שרשור שאלות ובקשות

מצב
הנושא נעול.

Image of me

New member
לא הבנתי. מאיפה לאיפה את צריכה

יותר נסיעה יותר כסף נראה לי עדיף לא
להגיע? תגידי את המקום שממנו את יוצאת (בגבעתיים, נכון?) ואת המקום שאליו את צריכה להגיע (רחוב/שכונה בראשל"צ, להגיד סתם "ראשון" זה לא מספיק). וגם שעת הנסיעה. ואז נוכל לעזור לך לתכנן את המסלול.

rain18

New member
אני צריכה

להגיע? תגידי את המקום שממנו את יוצאת (בגבעתיים, נכון?) ואת המקום שאליו את צריכה להגיע (רחוב/שכונה בראשל"צ, להגיד סתם "ראשון" זה לא מספיק). וגם שעת הנסיעה. ואז נוכל לעזור לך לתכנן את המסלול.
אני צריכה
אני צריכה מתל אביב (לא ידוע לי מאיפה) לראשל"צ איזור הרצל או ת.מ.חדשה של ראשון(שער ראשון). אני צריכה שזה יהיה מת"א לראשל"צ בקו אחד, כלומר לא לקחת כמה אוטוסובים. משהו ישיר. שעות בוקר/צהריים. יש משהו כזה?

קו 119 מהיר של דן, בלו"ז מצומצם.

אני צריכה
אני צריכה מתל אביב (לא ידוע לי מאיפה) לראשל"צ איזור הרצל או ת.מ.חדשה של ראשון(שער ראשון). אני צריכה שזה יהיה מת"א לראשל"צ בקו אחד, כלומר לא לקחת כמה אוטוסובים. משהו ישיר. שעות בוקר/צהריים. יש משהו כזה?
קו 119 מהיר של דן, בלו"ז מצומצם.
מאוד קשה לתת תשובה, מבלי לדעת את נקודת היציאה מת"א. זו עיר גדולה מאוד עם עשרות או מאות קווי אוטובוס החולפים בה.

urilei

New member
מה שאמרו לך זה מה שיש

אני צריכה
מה שאמרו לך זה מה שיש
בגדול - למרכז ראשל"צ זה 174 ממרכז העיר תל אביב, ו-274 מציר איילון / אוניברסיטה לדן יש 19, 119, ו-129 - הסמלולים באתר של דן וכולם ממרכז העיר ולא מהצירים הראשיים. בראשל"צ הם מגיעים למשטרה שנמצאת 2 דקות הליכה מהתחנה המרכזית הישנה. מת"מ תל אביב יש את 301 למרכז ראשל"צ (ו-201 איטי יותר), לתחנה החדשה יש את 311, 310, 178, 179 ואיטי יותר ולא מומלץ - 163

מחפש חלקים

שרשור שאלות ובקשות
שרשרו לכאן בקשות ושאלות קטנות בעניינים שונים
מחפש חלקים
של לילנד רואיל טייגר מסביבת הנהג זה בשביל פרויקט שאולי חברי הפורום יכולו להשתתף בו בעתיד כל מי שיודע על נטושים שיש להם חלקים מתבקש ליצור קשר גם עם יש אנשים שיש להם קשרים באגד או דן מתבקש גם ליצור קשר [אם הוא יכול לעזור לי]

four seasons

New member
יש סיבה להורדת עמודי השעונים...

שרשור שאלות ובקשות
שרשרו לכאן בקשות ושאלות קטנות בעניינים שונים
בכניסה לתחנות הרכבת, שמתי לב שהוידו את עמודי השעונים בכניסה לתחנות רכבת מרכז ותחנת ההגנה, לא הזדמתי לאחרונה לתחנות אחרות כך שאנח לא יודע מה המצב שם. לעמוד שעון הכוונה לעמוד הלבן עם לוגו של תחנת הרכבת עם שעון מעל שיש בכניסה לרוב תחנות הרכבת בארץ, הלא מדובר על עיצוב חדש שלא קיים הרבה שנים, האם יש כוונה להחליף בעיצוב חדש?, מה הסיבה להורדה?

fireman

New member
יש שרשור שלם שעוסק בכך...

בכניסה לתחנות הרכבת, שמתי לב שהוידו את עמודי השעונים בכניסה לתחנות רכבת מרכז ותחנת ההגנה, לא הזדמתי לאחרונה לתחנות אחרות כך שאנח לא יודע מה המצב שם. לעמוד שעון הכוונה לעמוד הלבן עם לוגו של תחנת הרכבת עם שעון מעל שיש בכניסה לרוב תחנות הרכבת בארץ, הלא מדובר על עיצוב חדש שלא קיים הרבה שנים, האם יש כוונה להחליף בעיצוב חדש?, מה הסיבה להורדה?
הסיבה היא התמוטטות של אחד השעונים הללו

sl 3977

New member
גם לי יש בקשה

הסיבה היא התמוטטות של אחד השעונים הללו
גם לי יש בקשה
הייתי רוצה לקבל מידע על sg בין 241 ל348 המפרקיות הללו מאוד מענינות אותי ומאוד מסקרנות אותי ורובן אינן בשירות ערב טוב לכולם

יצחקA

New member
מנהל נכבד,

מה קרה? יש לך היתר מיוחד?
חדל "נצפתה"
מנהל נכבד,
מצאתי לנכון בעקבות דיון בין חברי הפורום, לציין מקום המצאות אוטובוס במקום כזה או אחר. תמוהה בעיני תגובתך!! מותר לציין שהנך מנהל הפורום ולא בעליו... בכבוד ובברכה יצחקA

שי, אם אני לא טועה, כל המידיבוסים

בקשת עזרה
הארכיונאים בפורום, אפי ושי, מתקשים את עזרתם באיתור המספרים הפנימיים או כל פרט מזהה אחר של מיניבוסים מסוג MERCEDES O614D ששירתו באגד ונמכרו לחברות פרטיות או הושבתו 84-662-01 - כיום אצל חברת ההסעות - רן שי. 84-663-01 - ככל הנראה הושבת סופית באגד. 84-664-01 - ככל הנראה הושבת סופית באגד. 84-666-01 - כיום אצל חברת ההסעות - רן שי. 84-667-01 - כיום אצל חברת ההסעות - סופה הסעות. 84-694-01 - כיום אצל חברת ההסעות - מסיעי ראש העין. וכן מידע על אוטובוס אשר מספר הרישוי שלו הינו 84-747-01 רצוי בצירוף תמונה. תודה מראש אפי ושי.
מסדרת 83 היו O614D, והמידיבוסים מסדרת 84 היו מדגם O814D.

elians

New member
המידיבוסים עם קידומת 84

מסדרת 83 היו O614D, והמידיבוסים מסדרת 84 היו מדגם O814D.
המידיבוסים עם קידומת 84
הינם מדגם O-614-D, אני משער כי יש סדרה מסויימת של O-814-D אך לדעתי מדובר באוטובוס או כמה בודדים, מכיוון שלא ניתקלתי מעולם במיניבוס של אגד מדגם O-814-D אלא רק של O-614-D, אמנם מידיבוס 83-876-01 של המוזיאון, הוא מדגם O-614-D, אך מעל 10 מידיבוסים של אגד שהושבתו או שנמכרו לחברות אחרות וניתקלתי בהן אישית לא היו מדגם O-814-D, ע"פ בדיקה קצרה בקלסר תוכן על מידיבוסים של אגד שברשותי הסקתי כי ההבדל בין O-614-D לO-814-D הוא המנוע, ואולי קצת שכלולים קטנים. ההבדל הוא מנוע יורו 1 לעומת מנוע רגיל... זה כאמור צריך לעבור קריאה יותר מעמיקה בחומר המוצג בקלסר המדובר. מעבר לכך לא ראיתי כל הבדל, עם זאת אני מביא לפה סריקה של לוחית שלדה של אוטובוס של אגד שהושבת סופית מדגם O-614-D ששיך למידיבוס 84-637-01, תוצרת מרכבים כמובן 95. שים לב לדגם המידיבוס וכמוהו חבריו לסדרה 84. אציין גם כי ידוע לי על דגם של מידיבוס O-815-D אבל לא באגד אלא בחברות פרטיות כמו מוני סיטון וסופרבוס.

אוקיי, הקלסר נשמע מעניין.

המידיבוסים עם קידומת 84
הינם מדגם O-614-D, אני משער כי יש סדרה מסויימת של O-814-D אך לדעתי מדובר באוטובוס או כמה בודדים, מכיוון שלא ניתקלתי מעולם במיניבוס של אגד מדגם O-814-D אלא רק של O-614-D, אמנם מידיבוס 83-876-01 של המוזיאון, הוא מדגם O-614-D, אך מעל 10 מידיבוסים של אגד שהושבתו או שנמכרו לחברות אחרות וניתקלתי בהן אישית לא היו מדגם O-814-D, ע"פ בדיקה קצרה בקלסר תוכן על מידיבוסים של אגד שברשותי הסקתי כי ההבדל בין O-614-D לO-814-D הוא המנוע, ואולי קצת שכלולים קטנים. ההבדל הוא מנוע יורו 1 לעומת מנוע רגיל... זה כאמור צריך לעבור קריאה יותר מעמיקה בחומר המוצג בקלסר המדובר. מעבר לכך לא ראיתי כל הבדל, עם זאת אני מביא לפה סריקה של לוחית שלדה של אוטובוס של אגד שהושבת סופית מדגם O-614-D ששיך למידיבוס 84-637-01, תוצרת מרכבים כמובן 95. שים לב לדגם המידיבוס וכמוהו חבריו לסדרה 84. אציין גם כי ידוע לי על דגם של מידיבוס O-815-D אבל לא באגד אלא בחברות פרטיות כמו מוני סיטון וסופרבוס.
אוקיי, הקלסר נשמע מעניין.

מצב
הנושא נעול.
למעלה