שרשור הפרק השבועי-14X5

../images/Emo41.gif שרשור הפרק השבועי-14X5 ../images/Emo41.gif

אחרי שגארי נשלח לאחר כבוד הביתה מטעמים רפואיים וליליאנה מצאה את עצמה מודחת בפרק הקודם, איבדו מוטו שני חברי קבוצה לטובת שמירה על הנוחות היחסית שלהם על האי. האם הצעד הזה יתנקם בהם? האם ראבו יצליחו להשתחרר משרשרת הכשלונות שלהם עד עתה? אתם מוזמנים לשער ולהגיב...

הם פשוט טיפשים ברמות היסטריות.

הם עדיין לא קולטים בשלב הזה של משחקים לא נפטרים מאנשים בגלל האישיות שלהם! ראבו הדיחו את ריטה, שיחסית לאנתוני היא חזקה ומועילה באתגרים.. את אוטו אני בכלל שונאת. סטייסי וליסי כל כך עיצבנו אותי אם איך שהן התנהגו לדרימז. ההצלחה עלתה להן יותר מדי לראש, והן חשות יותר מדי. הבנאדם היחיד שחושב כמו שצריך באוטו, ובכלל במשחק כולו, זה אלכס. הוא ניסה להסביר לכל חברי הקבוצה שלו מה יקרה בעתיד אם הם ישאירו את דרימז וקסנדרה מחוץ למשחק, והשבט המטומטם והאטום שלו פשוט אמר לו: "אבל אנחנו רוצים להדיח אותם". האנשים בעונה הזאת פשוט לא יודעים לשחק את המשחק. הם לא חושבים על העתיד, ועל מה שייבוא בהמשך, הם חושבים על מה קורה עכשיו ואת מי הם שונאים יותר. אח.. הטימטום. בעיקרון בראבו אני בעד רוקי, ארל ומישל. ובאוטו אני בעד אלכס, וגם קצת אדגראדו (או איך שלא קוראים לו). מצטערת על החפירה, זה נורא מעצבן אותי איך שהם משחקים..

אני מסכים איתך

סטייסי וליסי משחקות בטיפשות ואין לי ספק שזה יתנקם בהן. אבל אלכס הולך ותופס את מקומו כפייבוריט שלי לעונה הזו.

orit חבצלת

New member
בעעע

עד שהם כמעט הצליחו לנצח אז הם שוב הפסידו לדעתי זה בסופו של דבר הנוחות של מוטו שנצחה את התנאים הקשים של ראבו איך רציתי לתת לסטייסי וליסי/ליזי (זה מבלבל
) איזו כאפה לא ראיתי את סוף הפרק שעבר אבל שום דבר לא צאיך להוות סיבה הגיונית ליחס שהן נותנות לדרימז וקסנדרה, יעני הן מתנשאות או משהו כהאמת היא שאף אחת מהן לא עשתה יותר מדי בשביל השבט לעומת דרימז וקסנדרה. יאללה פרק הבא נראה לי עומד להיות בין המעניינים

אמרתי או לא אמרתי?

אמרתי לכם שזו אחת העונות החלשות או לא? בכל אופן, הדבר היחידי המעניין השנה זה חוקי המשחק עצמו והטוויסטים, זה בהחלט שינוי מרענן - כל השינויים שהם עשו. אני אומרת את זה כי כשאני רואה את השחקנים עצמם, אני פשוט מתפדחת מלהסתכל על הטלויזיה.

marceloros

New member
מנהל
לא מסכים - אחלה עונה

אולי החלקים המעניינים עוד לא שודרו, אז יש למה לצפות. אבל היה בעונה הזו הרבה מה ללמוד למי שרוצה להשתתף בהישרדות בעצמו.

gloom

New member
זה כמו העונה הקודמת

הכל אותו דבר. יש שתי אסיאתיות חמודות שיגיעו לגמר יאו מן משול לקאו-בוי רוקי משול לאוזי ויול זה אלכס. [כן כן אני רוצה שאלכס יזכה]

למעלה