שרשור שאלות הכוונה 5/9/05

מצב
הנושא נעול.
חברים עזרה דחופה בבקשה!

אם עדיף לך אוטובוסים...
ממסוף 2000 רצוי קו מטרופולין 380 לבאר-שבע,ומשם,אם איני טועה,קו אגד 030 מגיע למחנה צאלים.מתחנה מרכזית ת"א אפשר עם מטרופולין 370 לבאר-שבע,ובאותו המשך לצאלים.
חברים עזרה דחופה בבקשה!
חבר שלי צריך להגיע מחר בבוקר מתמח"ת למכללת נעורים ליד מושב חבצלת השרון,הוא צריך להתייצב שם ב8:00 בדיוק,אשמח לתשובות ואם אפשר אז במהירות המירבית,תודה מראש.

אורי404

New member
מתל אביב לוקחים את קווים 852 או 872

חברים עזרה דחופה בבקשה!
חבר שלי צריך להגיע מחר בבוקר מתמח"ת למכללת נעורים ליד מושב חבצלת השרון,הוא צריך להתייצב שם ב8:00 בדיוק,אשמח לתשובות ואם אפשר אז במהירות המירבית,תודה מראש.
לפי האתר של אגד, לא ראיתי שהם עוצרים בתחנה. בכל מקרה, לעלות בת"א על הקווים הנ"ל ולשאול (בנסיעה או לפני) האם הקווים עוצרים ליד נעורים. במקרה, שהם לא עוצרים, יש לרדת בתחנה של מחלף חבצלת ולקחת את קווי נתיב אקספרס (כמו, 706, 730 ועוד). בכל מקרה, כדאי, לברר באתרים של אגד ונתיב אקספרס את הזמנים.

תודה אורי

לפי האתר של אגד, לא ראיתי שהם עוצרים בתחנה. בכל מקרה, לעלות בת"א על הקווים הנ"ל ולשאול (בנסיעה או לפני) האם הקווים עוצרים ליד נעורים. במקרה, שהם לא עוצרים, יש לרדת בתחנה של מחלף חבצלת ולקחת את קווי נתיב אקספרס (כמו, 706, 730 ועוד). בכל מקרה, כדאי, לברר באתרים של אגד ונתיב אקספרס את הזמנים.
תודה אורי

846

Active member
גם 910 עוצר שם.

חברים עזרה דחופה בבקשה!
גם 910 עוצר שם.

matany

New member
תוספת קטנה

אם עדיף לך אוטובוסים...
ממסוף 2000 רצוי קו מטרופולין 380 לבאר-שבע,ומשם,אם איני טועה,קו אגד 030 מגיע למחנה צאלים.מתחנה מרכזית ת"א אפשר עם מטרופולין 370 לבאר-שבע,ובאותו המשך לצאלים.
תוספת קטנה
מתמח"ת קיים גם קו 376 ישר לצאלים אבל עשרות (אם לא מאות) חיילים רוצים לעלות עליו ביום א`. ולגבי באר שבע: גם שם יהיו הרבה חיילים אז קח בחשבון את הזמן. ומבאר שבע ביום ראשון יש את קו 130 קצת יותר מהיר מ 30. כל הקווים של חברת אגד פלוס

מצב
הנושא נעול.
למעלה