שרשור שאלות הכוונה - 10+11/3

מצב
הנושא נעול.
../images/Emo41.gifשרשור שאלות הכוונה - 10+11/3 ../images/Emo41.gif

הנכם מתבקשים לשרשר אך ורק לכאן שאלות הכוונה ומודיעין תחבורה ציבורית, ונשמח לעזור ככל שניתן. הודעות שלא ישורשרו לכאן, כנדרש בתקנון הפורום, ימחקו לאלתר.

שלום לכולם

הנכם מתבקשים לשרשר אך ורק לכאן שאלות הכוונה ומודיעין תחבורה ציבורית, ונשמח לעזור ככל שניתן. הודעות שלא ישורשרו לכאן, כנדרש בתקנון הפורום, ימחקו לאלתר.
שלום לכולם
הסתכלתי ולא מצאתי שרשור הכוונה להיום אז פתחתי הודעה חדשה. רציתי לשאול איך מגיעים מבני ברק לצוותא בתל אביב תודה ושבת שלום:)

Image of me

New member
הכתובת: אבן גבירול 30

שלום לכולם
הסתכלתי ולא מצאתי שרשור הכוונה להיום אז פתחתי הודעה חדשה. רציתי לשאול איך מגיעים מבני ברק לצוותא בתל אביב תודה ושבת שלום:)
הכתובת: אבן גבירול 30
אפשר להגיע לשם בקווים 70, 82 מדרך ז'בוטינסקי בבני ברק, או בקו 72 מתוך העיר בני ברק (בחלק מהשעות הוא לא עובר באבן גבירול, כדאי לבדוק באתר דן).

BanjoKazooie

New member
שאלה על קו פנימי בת"א

שאלה על קו פנימי בת"א
יש את קו 5 בתל אביב שיש תחנה שלו קרובה לבימה.. הוא פועל גם במוצ"ש?

Koala Girl

New member
שאלה...

שאלה...
איך אני מגיעה מחולון לשעון ביפו?

shimi rabbit

New member
שאלה בבקשה תענו !

שאלה בבקשה תענו !
שלום אני גר בבת ים ואני צריך להגיע לבה"ד 7 ... בבקשה עזרה?

ChilD SouL

New member
שלום... ../images/Emo3.gif

שלום...

רציתי לשאול... איך אני מגיעה לבית ספר אורט קרית ביאליק ממרכזית המפרץ
אודה לעזרה וקצת כיוון.

מלוד/רמלה להר הרצל, יום א' בבוקר

היי. אני צריכה להיות עד השעה 8:45 בהר הרצל בירושלים. מה הדרך היעילה/מהירה ביותר להגיע!? האם עדיפה רכבת למלחה? או אוטובוס (פקקים!?) לת"מ, ומשם אוטובוס נוסף..?!

mucool2

New member
שאלה טובה

היי. אני צריכה להיות עד השעה 8:45 בהר הרצל בירושלים. מה הדרך היעילה/מהירה ביותר להגיע!? האם עדיפה רכבת למלחה? או אוטובוס (פקקים!?) לת"מ, ומשם אוטובוס נוסף..?!
שאלה טובה
היתרון של אוטובוס הוא תדירות גבוהה יותר אבל יכול להיות שזמן הנסיעה בבוקר קצת ארוך (אם כי נדמה לי שלפני 8 בבוקר הכניסה לירושלים פנויה יחסית). יתרון נוסף של הגעה לתחנה המרכזית הוא מספר הקווים הרב שמגיעים להר הרצל והקרבה היחסית (כ-10-15 דקות נסיעה להערכתי). מתחנת הרכבת יש הרבה פחות אפשרויות יעילות להגיע לשם, ואולי זה השיקול המכריע.

Jinx007

New member
איך מגיעים מהר לרמת אפעל../images/Emo35.gif

איך מגיעים מהר לרמת אפעל

אני גרה באריאל ויש לי מיונים לצה"ל שאני צריכה להגיע לרמת אפעל בשביל זה... אני יודעת שאני אמורה לקחת את קו 35 של דן מת"א, אבל אז זה יהיה כאילו שאני נוסעת קדימה ואז אחורה..כי קו 186/286 מאריאל בדיוק עובר בצומת גהה ורמת גן, אז יוצא שאני נוסעת עד לת"א, דרך ר"ג, ואז שוב נוסעת אחורה לרמת אפעל..זה לא בזבוז זמן? אז - האם יש דרך קצרה יותר? אולי לרדת בר"ג ומשם לנסוע לרמת אפעל? או שמסלולי האוטובוסים לא בדיוק חופפים (186/286 ו-35)?

אוהד11

New member
יש לך אפשרות לקחת את קו 164 מפ"ת

איך מגיעים מהר לרמת אפעל

אני גרה באריאל ויש לי מיונים לצה"ל שאני צריכה להגיע לרמת אפעל בשביל זה... אני יודעת שאני אמורה לקחת את קו 35 של דן מת"א, אבל אז זה יהיה כאילו שאני נוסעת קדימה ואז אחורה..כי קו 186/286 מאריאל בדיוק עובר בצומת גהה ורמת גן, אז יוצא שאני נוסעת עד לת"א, דרך ר"ג, ואז שוב נוסעת אחורה לרמת אפעל..זה לא בזבוז זמן? אז - האם יש דרך קצרה יותר? אולי לרדת בר"ג ומשם לנסוע לרמת אפעל? או שמסלולי האוטובוסים לא בדיוק חופפים (186/286 ו-35)?
דרך צומת גהה עד מחלף אלוף שדה ומשם חמש עד עשר דקות הליכה ברגל או קווים 35/65/71/3/143/55 עד הכניסה לאפעל

Jinx007

New member
164 מהתחנה המרכזית של פ"ת?

דרך צומת גהה עד מחלף אלוף שדה ומשם חמש עד עשר דקות הליכה ברגל או קווים 35/65/71/3/143/55 עד הכניסה לאפעל
ומאיפה לוקחים את אחד הקווים לרמה? זה אמור להיות ישר מהתחנה שבה אני יורדת במחלף אלוף שדה?

matany

New member
תשובה

ומאיפה לוקחים את אחד הקווים לרמה? זה אמור להיות ישר מהתחנה שבה אני יורדת במחלף אלוף שדה?
תשובה
כן, קו 164 מתחיל בתחנה המרכזית של פ``ת. 2. במחלף אלוף שדה יש מסוף אוטובוסים ובו די הרבה תחנות, את צריכה את הקוים שנוסעים לכיוון תל השומר

מצב
הנושא נעול.
למעלה