שרשור שבוע 4 - רוקדים עם כוכבים

Ballerina 4ever

New member
../images/Emo41.gif שרשור שבוע 4 - רוקדים עם כוכבים ../images/Emo41.gif

נשארו לנו שמונה כוכבים והתחרות נהיית קשה יותר. היום הזוגות רוקדים עם חפץ כלשהו. תנקדו את הריקודים ותביעו את דעתכם!!!
תהנו!

מיטל1777

New member
טל ברקוביץ ../images/Emo99.gif הלוואי שתשאר

מבחינת כישרון ריקוד גילי שם טוב הכי פחות טובה אבל לא נראה לי שהיא תודח.. אם לא היא, מקווה שקובי פרץ או מרחב מוהר יודחו. כל הדחה אחרת תהיה אבדה.

אורישקי

New member
גילי ודורית אכן צריכות ללכת

גילי פשוט לא חזקה וזה ממש מפתיעה אותי שהיא נשארה ועוד עקפה את אקי אבני ושלומי קרויאט בפעם הקודמץ. ומה השוטים רוצים מעדיי כפרעליה. בתכלס נראלי שהסיבה היחידה שגילי נשארה זה בגלל הייחוד של שתי נשים רוקדות.

Ballerina 4ever

New member
טל ברקוביץ' רקדה היום סמבה מדהימה../images/Emo70.gif

ולדעתי גילי או דליה צריכות ללכת...

מיטל1777

New member
יותר קל לי לענות מי לא נראה לי שיודח..

כי תאכלס התוצאות לערב הזה ממש לא צפויות. אני יודעת בוודאות שרון שחר נשאר. אולי גם קובי פרץ וטל ברקוביץ (אולי אולי גם דליה מזור). מבחינת שאר המתמודדים אף הדחה לא תהיה הפתעה עבורי..

מיטל1777

New member
וואו, איזה ריקודים מדהימים היו הערב!

והייתה לי הרגשה שדליה מזור נשארת, קודם כל כי היה מלא באז עליה (כל האימהות מתות עליה, כולל אמא שלי) וגם כי היא רוקדת עם דני יוחטמן, סלב בפני עצמו. הדירוג שלי- 1. טל ברקוביץ 2. רון שחר 3. שלומי קוריאט 4. מרחב מוהר 5. קובי פרץ 6. עדי הימלבלוי 7. גילי שם טוב 8. דליה מזור (מוזר לי שלא העירו לה על עבודת הידיים שלה) הדחה לא כואבת בכלל, הן באמת לא טובות (למרות שללא ספק הפעם הן נתנו את הביצוע הטוב ביותר שלהן).

odeliaremos

New member
קובי היה מדהיםםםםם../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif

קובי יהיה בגמר הוא רקד מדהים,צריך עוד טיפה הלתחבר לעצמו,ולהשתחרר אבל אתמול הוא רקד מדהים ודליה מזור היתה על הפנים אתמול ממש ככה,אבל השאר דיי בסדק היו נקווה שקובי יהיה בגמר וגם רון שחר כי הם מדהימים

למעלה