שרשור המלצות

../images/Emo41.gifשרשור המלצות../images/Emo41.gif../images/Emo223.gif

ומראש אני אומרת תמליצו על להקות שיש סיכוי שאנחנו לא מכירים [כלומר אין צוריך להמליץ על MCR, P!ATD או אפילו על ביפי קלירו שאני תמיד הייתי ממליצה עליהם] ואם בא לכם תרחיבו קצת על הלהקות שאתם מספרים עליהם ותמליצו גם על שירים ספציפיים

טוב נתחיל..../images/Emo223.gif

יש להקה שראיתי היום בבוקר בשם madina lake השיר נקרא house of cards ועדיין לא יצא לי לשמוע עוד שירים שלהם אבל הם נשמעו ממש נחמד בשיר הזה [ויש שם קטע קטן שממש מזכיר את מיוז.. אהמלירון..] The Birthday Massacre - להקה מדהימה וגם יש להם זמרת.. ויש להם סטייל מיוחד כזה, סוג של מטאל אולי לא יודעת בדיוק איך להגדיר אותם שירים מומלצים: Blue , Nevermind Mortal Love - עוד להקה נחמדה שגם לה יש זמרת.. ממליצה על Beautiful One , Hate to feel, Crave your love ובכלל על רוב השירים שלהם The Beautiful Mistake - ממליצה על Walking Wound וSilence Moneen להקה שגם עשתה הרבה קאברים לאלקסיסאוןפיר.. על Emery - Walls ו Bloodless ואם יש כאן מישהו שעדיין לא מכיר אז -Finch [כמעט שנה לפירוק ;[ ]

orw93

New member
אוקיי../images/Emo205.gif

אממ יש מצב שמכירים פה חלק
-The Sunshine Underground -The Pigeon Detectives וזהו
עברתי על כל הרשימת אומנים ואני חושבת שאלה היחידים שראיתי בM2 והם לא ממש מוכרים (אני חושבת)

דה סאנשיין../images/Emo99.gif../images/Emo223.gif

ד"א לא חייב רק כאלו שהופיעו בערוץ.. תביאו גם דברים בסגנון

orw93

New member
אה אז אם לא מהערוץ ישלי מלא../images/Emo11.gif../images/Emo205.gif

יש את GOT NO SHAME שהם להקה ישראלית אבל הם שרים באנגלית
-BOX CAR RECER -DEFT PUNK -RAMONES שהם להקה ישנה שהתחילה לפעול בשנות ה-60 עד שנות ה-90 (שהסולן שלה מת מאיידס אני חושבת. כפרעליי למדתי ביס דוקוXD) ויש להם שירים חמודים, קצרים (של בית ופזמון). ושכחתי מM2 יש את ג'יימי טי שאני לא זוכרת איך כותבים בדיוק באנגלית אבל יש להם אחלה שירים

orw93

New member
אותו דבר../images/Emo122.gif../images/Emo205.gif

העיקר הכוונהX_X

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gif BOX CAR RECER יש חחח

תמיד במצעדי אימו המוזרים שהם תוקעים פעם במליון שנה או שלערוץ משעמם והם עושים חודש אימו [אהמ.פברואר שעבר שהכרתי ככה מלא מלא להקות שהן האהובות עלי כרגע] אז יש שני קליפים שלהם ששמים.

Luna Sphere

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

והם די מוכרים לדעתי, לא כאן לפחות

PATD

New member
לי יש

this providence אחת הלהקות הטובות.. הם פשוט ממש לא מוכרים וחבל.

סופי 777

New member
חייב להקות מהערוץ?

אם לא.. אז בא לי להמליץ אז להקה מעולה Amatory.זאת להקה רוסית..והיא שרה הארדקור,מטאלקור,אימוקור איך שתקראו לזה. קיצר הם מעולים אחושרמוטה ובקושי מוכרים.

The Human

New member
חצי דקה למאדים...

30 Seconds To Mars​
ואם תצפו מדי פעם במצעד הרוק של הערוץ תוכלו למצוא אותם בטופ 5..

למעלה