שרשור שאלות הכוונה - 29+30/3

מצב
הנושא נעול.
../images/Emo41.gifשרשור שאלות הכוונה - 29+30/3../images/Emo41.gif

נא לשרשר שאלות הכוונה והגעה ממקום למקום אך ורק להודעה זו ונשמח לסייע. הודעות שלא ישורשרו להודעה זו כהלכה יימחקו מהפורום לאלתר. אין צורך להשתמש באייקון
- זה מיותר לחלוטין.

1shani1

New member
שאלה בקשר למס' אוטובוס

נא לשרשר שאלות הכוונה והגעה ממקום למקום אך ורק להודעה זו ונשמח לסייע. הודעות שלא ישורשרו להודעה זו כהלכה יימחקו מהפורום לאלתר. אין צורך להשתמש באייקון
- זה מיותר לחלוטין.
שאלה בקשר למס' אוטובוס
איזה מס' אוטובוס מגיע מהמרכזית בת"א להאנגר 11?

oshri5917

New member
כמובן של דן

קו 4 של דן?
מה זאת אומרת קומה 4?
כמובן של דן
בתמח''ת יש 6 קומות וקווי דן 4 5 44 46 נמצאים בקומה 4 אולי כבר עדיף שתיקח את 'קו 4 מהתחנה המרכזית הישנה שם יש לך גם מוניות שירות

שלום לכם

- זה מיותר לחלוטין.
שלום לכם
היי, האם קו 29 מגיע לבארבי בכפ"ס? אם לא (מה שמאד נראה לי) אז איפה לרדת כדי להגיע בעצם? תודה רבה ויום נעים וחביב.

urilei

New member
חפשי "בארבי" בחיפוש מתקדם

שלום לכם
היי, האם קו 29 מגיע לבארבי בכפ"ס? אם לא (מה שמאד נראה לי) אז איפה לרדת כדי להגיע בעצם? תודה רבה ויום נעים וחביב.
חפשי "בארבי" בחיפוש מתקדם
אני לא יודע את התשובה אבל שאלו כבר יותר מפעם אחת. כך לא תצטרכי להמתין לתשובה

urilei

New member
זה מה שמצאתי

אנא מכם
תעזרו לי:) ולא אאלץ ללכת ברגע ולהתחנן להורואת ברחובות כפ"ס הקרה והמנוכרת
זה מה שמצאתי
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=394&msgid=63801583 http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=394&msgid=57338257 צריך לחפש "לבארבי" ולא סתם "בארבי" וגם אז רוב התשובות הן לגבי בארבי תל אביב

babchenko

New member
הכוונה

- זה מיותר לחלוטין.
הכוונה
שלום אני צריכה להגיע מירושלים לעכו הכי מהר שאפשר. אין אוטובוס ישיר. מה עדיף- אוטובוס לת"א ומשם רכבת או כל שילוב אחר? תודה מראש!

urilei

New member
יש שרשור הכוונה בשביל השאלות האלה

הכוונה
שלום אני צריכה להגיע מירושלים לעכו הכי מהר שאפשר. אין אוטובוס ישיר. מה עדיף- אוטובוס לת"א ומשם רכבת או כל שילוב אחר? תודה מראש!
יש שרשור הכוונה בשביל השאלות האלה
זה נשמע כמו הדרך העדיפה ניתן גם לקחת 940 מירושלים לחיפה ולהמשיך עם הרכבת

Image of me

New member
יש כמה דרכים מהירות יותר מאשר ת"א.

הכוונה
יש כמה דרכים מהירות יותר מאשר ת"א.
הדרך הכי מהירה קיימת רק ביום ששי, אז יש 960 מירושלים למרכזית המפרץ (דרך כביש 6), ומשם יש אוטובוסים ורכבות לעכו. בכל זמן אחר: 940 עד חיפה - מרכזית חוף הכרמל (דרך כביש 6), ומשם - רק רכבת (אם לו"ז הרכבת לא נוח אז אפשר לקחת 103 למרכזית המפרץ ומשם אוטובוס לעכו). עוד דרך: 968 עד קרית טבעון (דרך כביש 6), משם - כל אוטובוס למרכזית המפרץ, ומשם - אוטובוס או רכבת לעכו. ממרכזית המפרץ לעכו יש מספר קווים, אפשר למצוא אותם בקלות באתר אגד (חפש: מחיפה - מרכזית המפרץ לעכו)

שאלה דחופה

- זה מיותר לחלוטין.
שאלה דחופה
אני צריכה להגיע ממכון מור להיכל התרבות בכפר סבא. איך אני עושה את זה

מצב
הנושא נעול.
למעלה