תאריכים

../images/Emo41.gif תאריכים ../images/Emo41.gif

אוקיי, המקום הכי טוב (ללא ספק) לעשות בו את המפגש זה גבעת נפוליאון. הייתי שם לפני כמה ימים כדי לבדוק (נסעתי די הרבה זמן, זה ממש לא חמש דקות מהבית שלי לתוהים מביניכם) וזה פשוט המקום. גם גבעה עם נוף והכל, גם ממול יש מכולת, גם ליד יש פארק עם מתקנים וגבעות של חול שקופצים עליהם
מקום מעולה לטעמי. הבעיות הן, כמובן, האבטחה (למרות שקשה לי להניח שאיזשהו מחבל יעלה לגבעה סתמית ברמת גן ויירה באנשים.. חוץ מזה לא רחוק משם יש מלא בתים גבוהים כאלה עם אבטחה ואני משוכנעת שהאיזור לא מסוכן במיוחד) ושירותים- אני לא בטוחה אם יש.. יש באיזור חנויות והכל, אני מבטיחה לבדוק את הענין. יש שירותים בפארק שליד, אבל הוא במרחק הליכה של חמש דקות :-| אז זה מקסימום. הייתי מציעה לישון שם אבל לא ירשו לכולכם.. אז- אם יש מישהו שגר באיזור ונוכל לנסוע אליו במונית (ולא לירון!!! די להעמיס עליה.) שיגיד. אם לא- או שנישן שם או שנמצא מקום אחר. אם יש מישהו שמוכן לארח אותנו בביתו ונוכל להקים סוכה ליד הבית שלו באיזה שטח לא-מסוכן אז סבבה. שיכתוב פה. ולא במקום חרוש מדי. שכל אחד ישרשר לפה את התאריכים שבהם הוא יכול, תודה.

ד ק ס ט ר

New member
אממ....../images/Emo75.gif../images/Emo141.gif

(זאת עדי) *כולם ביחד:"עדי? מי זאת עדי?
"* Maha Kara milAma *כולם ביחד: "מי???"* נוור מיינד... בקיצור... זה הניק של אח שלי ושכחתי את הסיסמא לניק שלי
אבל בקיצור אני גרה ברמת גן ולא מנדבת את הבית שלי כי זה בית פצפון וירצחו אותי... (אפילו חברה אחת לא מרשים להזמין לישון
) בקיצור.... אממ... הייתה לי מחשבה.... על המקלט... של הבניין שלי.... אבל אין מצב שהועד יסכים (הם רעים! ולא הכי סובלים אותי) אז אין לי פתרונות....

oO yUvAl Oo

New member
טוב לדעת על הפורום הזה../images/Emo11.gif../images/Emo41.gif

טוב, אז אני חושבת שגבעת נפוליאון זה מקום ממש מושלם. יש במרחק של 15 דקות את רחוב ביאליק- מלא בחנויות והפלאפל הכי טעים
ויש גם קניון, אמנם לא גדול- אבל ז עדיין קניון. אה, והכלב של אמא שלי קבור שם
ו... אני גרה די קרוב, אבל לא נראה לי שיסכמו שישנו אצלי 50 איש שחצי מהם אני לא מכירה.
סורי.

למעלה