שרשור חדשים

• פותח הנושא sneta
  • פורסם בתאריך

sneta

New member
שלום ובהצלחה.בתור חילוני שלא מתבייש

להרגיש שהתנ"ך שייך לו התחלתי לאחרונה לקרוא בתנ"ך - מרתק! התחלתי לקרוא ללא פרשנויות כדאי לגבש רושם ראשוני עצמאי לפני שאני פונה למפרשים. לא קל להתעלם מדברים שלמדנו בבי"ס - ללא קשר לרמת הנכונות והדיוק שלהם

מוֹרני

New member
חדשה בפורום

שלום. אני מורן בת 18 וחודשיים, אמנם חילונית אך מאוד אוהבת את התנ"ך. לאחרונה נמשכת חזק מאוד לעולם הדתי ולאמונותיו. רוצה מאוד להשאר בפורום,ללמוד ולהחכים דברי בינה וחוכמה מהתנ"ך.. תודה

chen88

New member
חדשה בפורום!

מסורתית והולכת בכיוון הדת... תתחדשו על הפורום..

ליאורט1

New member
מצטרף

גם אני חילוני ואף פעם לא ממש הקשבתי/התעניינתי בשיעורי התנך לאחרונה התחום מאוד מושך ומעניין אותי, בלי להיכנס לענייני אמונה, מבחינה היסטורית בעיקר בכל מקרה לפני כמה שבועות חיפשתי אם יש פורום כזה ולא מצאתי ועכשיו פתאום ראיתי שיש, שיהיה בהצלחה!

ST

New member
ברוכה הבאה! ../images/Emo13.gif

אגב, של מי השיר שבחתימה? (היי שקטה, וכו'...) מצלצל לי מוכר, אבל שכחתי מי המחבר...

מוֹרני

New member
תודה ../images/Emo13.gif

את השיר שרה עדי כהן אבל נראה לי שאת הגרסא המקורית שרה ריקי גל.

ST

New member
../images/Emo140.gif והתכוונתי מי כתב. לא מי שר...

asaf2000

New member
תשובה לאסתי ../images/Emo8.gif

מילים: רחל שפירא, לחן: יהודה פוליקר. http://mp3music.gpg.nrg.co.il/lyrics/7979.html

טלה13

New member
שלום נעים להכיר

הופתעתי לראות כזה פורום, ושמחתי והייתי חייבת להגיב. אניגיליתי את עולם התנ"כ כשעשיתי 5 יח' בתנ"כ עם מורה מקסימה. אני זו שאהבה כ"כ ספרות והייתי בטוחה שבאוניברסיטה אלמד ספרות, בסוף הלכתי ללמוד תנכ כתואר ראשון באוניברסיטת ת"א. ממליצה בחום על החוג - מאוד מעשיר, מרצים מקסימים והאוירה היא ביתית. העשרתי את עצמי ביותר, דרך התנ"כ למדתי גם על תרבויות המזרח הקדום (בבל, אשור) ומצריים הקדומה. עד היום אני קוראת ספרות מחקר בנושא להנאתי. התנ"כ הוא עולם מרתק, שמשקף המון דיעות, אמונות, התנגשויות ממש פסיפס מרתק.

אלי ו.

New member
ישן מפני חדש תוציאו

מזל"ט לפתיחת הפורום, עלה והצלח וכיו"ב.

KerenWelling

New member
היי

אני קרן בת 16 ו9 חודשים(
). אני גם חילונית אבל מאוד אוהבת את סיפורי התנ"ך.

אוי לא חחחחחחח טעות חחח

חחחחחחחחחחחחח סורי אנשים חשבתי שזה פורום לסדרה יאו אני מצטערת חחחחח ביי ביי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

למעלה