שרשור הכרות

אבל שי, זה כ"כ לא מדויק.

לפני ההתנתקות הטווח היה קצר יותר, המינון היה משמעותית נמוך יותר, היכולות של האויב היו נמוכות יותר. והרי "מכרו" את ההתנתקות כלגיטימציה לפעילות נגד האויב, שהרי אנחנו לא שם. היום טוענים בממשלה שאין לגיטימציה לפעולה. משוחחת עם חברות באזור והלב פשוט נחמץ בשהשילה נאלצת להסתיים בשל צבע אדום. כ"כ מקוה שהפורום הזה ימהר להיולת לא רלוונטי, אבל כ"כ לא מאמינה שזה יקרה...

שי ז.

New member
זו היתה ההתחלה של תהליך ידוע מראש

שאולי הואץ קצת עם היציאה אבל אם היינו בפנים היינו גם מגיעים למצב היום. את הלגיטימציה לפעול יש לנו אבל ה"מנהיגים שלנו מונעים משיקולי אופורטוניזם ותאוות שלטון במקום ע"י טובת האזרחים. את מכירה מספיק טוב את דיעותיי הפוליטיות וממש אי אפשר לחשוד בי שאני איש ימין או איש צמא מלחמה אבל לא ייתכן שכשיש שלטון מרכזי שמפעיל טרור נגדנו אנחנו נשב בחיבוק ידיים ולא נפגע לא בבסיסיו, לא במוסדות השלטון שלו, לא בבתי מנהיגיו ולא במנהיגים עצמם. ליבי על האוכלוסייה הארחית שם וסיוע הומניטרי ישיר (ע"י הצנחת מזון למרכזי הערים ומחנות הפליטים) נחוץ וצריך להיות אבל הוא לא בא במקום פעולה נגד המנהיגים שתוקפים אותנו.

אמאiהבתR

New member
מצטרפת מאשקלון אמא ל4 התערוננו הבוקר לקול

האזעקה והבום המתלווה. לא נעים בכלל. הגדולה בי"ב והיא לומדת היום. ההתגוננות שלהם בבה"ס היא להיכנס אל מתחת לשולחן.

../images/Emo140.gif.

רמת-גנית בת 28, אין ילדים, באתי הנה ע"מ לתמוך בתושבים המופגזים המקסימים. אשמח להתעדכן על כל הדרכים לתמוך בכם, לחבק ולהפסיק כבר את המצב הבלתי נסבל הזה
!

הינדה 54

New member
אני בת לאשקלונים וגם אחי ואחותי גרים שם רוצה

לחזק אתכם רוצה לומר לכם שכל פעם שהצבע אדום נמצא אצלכם הלב שלי למרות המרחק מתקתק בחוזק רב כי אחותי שתהיה בריאה פגועת הלם מאחלת לכם רק טוב והרבה אומץ

mazy

New member
עכשיו תורי...../images/Emo13.gif

אני מזי, תושבת אשקלון , אימא ל-3 : בני 16 וחצי, 14 ו-6 וחצי. אני עוסקת בהוראה ומלמדת באחד מבתי הספר היסודיים בעיר. איך מתמודדים?? ההתמודדות לא פשוטה בכלל לא במישור האישי ולא במה שקשור לעיסוק היומיומי שלי, בו אני אחראית על כיתת תלמידים וצריכה לתת להם מענה בזמן חירום ובו זמנית לדאוג לילדי הפרטיים (הבן הקטן לומד בבביה"ס בו אני מלמדת). משתדלת לא לשדר לחץ למרות שאני די חרדה לנוכח המצב.

G h a i a

New member
גם אני פה

לימור, בת 27 אמא לגאיה בת שנתיים ובהריון בחודש 5. אמנם תושבת יבנה. אבל במקור מנהריה ועם כל המצב הזה עולה וצפה כל הילדות שלי עם קטיושות ופחדים. לא רוצה לגדל את הילדים שלי ככה
מדברים כבר על קסאמים לאשדוד ויבנה זה פשוט הבא התור. מקווה שלא נגיע לזה. מחזקת את כל מי תושבי אשקלון,שדרות והסביבה ומקווה שהמצב הורא הזה ייגמר מהר.

מלו2

New member
להפגין בכיכר רבין ומול משרדי הממשלה, עד שיגיב

ו לנעשה בדרום.

הודיה 6 1

New member
אני לא הורה...

אני יכולה להצטרף?? אני הודיה, 18.5 יש לנו בבית 5 ילדים ואבא נתיבות אני עושה שטויות ועושה מוראל (באמבטיה
זה השטח המוגן שלנו)

מאיו

New member
נעים מאד

אני מאיו אמא ל 3 - בן 9, בת 5 ובן 5 חודשים. ההסלמה הגיעה כמעט לפתחנו. היום היו נפילות במרחק של 5 דקות קו אוירי. ברור שזה עניין של זמן. היום ניסינו להתחיל להכין את הילדים למצב שננשמע אזעקה וצריך יהיה לשהות בממד.

למעלה