שרשור נושאי - תאונת הרכבת

מצב
הנושא נעול.
כל עם ישראל להתפלל תאונת רכבת

חברי הפורום והאורחים מוזמנים להעלות את דעתם, שאלותיהם, רחשי ליבם וכל העולה על דעתכם ונוגע לתאונה שהתרחשה היום על קטע המסילה בין לוד לקרית גת בה נהרגו 7 בני אדם ונפצעו כ200.
כל צדיקים וצדיקות
רפואה שלמה כל פצועים תאונת רכבת
להתפלל לרפואתם
הקדוש ברוך הוא אנחנו אוהבים אותך

Subway0

New member
שינוי לוחות זמנים ברכבת ישראל?

חברי הפורום והאורחים מוזמנים להעלות את דעתם, שאלותיהם, רחשי ליבם וכל העולה על דעתכם ונוגע לתאונה שהתרחשה היום על קטע המסילה בין לוד לקרית גת בה נהרגו 7 בני אדם ונפצעו כ200.
אני מתאר לעצמי שלפחות 2 או 3 מערכות רכבות (ו IC3 בטוח) אינן פעילות... ולכן אני מתאר לעצמי שלוח הזמנים מחר יהיה קצת שונה ( או שבכלל לא יפגע חוץ מחסימת קו באר שבע) מישהו יודע מה יהיה עם הרכבות לרחובות או בכלל? אתר הרכבת כמה צפוי לא התעדכן.

fireman

New member
רק בשורות טובות../images/Emo70.gif

כל צדיקים וצדיקות
להתפלל לרפואתם
רק בשורות טובות

תנחומיי למשפחות ההרוגים ואיחולי החלמה לפצועים שלא נדע עוד אסונות כאלו

fireman

New member
תנועת הרכבות מחר תופעל ככל הנראה

אני מתאר לעצמי שלפחות 2 או 3 מערכות רכבות (ו IC3 בטוח) אינן פעילות... ולכן אני מתאר לעצמי שלוח הזמנים מחר יהיה קצת שונה ( או שבכלל לא יפגע חוץ מחסימת קו באר שבע) מישהו יודע מה יהיה עם הרכבות לרחובות או בכלל? אתר הרכבת כמה צפוי לא התעדכן.
כסדרה.... מערך אחד כפי שניתן לראות מושבת באופן מוחלט ואני מאמין ששני המערכים האחרים ידרשו בבדיקה מקיפה ודקדקנית לפני שיורשו לחזור אל המסילה. לאחר שתפונה הרכבת המעורבת מהמסילה צוותים של רכבת ישראל תבדוק את מצב המסילה וכמו שאני מכיר את רכבת ישראל אני מאמין שבלוד כבר ממתינה רכבת עבודה על כל הציוד הדרוש וכל הצוותים בכדי לבצע תיקונים במסילה עוד במהלך הלילה בכדי שמחר בבוקר תתאפשר תנועת רכבות בקטע לוד קרית גת. הגריעה של שלושת המערכים באופן זמני ממצבת הציוד הנייד של רכבת ישראל לא תגרום לשיבושים בלו"ז או לצמצום מספר הרכבות בצורה כזאת שתורגש ישירות כלפי הנוסעים.

IntelliMe

New member
הקטע שבו אירעה התאונה

כסדרה.... מערך אחד כפי שניתן לראות מושבת באופן מוחלט ואני מאמין ששני המערכים האחרים ידרשו בבדיקה מקיפה ודקדקנית לפני שיורשו לחזור אל המסילה. לאחר שתפונה הרכבת המעורבת מהמסילה צוותים של רכבת ישראל תבדוק את מצב המסילה וכמו שאני מכיר את רכבת ישראל אני מאמין שבלוד כבר ממתינה רכבת עבודה על כל הציוד הדרוש וכל הצוותים בכדי לבצע תיקונים במסילה עוד במהלך הלילה בכדי שמחר בבוקר תתאפשר תנועת רכבות בקטע לוד קרית גת. הגריעה של שלושת המערכים באופן זמני ממצבת הציוד הנייד של רכבת ישראל לא תגרום לשיבושים בלו"ז או לצמצום מספר הרכבות בצורה כזאת שתורגש ישירות כלפי הנוסעים.
הקטע שבו אירעה התאונה
בכלל כשיר למעבר של רכבות מחר? אין אפשרות שרכבת ישראל תפעיל רכבות מב"ש דרך אשקלון למשל [בלי לעצור בתחנות הביניים עד לוד?]

fireman

New member
רכבת ישראל היום הפעילה

הקטע שבו אירעה התאונה
בכלל כשיר למעבר של רכבות מחר? אין אפשרות שרכבת ישראל תפעיל רכבות מב"ש דרך אשקלון למשל [בלי לעצור בתחנות הביניים עד לוד?]
רכבת ישראל היום הפעילה
רכבות דרך אשקלון לבאר שבע בשימוש במסילה המיועדת לתנועת רכבות משא מדרום לצפון, תנועה זו הופסקה והקו שימש רכבות נוסעים. לאחר שיפונו מערכי הרכבת הצוותים ההנדסיים של רכבת ישראל יכנסו לעבודה ויבדקו את קטע המסילה באזור התאונה ויתקנו בהתאם לצורך בכדי לאפשר תנועת רכבות סדירה בקו כבר מחר בבוקר.

IntelliMe

New member
סביר להניח שמחר בבוקר יהיו עיכובים

רכבת ישראל היום הפעילה
רכבות דרך אשקלון לבאר שבע בשימוש במסילה המיועדת לתנועת רכבות משא מדרום לצפון, תנועה זו הופסקה והקו שימש רכבות נוסעים. לאחר שיפונו מערכי הרכבת הצוותים ההנדסיים של רכבת ישראל יכנסו לעבודה ויבדקו את קטע המסילה באזור התאונה ויתקנו בהתאם לצורך בכדי לאפשר תנועת רכבות סדירה בקו כבר מחר בבוקר.
סביר להניח שמחר בבוקר יהיו עיכובים
בתנועת הרכבות בקו אשדוד-בנימינה בגלל הרכבות הנסופות.. ?

cannonball1

New member
הרכבות לרחובות בוטלו עד הודעה חדשה

איך בכל פעם שקורה אסון, תמיד יש את שאכפת להם רק מהתחת של עצמם
תגיד, נראה לך שמה שצריך לעניין עכשיו את רכבת ישראל זה עדכון אתר האינטרנט?

urilei

New member
בהחלט !

איך בכל פעם שקורה אסון, תמיד יש את שאכפת להם רק מהתחת של עצמם
תגיד, נראה לך שמה שצריך לעניין עכשיו את רכבת ישראל זה עדכון אתר האינטרנט?
בהחלט !
אני משוכנע שזה שבונה/מעדכן את האתר לא יודע לא להרים רכבות ולא לתקן מסילות. אין שום סיבה שרכבת ישראל לא תמסור מידע רשמי באתרה! לפני כמה שנים כשהייתה התרסקות בשארל-דה-גול אתר האינטרנט עודכן באופן חי.

איבגי1

New member
חחחחח

בהחלט !
אני משוכנע שזה שבונה/מעדכן את האתר לא יודע לא להרים רכבות ולא לתקן מסילות. אין שום סיבה שרכבת ישראל לא תמסור מידע רשמי באתרה! לפני כמה שנים כשהייתה התרסקות בשארל-דה-גול אתר האינטרנט עודכן באופן חי.
חחחחח
ואני לא יודע ביכל.. האם זה מי שמעדכן את האתר יודע משהו ביכל, תמיד באתר יש המון טעויות

אורי404

New member
עצוב מאוד../images/Emo10.gif

כל צדיקים וצדיקות
להתפלל לרפואתם
עצוב מאוד

קשה מאוד. נחזיק אצבעות לאלו שנפצעו שתהיה החלמה מהירה.

fireman

New member
../images/Emo41.gifשרשור נושאי - תאונת הרכבת../images/Emo41.gif

ה דרומי

New member
האם חברת הובלות האחים אליהו שוב

האם חברת הובלות האחים אליהו שוב
"{בכותרות}"

דעתי-וכבר כתבתי על כך בעבר

חייבים,בכל מחיר,לבצע הפרדה בין הכבישים למסילות הרכבת.כל מקום שאינו מוסדר למעבר כלי רכב על המסילה,יגודר.כמות ההרוגים מתחילת השנה ועד היום היא 12 אם אינני טועה (כולל התאונה היום).

אורי404

New member
זה נכון שהכרחי לבצע הפרדה בין

חייבים,בכל מחיר,לבצע הפרדה בין הכבישים למסילות הרכבת.כל מקום שאינו מוסדר למעבר כלי רכב על המסילה,יגודר.כמות ההרוגים מתחילת השנה ועד היום היא 12 אם אינני טועה (כולל התאונה היום).
זה נכון שהכרחי לבצע הפרדה בין
המסילות לכבישים. אולם, זה בנוסף. מה שצריך בראש ובראשונה זה רמת נהיגה נאותה ובטוחה בקרב הנהגים. גם בלי תאונות כמו היום יש יותר מדי תאונות דרכים ביום-יום, שחלק גדול מהן היה ניתן למנוע אילו היו נוהגים כמו שצריך.

hck

New member
יגודר?

יגודר?
היכן שתושבים/אנשים מעוניינים לעבור הם פשוט חותכים את הגדר שוב ושוב.

הקופסה השחורה

הקופסה השחורה
האם לא היה למשאית טכוגרף שחוקרי המשטרה מגששים באפילה בנסיון לדעת איך ארעה התאונה הזאת?

fireman

New member
הטכוגרף במשאית מספק

הקופסה השחורה
האם לא היה למשאית טכוגרף שחוקרי המשטרה מגששים באפילה בנסיון לדעת איך ארעה התאונה הזאת?
הטכוגרף במשאית מספק
מידע אך ורק על שעות הנסיעה ומהירות הנסיעה.... הטכוגרף לא יכול לספק שום מידע מעבר לכך. עד כמה שידוע לי ברכבות יש קופסא שחורה כמו במטוסים שמתעדת את נתוני הנסיעה כך שיוכלו לדעת מה קרה בשניות שלפני ההתנגשות....כמו אם הופעל בלם חירום, אם הנהג צפר, אולי לא עשה כלום וכדומה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה