שרשור מודיעין והכוונה 17/6 - 18/6

מצב
הנושא נעול.

SharpDarts

New member
שרשור מודיעין והכוונה 17/6 - 18/6
מתל אביב לקריות בשישי אחר הצהריים.
שלום, אני צריכה להגיע מתל אביב, מחר, בסביבות השעה 4. לקריות. הבנתי שיש מוניות שירות לחיפה, מאיפה? כמה עולה לחיפה? כאשר אני מגיעה לחיפה - יש מוניות שירות לצבר(כלומר, אני צריכה מונית שעושה את מסלול חיפה-עכו-נהריה). שוב אותן שאלות - איפה לרדת בחיפה, וכמה עולה? תודה רבה.

mister K

New member
שלום, אני צריכה להגיע מתל אביב, מחר, בסביבות השעה 4. לקריות. הבנתי שיש מוניות שירות לחיפה, מאיפה? כמה עולה לחיפה? כאשר אני מגיעה לחיפה - יש מוניות שירות לצבר(כלומר, אני צריכה מונית שעושה את מסלול חיפה-עכו-נהריה). שוב אותן שאלות - איפה לרדת בחיפה, וכמה עולה? תודה רבה.
יש לך קו 910 של אגד עד 17:00.
את יכולה לנסוע איתו עד התחנה האחרונה שלו בהדר. שם נהגי מוניות "קווי הגליל" לנהריה כבר יעוטו עליך, לא תצטרכי לחפש אותם.

SharpDarts

New member
יש לך קו 910 של אגד עד 17:00.
את יכולה לנסוע איתו עד התחנה האחרונה שלו בהדר. שם נהגי מוניות "קווי הגליל" לנהריה כבר יעוטו עליך, לא תצטרכי לחפש אותם.
תודה. מאיפה הוא יוצא?
עד שבע זה קצת צפוף לי גם כן. אם אני אגיע בזמן, אקפוץ אליו. אבל ייתכן איחורים. אשמח לתשובות גם על מוניות שירות. תודה!

olli3

New member
מנהל
תודה. מאיפה הוא יוצא?
עד שבע זה קצת צפוף לי גם כן. אם אני אגיע בזמן, אקפוץ אליו. אבל ייתכן איחורים. אשמח לתשובות גם על מוניות שירות. תודה!
מאיפה 910 יוצא?
ממרכזית ת"א, אוסף בעזריאלי, ברכבת מרכז (על דרך נמיר) ומשם על תחנות רבות על דרך נמיר (צפונה של ת"א). כל רשימת התחנות נמצאת באתר אגד ואם הוא לא זז אז באתר www.bus.gov.il לא הבנתי מה רשמת לגבי עד שבע...

mister K

New member
תודה. מאיפה הוא יוצא?
אמרת בסביבות 16:00. הקו פועל עד 17:00.
אז תחליטי, 16:00 או 19:00? בכל אופן, הקו יוצא מהתחנה המרכזית ועובר ברכבת מרכז ובסמינר הקיבוצים. אחרי 17:00 יש רק מוניות שירות ואף אחד לא יכול להבטיח לך מתי תצא מונית כי הם יוצאים מתי שבא להם או מתי שהם מתמלאים. מה שכן אני יכול להבטיח לך זה שהם יקרעו אותך במחיר. המוניות יוצאות מהתחנה המרכזית ולרוב אוספות נוסעים משם בלבד.

עולה בסביבות ה-8 שקלים

mister K

New member
בשעות 4,5 כשיש אוטובוסים
עדיין אין תעריף שבת. אלה השעות שהיא ציינה בשאלה שלה והתשובה בהתאם.
כשהיא תגיע לחיפה כבר לא יהיו אוטובוסים.
וברגע שיוצא האוטובוס האחרון המחיר קופץ. לפעמים אפילו לפני כן. יש הרבה נהגי מוניות אשר מנסים לשכנע נוסעים שהאוטובוס האחרון כבר יצא בתקווה שהם לא מכירים את הלו"ז.

כשהיא תגיע לחיפה כבר לא יהיו אוטובוסים.
וברגע שיוצא האוטובוס האחרון המחיר קופץ. לפעמים אפילו לפני כן. יש הרבה נהגי מוניות אשר מנסים לשכנע נוסעים שהאוטובוס האחרון כבר יצא בתקווה שהם לא מכירים את הלו"ז.
עצוב אבל נכון

מוניות שירות בכביש 443
למישהו ידוע אם עוברות מוניות שירות בשישי ושבת בכביש 443? (אולי מוניות שירות מירושלים לת"א?) שעוצרות בצומת שילת?
לא עוברות בכביש 443,רק בכביש 1
וגם בכביש 1 כמעט תמיד הן לא עוצרות,כי הן מלאות כבר עוד מירושלים.

טל גיל

New member
אילו אוטובוסבים עוברים בקירבה לרמי לוי בראש
העין? תודה
יש לך כמה אוטובוסים שעוצרים מתחת לגשר..
של פארק סיבל ראש העין(כביש 5). אין לך קו שנכנס פנימה. הקוים של אפיקים שעוברים בפארק סיבל לכיוון אריאל עוצרים שם. השאלה מאיפה אתה מגיע. ובלי שום קשר ממקום ההורדה ועד רמי לוי זו הליכה....לא משהו היסטרי אבל בחום וכו' זה לא נעים.

טל גיל

New member
יש לך כמה אוטובוסים שעוצרים מתחת לגשר..
של פארק סיבל ראש העין(כביש 5). אין לך קו שנכנס פנימה. הקוים של אפיקים שעוברים בפארק סיבל לכיוון אריאל עוצרים שם. השאלה מאיפה אתה מגיע. ובלי שום קשר ממקום ההורדה ועד רמי לוי זו הליכה....לא משהו היסטרי אבל בחום וכו' זה לא נעים.
בעקרון הקוים עם התדירות הגדולה הם 86 ו-286
כאשר קוים כמו 186 121 486 עוצרים גם כן אבל זה תלוי בשעות. בבוקר יש את 185.. הכי פשוט להכנס לאתר של אפיקים וללחוץ על תחנת מוצ והיעד הוא פארק סיבל(אפק).

לא מדוייק....
הם נכנסים לפארק אפק ולא ללב הארץ שם רמי לוי נמצא. אלו שני אזורי תעשיה נפרדים.
התכוונתי אכן לפארק אפק
ולא לפארק לב הארץ,שלשם לא נכנסת תחבורה ציבורית,שערוריה לכשעצמה. בכל מקרה,גם עם קווים 5/285 אפשר להגיע ביחד עם כל הקווים שצינת לצומת פארק סיבל,ומשם ברגל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה