שרשור התפקדות.

cmpo

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo45.gif נראה לי שזה התמעט השבוע...../images/Emo8.gif

אושRתי

New member
כנראה ../images/Emo122.gif

אבל נחמד לראות שעדין מצטרפים חדשים למרות הכל

cmpo

New member
../images/Emo109.gif כן, אבל לא נראה לי להרבה זמן... ../images/Emo8.gif

אני לא מבין בשביל מה את צריכה את זה?

אני גם דיי חדש אולי הגבתי פה פעם אחת אבל ממה שאני רואה הפורום מאוד יבש ומשעמם !!!! ואולי במקום לפתוח כל מיני שרשורי התפקדות מיותרים היית עושה משהו בשביל שהפורום לא יהיה כזה משעמם כמו שהוא ומה זה עוזר שאאתם מצטרפים? אם אתם לא עושים משחקים בפורום? ולא עושים שום דבר בשביל לעשות את הפורום פעיל אני אומר לכם אנשים ותרו הניהול כאן לא משהו וגם אתם בעצמכם לא רציניים אז וותרו מתי העונה השניה של הבורר מתחילה?

אושRתי

New member
הניהול לא משהוא ?

אתה מוזמן לא להיות כאן אם הניהול לא משהוא.. יש לך טענות לגבי הניהול אתה מוזמן להגיד לי אותם במסרים או לפנות להנהלת הפורומים.. אם אתה רוצה שיהיה כאן פעילות מסויימת אתה יותר ממוזמן ליזום. ערב טוב.

נשמה אני חושש שלא הבנת אותי נכון

למה את מתעצבנת נשמה שלי ? אנשים מבוגרים צריכים לדעת לקבל ביקורות גם טובות וגם רעות ומה לעשות הניהול כאן באמת לא משהו אל תקחי את זה קשה נשמה כל ביקורת היא ביקורת בונה במקום שאת תעשי משהו בפורום שלך ותעשי משחקים חברתיים את רק אומרת לאחרים לעשות האחרים לא חייבים לך כלום נשמה שלי את מבינה כן? וגם האחרים לא ממש רציניים למה שלא תצטרפו לפורום הנפילים? אחלה פורום והניהול דא באסט ואת כפרע יכולה רק ללמוד ובקשר לשאלה הקודמת מישהי כאן אמרה ב2008 למה כ"כ הרבה זמן ???

אושRתי

New member
../images/Emo26.gif

לא מתעצבנת, בתור חדש אין לך זכות לבוא ולתת ביקורות (תתפלא אבל אני יודעת לקבל ביקורות). בנוסף בכלל אין לכם זכות לתת ביקורת על גבי הפורום- תקראו את חוקי הפורום בשנית. הפורום לא יבש ולא משעמם-הוא די פעיל יחסית לפורום שהעונה שלו נגמרה..עובדה שעדין מצטרפים חדשים.. אם אתם רוצים שהוא ימשיך להיות פעיל ולא יסגר אתם יותר ממוזמנים ליזום ולהעיר אותו. כמובן שגם אני אקח חלק אבל זה תלוי גם בכם. בנוסף רצוי וכדאי לדעת שאת הניהול אני עושה כאן בהתנדבות ולא בתשלום ובשעות הפנאי... אני גם לא 24 שעות על המחשב כי יש לי חיים ואין חופש גדול כמו שלכם. יום טוב.

למעלה