שרשור שאלות הכוונה - 29+30/3

מצב
הנושא נעול.

Image of me

New member
למיטב ידיעתי אין קווים לחוף עצמו.

עזרה בהגעה למקום עם אוטובוס
לחוף ניצנים מראשון לציון תחנה מרכזית חדשה ב12 יש אוטובסים ? אם כן איך מגיעים לחוף ניצנים ? תודה
למיטב ידיעתי אין קווים לחוף עצמו.
לדעתי הכי קרוב שתוכל להגיע בתח"צ זה בקו 016 של קונקס שנוסע מאשדוד לאשקלון דרך ניצן. בכל מקרה כדאי שתבדוק את זה עם קונקס שמפעילה את הקווים באיזור אשדוד. מראשל"צ לצומת ניצנים (על כביש אשדוד-אשקלון) תוכל להגיע בקו 311 של אגד. מראשל"צ לאשדוד תוכל להגיע ב-282, 314, 315 של קונקס.

slallum

New member
כמהזמן לוקח להגיע מרחובות לעזריאלי?

נא לשרשר שאלות הכוונה והגעה ממקום למקום אך ורק להודעה זו ונשמח לסייע. הודעות שלא ישורשרו להודעה זו כהלכה יימחקו מהפורום לאלתר. אין צורך להשתמש באייקון
- זה מיותר לחלוטין.
קו 274 באגד.. חיפשתי באתר, אבל לא הבנתי איזו תחנה זה עזריאלי בכלל
בכל מקרה, אם אני יוצא מחר בבוקר בערך ב-7:00, כמה זמן ייקח לי להגיע לעזריאלי?

mucool2

New member
יש גם רכבת

יש גם רכבת
לוקח לה בערך חצי שעה.

Image of me

New member
קשה לומר, זה תלוי בפקקים.

אבל יש לי הצעה אחרת בשבילך: קו 270 הוא מהיר יותר מ-274. הוא יוצא ב-6:40 מרחובות. ההבדל הוא ש-270 נוסע עולה על כביש 1 במחלף שפירים, ממשיך על נתיבי איילון ויוצא מהם רק בעזריאלי (בלי לעבור דרך צומת הולץ והאיזור הפקוק של לה גוארדיה). בכל אופן, השם של התחנה של עזריאלי הוא רכבת-השלום.

raminec

New member
זה אותו בנאדם שלא מוכן לעלות על

אבל יש לי הצעה אחרת בשבילך: קו 270 הוא מהיר יותר מ-274. הוא יוצא ב-6:40 מרחובות. ההבדל הוא ש-270 נוסע עולה על כביש 1 במחלף שפירים, ממשיך על נתיבי איילון ויוצא מהם רק בעזריאלי (בלי לעבור דרך צומת הולץ והאיזור הפקוק של לה גוארדיה). בכל אופן, השם של התחנה של עזריאלי הוא רכבת-השלום.
זה אותו בנאדם שלא מוכן לעלות על
הרכבת של 7:11 כי זה מוקדם לו מדי...

raminec

New member
בערך 50-45 דקות

בערך 50-45 דקות

mAAyAn 1

New member
איך מגיעים ל...

נא לשרשר שאלות הכוונה והגעה ממקום למקום אך ורק להודעה זו ונשמח לסייע. הודעות שלא ישורשרו להודעה זו כהלכה יימחקו מהפורום לאלתר. אין צורך להשתמש באייקון
- זה מיותר לחלוטין.
איך מגיעים ל...
איך אני יכולה להגיע מאריאל לבסיס שדה דוב בדרך הקצרה והמהירה ביותר? כמה זמן בערך זה נסיעה? תודה :)

Image of me

New member
פעם ביום יש קו 121 של דן

איך מגיעים ל...
איך אני יכולה להגיע מאריאל לבסיס שדה דוב בדרך הקצרה והמהירה ביותר? כמה זמן בערך זה נסיעה? תודה :)
פעם ביום יש קו 121 של דן
שמגיע מראיאל למלון רמת אביב ולרוקח. אני לא יודע איפה הכניסה לשדה דב האזרחי, אבל הוא מגיע 5-10 דקות הליכה מבסיס חיל האוויר. בשאר הזמן - 186 לרכבת מרכז, ומשם - יודעי דבר ינחו אותך.

Image of me

New member
(כמובן שיש גם את 286 המהיר)

פעם ביום יש קו 121 של דן
שמגיע מראיאל למלון רמת אביב ולרוקח. אני לא יודע איפה הכניסה לשדה דב האזרחי, אבל הוא מגיע 5-10 דקות הליכה מבסיס חיל האוויר. בשאר הזמן - 186 לרכבת מרכז, ומשם - יודעי דבר ינחו אותך.
(כמובן שיש גם את 286 המהיר)

מרכבת מרכז קו 29 של דן או 55 קווים

פעם ביום יש קו 121 של דן
כש-55 מגיע עד רדינג.

Image of me

New member
טוב, אחרי בדיקה קצרה...

כש-55 מגיע עד רדינג.
טוב, אחרי בדיקה קצרה...
לפי אטלס הזהב, הכניסה לשדה דב היא משד' לוי אשכול, שזה רבע שעה הליכה מרידינג. אז 29 זאת באמת האופציה הכי טובה, כי הוא מגיע לרחוב עצמו. אפשר גם לקחת 90 (דן), 501, 601 (אגד) עד סמינר הקיבוצים, ומשם - פחות מ-10 דקות הליכה.

Image of me

New member
יש לציין שהתדירות של 29 מוגבלת מאד.

טוב, אחרי בדיקה קצרה...
לפי אטלס הזהב, הכניסה לשדה דב היא משד' לוי אשכול, שזה רבע שעה הליכה מרידינג. אז 29 זאת באמת האופציה הכי טובה, כי הוא מגיע לרחוב עצמו. אפשר גם לקחת 90 (דן), 501, 601 (אגד) עד סמינר הקיבוצים, ומשם - פחות מ-10 דקות הליכה.
יש לציין שהתדירות של 29 מוגבלת מאד.

adi ben e

New member
שלום ../images/Emo13.gif

- זה מיותר לחלוטין.
שלום

אני צריכה להגיע ביום ראשון לבסיס שדה דב. באיזו תחנת רכבת כדאי לרדת? - ת"א אוניברסיטה או מרכז? ומשם, איזה קו מגיע לבסיס המדובר? ובאיזו תדירות?

Image of me

New member
תשובה

שלום

אני צריכה להגיע ביום ראשון לבסיס שדה דב. באיזו תחנת רכבת כדאי לרדת? - ת"א אוניברסיטה או מרכז? ומשם, איזה קו מגיע לבסיס המדובר? ובאיזו תדירות?
תשובה
לצערי אין תחבורה נוחה מתחנת האוניברסיטה לרידינג ולבסיס שדה דב, למרות שזאת התחנה הקרובה ביותר. ובכל זאת: מת"א אוניברסיטה - קווים 21, 48 של דן מגיעים לרח' אבן גבירול. מת"א מרכז - קו 55 של "קווים" לרידינג.

adi ben e

New member
אני לא בדיוק בקיאה במרחקים באיזור

תשובה
לצערי אין תחבורה נוחה מתחנת האוניברסיטה לרידינג ולבסיס שדה דב, למרות שזאת התחנה הקרובה ביותר. ובכל זאת: מת"א אוניברסיטה - קווים 21, 48 של דן מגיעים לרח' אבן גבירול. מת"א מרכז - קו 55 של "קווים" לרידינג.
אני לא בדיוק בקיאה במרחקים באיזור
אבל רידינג רחוק מהש"ג של הבסיס? (בכל זאת, אני נסחבת עם תיק ענק וכו', שאני אדע מה מצפה לי)

מצב
הנושא נעול.
למעלה