שרשור שאלות הכוונה 5/9/05

מצב
הנושא נעול.

fireman

New member
../images/Emo41.gifשרשור שאלות הכוונה 5/9/05../images/Emo41.gif

שרשרו שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור. להכוונות בנוגע לערים הגדולות ולשכות הגיוס השונות אפשר להכנס לאגף השאלות הנפוצות תחת קטגוריית "מודיעין פורום תח"צ" ולהיעזר בהכוונות מוכנות ומפורטות שיוכלו לסייע לכם. נסיעה טובה לכולם פורום תחבורה ציבורית

איך מגיעים לצפון../images/Emo35.gif

שרשרו שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור. להכוונות בנוגע לערים הגדולות ולשכות הגיוס השונות אפשר להכנס לאגף השאלות הנפוצות תחת קטגוריית "מודיעין פורום תח"צ" ולהיעזר בהכוונות מוכנות ומפורטות שיוכלו לסייע לכם. נסיעה טובה לכולם פורום תחבורה ציבורית
איך מגיעים לצפון

alantan

New member
ומה קורה אם הצפון המגנטי מתהפך?

זה תלוי...
אם זה בלילה, אז לפי כוכב הצפון. אם זה ביום, אז לפי השמש. בכל מקרה, רצוי לקחת מצפן.
האם יתהפכו רוחות השמים, והדרום יקרא מעתה צפון? או שמא נשנה את שמו של המצפן, ומעתה הוא יקרא מדרם?

levikon

New member
זה עומד לקרות עוד מעט...

האם יתהפכו רוחות השמים, והדרום יקרא מעתה צפון? או שמא נשנה את שמו של המצפן, ומעתה הוא יקרא מדרם?
זה עומד לקרות עוד מעט...
הכוח המגנטי של הכתבים הולך ונחלש ואוטוטו יתהפך. מדענים אומרים שזה מה שיביא כנראה לקץ האנושות...

mucool2

New member
זה יקח כמה מאות שנים

זה יקח כמה מאות שנים
אולי אלפים, עד שהקוטב יתייצב בכיוון הנגדי. עד אז יהיו "איים" בכיוונים מנוגדים ומשונים ושינויים תכופים בשדה באזורים נרחבים.

alantan

New member
מזל שיש GPS... אם נשרוד עד אז

זה יקח כמה מאות שנים
אולי אלפים, עד שהקוטב יתייצב בכיוון הנגדי. עד אז יהיו "איים" בכיוונים מנוגדים ומשונים ושינויים תכופים בשדה באזורים נרחבים.
מזל שיש GPS... אם נשרוד עד אז

MalcolmX

New member
איפה הלינק ל "מודיעין פורום תח"צ"

איפה הלינק ל "מודיעין פורום תח"צ"

אלון 58

New member
אוטובוס בלמ"ז

אוטובוס בלמ"ז
אוטובוס יפה ובלתי-מזוהה זה קלטה מצלמתי היום לפנה"צ,יתכן שהוא שייך לאיזו חברת הסעות מקומית או אזורית,רק שהוא ללא לוגו כלשהו.

mucool2

New member
כן, ולאן אתה צריך להגיע? ../images/Emo8.gif

אוטובוס בלמ"ז
אוטובוס יפה ובלתי-מזוהה זה קלטה מצלמתי היום לפנה"צ,יתכן שהוא שייך לאיזו חברת הסעות מקומית או אזורית,רק שהוא ללא לוגו כלשהו.
כן, ולאן אתה צריך להגיע?

KaNiJa

New member
בקשת הכוונה - ת"א צאלים באוטובוסים

היי חבר'ס, אני צריך להגיע ביום ראשון הבא בשעות הבוקר מתחנה מרכזית ת"א או מסוף 2000 (אחרי שאגיע מכפר-סבא) למחנה צאלים (מל"י, באלי"ש), באוטובוסים בלבד. אודה לכם מאוד אם תוכלו לעזור לי לגלות: אילו קווים? מאיפה? ומתי? כרגיל, אתר אגד לא עזר לי בשקל... תודה מראש, רונן.

אלון 58

New member
אם עדיף לך אוטובוסים...

היי חבר'ס, אני צריך להגיע ביום ראשון הבא בשעות הבוקר מתחנה מרכזית ת"א או מסוף 2000 (אחרי שאגיע מכפר-סבא) למחנה צאלים (מל"י, באלי"ש), באוטובוסים בלבד. אודה לכם מאוד אם תוכלו לעזור לי לגלות: אילו קווים? מאיפה? ומתי? כרגיל, אתר אגד לא עזר לי בשקל... תודה מראש, רונן.
אם עדיף לך אוטובוסים...
ממסוף 2000 רצוי קו מטרופולין 380 לבאר-שבע,ומשם,אם איני טועה,קו אגד 030 מגיע למחנה צאלים.מתחנה מרכזית ת"א אפשר עם מטרופולין 370 לבאר-שבע,ובאותו המשך לצאלים.

KaNiJa

New member
תודה!

אם עדיף לך אוטובוסים...
ממסוף 2000 רצוי קו מטרופולין 380 לבאר-שבע,ומשם,אם איני טועה,קו אגד 030 מגיע למחנה צאלים.מתחנה מרכזית ת"א אפשר עם מטרופולין 370 לבאר-שבע,ובאותו המשך לצאלים.
תודה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה