי שאח שלו פתח קורס, אז הלכתי. אם למדת אז איזה רייקי את/ה וכל כמה זמן את/ה מתרגל/ת רייקי? אני רמה\דרגה שניה ברייקי, אני מתרגל כל יום רייקי (בלילה בחורף). מה הסרט/סדרת טלויזיה /ספר (או כל השלושה) האהוב עליך? סרט - מאטריקס סדרת טלוויזיה - SMALLVILE ספר - שר הטבעות והאלכימאי מה את/ה הכי אוהב/ת לאכול? סלט פירות ארוע משמח שקרה לך השנה: שהשתניתי לטובה (באופי) ארוע עצוב שקרה לך השנה: פסיכו... הנה שאלות שנראות לי מעניינת ששאר חברי הפורום יענו עליה... עניתי גם בעצמי שלא יגידו שלא התאמצתי שם: אלי גל פירסינג: אין קעקועים: אין גובה: 168 (מאז כיתה י') מידת נעליים: 42-43 צבע שיער: חום אחים/אחיות: אחות קטנה בת 8. בן/בת כמה את/ה נראים: בין 15 ל-20 משקפיים?: היו בכיתה א', אחר כך הייתי צריך בכיתה ז-ח, שיפרתי את הראייה ("שיטת בייטס"). גשר?: הייתה פלטה. עבר פלילי: לא נתפס - לא אשם (מדבר בעד עצמו) שפות: עברית, רוסית, אנגלית וקצת אוקראינית ועוד יותר קצת גרמנית ועוד יותר קצת ערבית ו.... הדברים האחרונים שעשית; ספר שקראת: "3 חברים" / אריך מריה רמארק סרט מושכר שראית: 13 סרט בקולנוע: שר הטבעות: "שיבת המלך" שיר ששמעת: זה מתחלף בינתיים... אלבום של GOO GOO DOLLS. השיר שנתקע לך בראש: יונתן הקטן הדיסק שקנית: קלאסיקות רוסיות הדיסק ששמעת: אלבום של GOO GOO DOLLS. האיש שהתקשרת אליו אחרון: אמא האיש שהתקשר אליך: סבתא תוכנית טלוויזיה שראית: SOS בע"ח איש שחשבת עליו: אמא האם? את/ה דלוקה על מישהו: כן. את/ה רוצה לגור במקום אחר: כן. את/ה מאמינה באהבה ווירטואלית: למה לא. את/ה רוצה עוד פירסינג: לא!!! את/ה אוהב/ת רכבות הרים: מאוד! את/ה הייתם בחו"ל[אם כן איפה]: לא...רגע, עזה וג'נין נחשב? בעד/נגד...; מערכת יחסים ממרחקים: למה לא. להרוג אנשים: רק לצורך הגנה עצמית או לצורך אכילה. עישון אצל בני עשרה: לא לידי, למרות שאני מסתובב מלא עם מעשנים. נסיעה במכונית אחרי ששתית: נגד. אני נגד נהיגה בכלל, אני ומכוניות זה לא הולך ביחד (אפילו לא במחשב, אולי רק בGTA). מערכת יחסים של הומואים/לסביות/ביסקסואלים: לא איתי. האם אתה; אי פעם בכית על בת: כן אי פעם בכית על בן: כן אי פעם שיקרת: מלא אי פעם נעצרת: בילוש נחשב? כמה פעמים: להתחיל לספור... כל חודש\חודשיים בלילה. היית מאוהבת: עדיין נשבר לך הלב: כן שברת לבבות: כן. השם שלך הופיע בעיתון: לא יודע. התחרטת על דברים שעשית: כן דברים מועדפים: רייקי, טיולים, אינטרנט, כתיבה, קריאה, נגינה (גיטרה, אורגן).... מילה בת 4 אותיות: סוכר (אני מכור) ממתק: סוכר סרט מצויר: דיאבוליק קורנפלקס: צ'יריוס מסטיק: אורביט צבע: ירוק יום בשבוע: שישי היום הכי לא מועדף: שלישי (החנויות נסגרות שעה אחרי שאני מסיים בד"כ.) ג´לי: מתוק. תכשיט: תלוי למה? חורף/קיץ: חורף בחדר: ארון, מיטה, שלוחן עבודה, ארון ספרים, TV, מחשב, מנורה, מדפסת.... האיש האחרון ש; ישן במיטה שלך: אני, אם אחותי לא נרדמה בזמן שראתה סרטים מצויירים. ראה אותך בוכה: אמא הלכת איתו לסרט: חברים צעק עליך: המורה לביולוגיה "שוב לא עשית שיעורים." - כאילו מתי עשיתי? שלח לך אימייל: חבר האם אי פעם; אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת?: כן הופעת בציבור בפיג´מה?: כן, כמעט כל טיול שנתי בכית בסרט?: כן היית על במה?: כן חשבת שאתה הולך למות?: לא. נכשלת במקצוע?: כמעט כל מקצוע (חוץ מספרות ואזרחות), אפילו בביולוגיה, ומתמטיקה זה כבר שיגרה. הורידו אותך כיתה?: לא הקפיצו אותך כיתה?: לא רצית להיות המין השני?: כן, כל שיעור כשיש פרוטקציות לבנות (במיוחד ספורט) דברים אהובים ; שיר אהוב: BELLE NOTERDAM DE PARIS אוכל אהוב: סלט פירות (לא היה כבר)? תוכנית אהובה: ארץ נהדרת. ספורט אהוב: ריצת 100 מטר. (PB 12.4) תחביב: כתיבה. זמר/זמרת/להקה אהובים: אין מספיק מקום לכל הרשימה עיתון אהוב: אין וסתם; מה השעה עכשיו?:16:23 תפוח או בננה?: תפוח כחול או אדום?: כחול סתיו או אביב?: אביב מסנג´ר או אייסיקיו?:מסנג`ר מה אתה הולך לעשות אחרי שתסיים את זה?: שיעורים איזה ארוחה אחרונה אכלת?: מרק ירקות, סלט ירקות ותפוח. תיכון או אוניברסיטה?: תיכון. ואחר כך צבא (כשהצבא יזכר לשלוח לי הזמנה לבדיקה רפואית). אתה משועמם/ת?: לפעמים, לרוב בבי"ס. רעש אחרון ששמעת?: ערבים רצים אחרי מכונית שמוחרת ממתקים. ריח האחרון שהרחת?: הלחות שמחוץ לחלון שלי. THE END

../images/Emo41.gifתשובות ../images/Emo9.gif

בן/בת כמה ?14 מהיכן בארץ? בסביבה של ב"ש איך הגעת לרייקי? חברה שלי רצתה לברר עם "יש לי את זה" אז עשינו אחת לשנייה (אני והיא מאוד מתעניינות במיסטיקה גם בכללי
) אם למדת אז איזה רייקי את/ה וכל כמה זמן את/ה מתרגל/ת רייקי? בקרוב אני ילמד דונט ווארי
מה הסרט/סדרת טלויזיה /ספר (או כל השלושה) האהוב עליך?שר הטבעות, כולם אוהבים את ריימונד והארי פוטר מה את/ה הכי אוהב/ת לאכול? בלינג'ס
ארוע משמח שקרה לך השנה- אממ יומהולדת? ארוע עצוב שקרה לך השנה- בית ספר(רק שזה נמשך כל הש נה
) הוסיפו שאלה שנראית לכם מעניינת ששאר חברי הפורום יענו עליה... אממ אהממ הינה לכם שאלה: באיזה עוד נושאים במיסטיקה אתם מתעניינים או מבצעים..?

Anabel74

New member
וואו איז הכיף לקרא אתכם!!

אני לא מספיקה לכתוב פה לאחרונה (עבודה עבודה עבודה)אבל נכנסת כל יום ומתעדכנת! אשמח לקרא מכם עוד!

CrAzY DoLL101

New member
שבוע טוב לכולם!!

בת כמה את? אני בת 14
מהיכן בארץ? אזור המרכז
איך הגעת לרייקי? אמא שלי למדה רייקי וכמובן שהיא התנסתה על בני המשפחה. מאוד נמשכתי לרייקי - הנושא עיניין אותי מאוד!
אם למדת אז איזה רייקי את וכל כמה זמן את מתרגלת רייקי? לצערי הרב לא למדתי רייקי
מה הסרט/סדרת טלויזיה /ספר (או כל השלושה) האהוב עליך?
סרט אהוב: "טרמינל"
סדרת טלויזיה אהובה: "ארץ נהדרת", "כולם אוהבים את ריימונד"
ספר אהוב: "קיץ אחד ביחד" שאותו כתבה ליאת רוטנר
מה את הכי אוהבת לאכול? טוסט
ארוע משמח שקרה לך השנה: חברות שלי עשו לי "מסיבת הפתעה" לכבוד היומולדת
ארוע עצוב שקרה לך השנה: החברה הכי טובה שלי שיקרה לי (כמובן שעכשיו אנחנו כבר לא חברות!)
הוסיפו שאלה שנראית לכם מעניינת ששאר חברי הפורום יענו עליה: מהו הצבע האהוב עליכם?
עונה: לבן

למעלה