שרשור מודיעין/הכוונה 17-18.10

מצב
הנושא נעול.
שלום! עזרה ואוטובוסים

גולשים יקרים שלום! הנכם מתבקשים לשרשר אך ורק לכאן שאלות הכוונה או מודיעין תחבורה ציבורית. אנחנו, כרגיל, נשמח לעזור כמיטב יכולנו
בתודה, הנהלת הפורום
שלום! עזרה ואוטובוסים
אהלןןןןן אני צריכה להגיע ביום רביעי בבוקר לחוף צמח בכנרת מרעננה. למישהו יש מושג איך אני עושה את זה?? תודה מראש וסליחה על הבורות:)

basket case

New member
עד איזו שעה יש אוטובוסים?

גולשים יקרים שלום! הנכם מתבקשים לשרשר אך ורק לכאן שאלות הכוונה או מודיעין תחבורה ציבורית. אנחנו, כרגיל, נשמח לעזור כמיטב יכולנו
בתודה, הנהלת הפורום
בירושלים, במוצאי חג .

שאלה קטנה ודיי דחופה...

בתודה, הנהלת הפורום
שאלה קטנה ודיי דחופה...
היי, אני מעוניינת להגיע מחר בערב למועדון הבארבי בכפר סבא מת"א [מירושלים, אבל אני נוסעת לת"א כי אין אוטובוס ישיר לכפר סבא], ואני לא יודעת אם האוטובוס שמגיע לכפר סבא עוצר ליד... אז השאלה היא כזאת - איך אני יכולה להגיע מת"א ישר לבארבי בכפר סבא באוטובוס אחד? [כתובת הבארבי - רחוב יוחנן הסנדלר 8] תודה
עוד דבר.. יש מוניות שירות בכפר סבא? אני רוצה להגיע קצת אחרי 12 בלילה לירושלים, מכפר סבא.. שוב תודה

שאלה..

בתודה, הנהלת הפורום
שאלה..
יש מוניות שירות בכפר סבא? אם כן, איפה בדיוק? צריכה תשובה כמה שיותר מהר.. תודה

cold tea

New member
אני צריכה עזרה דחוף..

בתודה, הנהלת הפורום
אני צריכה עזרה דחוף..
אני לא יודעת איך מגיעים כשנוסעים בקו 42 או 40 (יש הבדל בינהם במסלול?) לרחוב ראול ולנברג שבת"א.. אם מישהו יכול לעזור לי אני נורא אשמח לדעת באיזה רחוב לרדת ואיך מגיעים ממנו-מחר הופעה של אביתר :)אז זה לחוץ לי....

noo name

New member
שלוםם.. שאלה

בתודה, הנהלת הפורום
שלוםם.. שאלה
קודם כל חג שמח לכולם.. רציתי לשאול אם יש ביום שישי הקרוב תחבורה ציבורית? תודה

matany

New member
בסביבות חצות

בירושלים, במוצאי חג .
בסביבות חצות
אבל לכל קו לוח זמנים שונה. לפרטים מדוייקים גש לאתר אגד בחר בחיפוש לפי קו בחר מוצא: ירושלים והקש את מספר הקו. חג שמח

Shark Alarm

New member
יש את 947 לצומת רעננה, לא../images/Emo35.gif ../images/Emo26.gif

שאלה קטנה ודיי דחופה...
היי, אני מעוניינת להגיע מחר בערב למועדון הבארבי בכפר סבא מת"א [מירושלים, אבל אני נוסעת לת"א כי אין אוטובוס ישיר לכפר סבא], ואני לא יודעת אם האוטובוס שמגיע לכפר סבא עוצר ליד... אז השאלה היא כזאת - איך אני יכולה להגיע מת"א ישר לבארבי בכפר סבא באוטובוס אחד? [כתובת הבארבי - רחוב יוחנן הסנדלר 8] תודה
עוד דבר.. יש מוניות שירות בכפר סבא? אני רוצה להגיע קצת אחרי 12 בלילה לירושלים, מכפר סבא.. שוב תודה
יש את 947 לצומת רעננה, לא

אורי404

New member
אין מוניות שירות חוקיות בכפר סבא.

שאלה..
יש מוניות שירות בכפר סבא? אם כן, איפה בדיוק? צריכה תשובה כמה שיותר מהר.. תודה
אין מוניות שירות חוקיות בכפר סבא.
יש לא חוקיות של קו 561 בימי חול וגם של קו 29 בימי חול (ולפעמים גם בשבתות, אך אנני יודע אם הם יפעלו בחג).

Image of me

New member
שניהם מגיעים לתחילת הרחוב

אני צריכה עזרה דחוף..
אני לא יודעת איך מגיעים כשנוסעים בקו 42 או 40 (יש הבדל בינהם במסלול?) לרחוב ראול ולנברג שבת"א.. אם מישהו יכול לעזור לי אני נורא אשמח לדעת באיזה רחוב לרדת ואיך מגיעים ממנו-מחר הופעה של אביתר :)אז זה לחוץ לי....
שניהם מגיעים לתחילת הרחוב
וגם לסוף הרחוב.

את כל הפרטים על המסלול תוכלי

אני צריכה עזרה דחוף..
את כל הפרטים על המסלול תוכלי
למצוא באתר של דן. כמו-כן, מוטב שתבדקי באיזה קטע של רח' ולנברג את צריכה, אם כי אני חושב שאת צריכה לקצהו הצפוני, ועל כן תצטרכי לרדת תחנה אחת לפני התחנה הסופית במסוף עתידים. דרך נוספת היא פשוט לשאול את הנהג!

urilei

New member
ההבדל בינהם

אני צריכה עזרה דחוף..
ההבדל בינהם
לפחות מה שאני יודע 42 פונה שמאלה בצומת עלית לאבא הלל ונוסע בו עד קניון איילון 40 ממשיך לציר ז'בוטינסקי ופונה שמאלה בבן גוריון וימינה באבא הלל וממשיך נראה לי באותו מסלול 42 יותר מהיר

Image of me

New member
גם בתוך עבר הירקון יש הבדל במסלול

ההבדל בינהם
לפחות מה שאני יודע 42 פונה שמאלה בצומת עלית לאבא הלל ונוסע בו עד קניון איילון 40 ממשיך לציר ז'בוטינסקי ופונה שמאלה בבן גוריון וימינה באבא הלל וממשיך נראה לי באותו מסלול 42 יותר מהיר
גם בתוך עבר הירקון יש הבדל במסלול
אבל ההבדלים לא ממש רלוונטיים ליעד הספציפי. אני הייתי עולה על הראשון שמגיע.

מצב
הנושא נעול.
למעלה