שרשור הקטרים הגדול

מצב
הנושא נעול.
111. הכי אהוב עלי: קטר 119 כמובן.

מבוקשים! G12 נעדרים
חברים, 1. מספירת מלאי חלקית שעשיתי נותרו מספר קטן של קטרי G12 פעילים שתמונותיהם העדכניות עדיין נעדרות מן השרשור הזה. אודה על עזרתכם באיתורם. 2. לגבי זהותם, יש לי בעיה קטנה. חן או אביתר יפתרו אותה בקלות. מן המידע המצוי היו 27 קטרי G12 במקור, מהם פעילים היום רק 13. אולם ב"חדשות הרכבת" מסופר על עקבותיהם של 13 קטרים שיצאו משירות... מכאן שאינני יודע את זהותו של הקטר הנוסף. 3. בשרשור הופיעו עד כה, תודות לעזרתכם, הקטרים הפעילים הבאים: 108 113 116 117 120 124 125 126 4. מהצלבה עם המידע ב"חדשות הרכבת" נעדרים עדיין הקטרים הבאים: 111 112 (אביתר, תביא אותו מהרי י-ם) 114 115 121 122. 5. אחד מן הקטרים האלה איננו פעיל עוד. אנא זהו לי אותו.
111. הכי אהוב עלי: קטר 119 כמובן.

Golf Bravo

New member
112 ו- 114 דרושים להשלמת G12

מבוקשים! G12 נעדרים
חברים, 1. מספירת מלאי חלקית שעשיתי נותרו מספר קטן של קטרי G12 פעילים שתמונותיהם העדכניות עדיין נעדרות מן השרשור הזה. אודה על עזרתכם באיתורם. 2. לגבי זהותם, יש לי בעיה קטנה. חן או אביתר יפתרו אותה בקלות. מן המידע המצוי היו 27 קטרי G12 במקור, מהם פעילים היום רק 13. אולם ב"חדשות הרכבת" מסופר על עקבותיהם של 13 קטרים שיצאו משירות... מכאן שאינני יודע את זהותו של הקטר הנוסף. 3. בשרשור הופיעו עד כה, תודות לעזרתכם, הקטרים הפעילים הבאים: 108 113 116 117 120 124 125 126 4. מהצלבה עם המידע ב"חדשות הרכבת" נעדרים עדיין הקטרים הבאים: 111 112 (אביתר, תביא אותו מהרי י-ם) 114 115 121 122. 5. אחד מן הקטרים האלה איננו פעיל עוד. אנא זהו לי אותו.
112 ו- 114 דרושים להשלמת G12
תודה דין העל העזרה בסדרה הזו.

צולם בתחנת בית-הדר תל-אביב דרום

אני מבקש לפרסם את שם הצלם:
צולם ביום 10.06.1967 ע"י הנס (יונה) קוהוט. בבית יש לי פוסטר צבעוני ענק של התמונה הזו !
צולם בתחנת בית-הדר תל-אביב דרום
הישנה. הנס שיבדל לחיים ארוכים וחברנו ארנסט טלהופר ז"ל צילמו באותו יום 65 תמונות בתחנה זו. למזלי, אשתו של טלהופר, רבקה, נתנה לי את כל התמונות בזמנו. גם כל תמונותיו של קוהוט מצאו בית חם במגה-ארכיון אביתר.

A r i e T

New member
הנעדר הוא...

מבוקשים! G12 נעדרים
הנעדר הוא...
קטר 114 שנרקב לאיטו בתחנת ת"א דרום צילמתי פעם את קטר 111 אבל הוא היה מאוד רחוק (כלומר, היה קרוב ולי לא היה זום). אביתר צילם אותו פעם מקרוב, במישור רותם. חפש בארכיון.

Golf Bravo

New member
אריה, מה אתה עושה לי?

הנעדר הוא...
קטר 114 שנרקב לאיטו בתחנת ת"א דרום צילמתי פעם את קטר 111 אבל הוא היה מאוד רחוק (כלומר, היה קרוב ולי לא היה זום). אביתר צילם אותו פעם מקרוב, במישור רותם. חפש בארכיון.
אריה, מה אתה עושה לי?
הייתי היום באזור המרכז לרגל עבודה (עם רכב!) וחשבתי לקפוץ לתל-אביב דרום לצלם את 114... אם אתפנה בזמן. פתחתי את אטלס זהב וחטפתי סחרחורת מהספגטי של הכבישים באזור תיכון הולץ. פעם אחרונה שהייתי שם (בשנת איכה) בדרך לרכבת לירושלים, זה היה כל כך פשוט. לחלוטין לא הבנתי איך אפשר להיכנס לתל-אביב דרום למי שמגיע מכיוון מזרח (צומת מסובים). ויתרתי על הרעיון ופניתי צפונה.

ה דרומי

New member
על אילון סע מצפון לדרום פנה
ה

אריה, מה אתה עושה לי?
הייתי היום באזור המרכז לרגל עבודה (עם רכב!) וחשבתי לקפוץ לתל-אביב דרום לצלם את 114... אם אתפנה בזמן. פתחתי את אטלס זהב וחטפתי סחרחורת מהספגטי של הכבישים באזור תיכון הולץ. פעם אחרונה שהייתי שם (בשנת איכה) בדרך לרכבת לירושלים, זה היה כל כך פשוט. לחלוטין לא הבנתי איך אפשר להיכנס לתל-אביב דרום למי שמגיע מכיוון מזרח (צומת מסובים). ויתרתי על הרעיון ופניתי צפונה.
ה
לגשר ההגנה כאילו לכיון כביש לירושלים ברמזור תראה את הולץ מימינך.
תשאר על הנתיב הימני מיד אחרי
הולץ כנס ימינה
ואתה בתחנת דרוםרכבת וחניון אוטובוסים לידו.

ה דרומי

New member
הכונה שתפנה ../images/Emo26.gifה כן שהולץ יהיה

ה
הולץ כנס ימינה
הכונה שתפנה
ה כן שהולץ יהיה
מימין שלך רק לא לשכוח לפנות
ה על הנתי השמאלי אבל הימני מהשנים.

Golf Bravo

New member
../images/Emo51.gifלמה לא שאלתי אותך את השאלה

ה
הולץ כנס ימינה
למה לא שאלתי אותך את השאלה
הזו אתמול. המצלמה הייתה איתי, אבל לא היה לי כח להתברבר בתל-אביב.

A r i e T

New member
אך תטרח יותר מידי:

אריה, מה אתה עושה לי?
אך תטרח יותר מידי:
תמצא אותו בעמוד הזה

Golf Bravo

New member
261 בחיפה מזרח

שרשור הקטרים הגדול

אני יודע שאתם אוהבים את השרשורים האלו..... אז גם הפעם המשימה פשוטה... תמונות של קטרים יש לכם בטח בלי סוף תתחילו להעלות אותם... כל קטר פעם אחת.... אם מישהו העלה תמונה של קטר 750 למשל, אל תעלו שוב...(עד 3 תמונות לקטר, אל תיסחפו) אבל כן תעלו 749 748 747......וכמובן גם כלפי מעלה 751 752... תשתדלו שאלו יהיו תמונות בהן כל הקטר נכנס בפריים (מקדימה או מהצד, לא משנה, רק לא חצאי קטרים) כמובן שגם לקטרי משא וגם לקטרי נוסעים של רכבת ישראל בלבד
יש מקום בשרשור.... תהנו.
261 בחיפה מזרח
האם מישהו יכול לשים תמונה עדכנית של 262?

מצב
הנושא נעול.
למעלה