שרשור מטפלת/מסגרת/בייביסיטר לסופ"ש

בנענע2

New member
כמו כן מחפשת שותפה למטפלת...

אצלינו בבית (תל אביב) מחפשים שותף למטפלת מעכשיו או מספטמבר כדי שמצד אחד לילדים תהיה אינטראקציה ומצד שני יחס אישי.... פרטים בשמחה במסר

מחפשת "מותק של בייביסיטר" באשדוד

מחפשת בחורה צעירה ואנרגטית מאיזור אשדוד שתשחק ותשמור על האוצר. מדובר על כ3 שעות בשבוע, בזמן שאני איתה בבית מסיימת מטלות. אם מישהי מכירה אחת כזאת, אשמח להמלצות

מירבבב

New member
אשאל את שלנו

לא יודעת אם זה יתאים לך, היא עוד מעט מתגייסת. חוצמזה מתגעגעגעגעת המון
. אהה...איך מתקדם עם חיפוש גן לעילאי?

anny12

New member
יש לי אחות שגרה באשדוד, היא לא צעירה ,

היא בת 37, לא אנרגטית אבל אישה מקסימה וחמה, טיפלה בכמה וכמה תינוקות. (היא לא גובה המון כסף) ויש לה 5 ילדים. אם תרצי, אני מוכנה לדבר איתה.......

mayush23

New member
מנצל"שת לגרות באזור אשדוד../images/Emo24.gif

עד לפני שנה גרנו גם אנחנו באשדוד. מזה שנה אנחנו גרים במושב אמונים ואני מטפלת בילדים הפרטיים שלי
ומחפשת לטפל בילדים נוספים. יש לי נסיון, מקום מקסים, המושב מעולה לילדים, האוכל בריא הכל נעשה עם המון אהבה. אם אתן מכירות מישהי שמתעניינת לגבי מטפלת אנא אימרו לי ועדכנו... לא משנה מאיזה גיל, מאיזו עיר. יכול להיות נוח אגב, גם לאלה שעובדים דרומית לאשדוד ואז מקפיצים את הילד וזהו. בקיצור, אשמח אם תעבירו את זה הלאה או לחילופין אם אתן צריכות מטפלת..אני כאן. למקרה שאתן תוהות למה דווקא אליי....יש לי נסיון מר עם הילד הגדול שלי עם "איך לא אמורה להיות מטפלת", נשבעתי שכשאני אתחיל לעסוק בזה (מחכה לזה כבר שנים) אני אעשה כל שביכולתי כדי להיות הכי הכי שיש (חוצמזה שאני נורא נורא אוהבת את התחום). אז זהו... מאיה

../images/Emo41.gifיחס מטפלת -ילדים-הדרים רחובות

מחפשים גן לנועה - בת שנה וחודש. ההתרשמות שלנו מהמעון (מעון הדרים ברחובות - מכירות?) היתה חיובית אבל משהו הפריע לי: אם נכניס עכשיו - תהיה שישית בקבוצה (מקבלים עד 7) ובשנה הבאה (ילדים משנה ו- 3 עד שנתיים וקצת) יהיו עד 10 למטפלת - זה לא המון? בסהכ התרשמתי שנעים בגן ויותר זורם ונעים אפילו בגנים שהיחס הכמותי בהם טוב יותר ובכל זאת...מה הסיכוי לקבל חום בקבוצה של 10?

אילתית 2

New member
ממה שאני שמעתי וקראתי בכתבה שעשו אצלנו

בעיתון המקומי
גיל אפס עד שנה וחודשיים - 1:6
שנה וחודשים עד שנתיים - 1:7
שנתיים עד שלוש - 1:8

לקש

New member
מחפשת בייביסיטר בגבעתיים

באופן קבוע לפעמיים בשבוע, אחה"צ. אפשרות שיהיו עוד "הקפצות" בימים נוספים.

אילה272

New member
רשמתי את שיר שלי לגן

לאחר שעשינו סקר של 2 גנים בשכונה שלנו- אחד הגנים מאד נראה לנו ואחד לא. אני מקווה שיהיה בסדר

למעלה