תחרות צלם השנה של הפורום

מצב
הנושא נעול.
תמונה נפלאה יורם. תמונותיך תמיד

הנה תמונה שלי שפורסמה בבטאון
הנה תמונת השער שתקשט את הבטאון החדשי של חובבי האוטובוסים בלונדון. זהו scania U94. Yoram
תמונה נפלאה יורם. תמונותיך תמיד
מעניינות ביותר! האם זהו מרכב מקורי של סקאניה?

ארזS

New member
אני מצביע בעד [קצת מתח לא מזיק]...

תחרות צלם השנה של הפורום

חברים הציעו פה שנעשה תחרות צלם השנה לשנת 2004 של הפורום. הנושא חשוב מאוד לדעתי לשרשור מיוחד: אני מצביע ל...אנדי (מסוף כרמלית) כצלם הטוב ביותר בשנה החולפת ובכלל כצלם הטוב ביותר של הפורום מיום הקמתו. צילומיו חדשים כתער בעלי עומק שדה תלת-מימדי והם עומדים תמיד בקומפוזיציה נכונה ויחודית.
אנדי וטומי, או טומי ואנדי. לדעתי שניהם ראויים שניהם לתואר שווה בשווה. אני לא משווה את עצמי אליהם כי לי יש מטרה אחרת לחלוטין בצילום.

ולא לשכוח את דרור !!!

אנדי וטומי, או טומי ואנדי. לדעתי שניהם ראויים שניהם לתואר שווה בשווה. אני לא משווה את עצמי אליהם כי לי יש מטרה אחרת לחלוטין בצילום.
ולא לשכוח את דרור !!!
בעיני הוא הצלם הטוב ביותר !!!

ארז, אל תצטנע

ארז, אל תצטנע
בפורום תעופה אתה ה-צלם

איבגי1

New member
והינה תמונה שלי שצולמה בבפעל הארגז.

תחרות צלם השנה של הפורום

חברים הציעו פה שנעשה תחרות צלם השנה לשנת 2004 של הפורום. הנושא חשוב מאוד לדעתי לשרשור מיוחד: אני מצביע ל...אנדי (מסוף כרמלית) כצלם הטוב ביותר בשנה החולפת ובכלל כצלם הטוב ביותר של הפורום מיום הקמתו. צילומיו חדשים כתער בעלי עומק שדה תלת-מימדי והם עומדים תמיד בקומפוזיציה נכונה ויחודית.
אכן אנדי ודרור מצלמים תמונות יפות.

תראו את התמונות של איבגי

אכן אנדי ודרור מצלמים תמונות יפות.
תראו את התמונות של איבגי
הם מאוד יפות ומעניינות אבל באיכות לא טובה כמובן כיוון שהוא מצלם בסלולרי ולדעתי הוא מוציא את המקסימום שאפשר להוציא ממצלמת הסלולרי, תראו איזה תמונות מביא ארז הדרומי, שגעון של תמונות ממקומות שלא יאמנו, אבל האיכות לא יכולה להיות כמו של טומי למשל כי המצלמה שלו פשוטה, אין ספק שארזS, אנדי וטומי מצלמים אדיר, אבל גם המצלמות שלהם מעולות, אז לדעתי זו הזוואה לא הוגנת.

ה דרומי

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo45.gifכתבתי אני לא צלם אני אפס ליד

תראו את התמונות של איבגי
הם מאוד יפות ומעניינות אבל באיכות לא טובה כמובן כיוון שהוא מצלם בסלולרי ולדעתי הוא מוציא את המקסימום שאפשר להוציא ממצלמת הסלולרי, תראו איזה תמונות מביא ארז הדרומי, שגעון של תמונות ממקומות שלא יאמנו, אבל האיכות לא יכולה להיות כמו של טומי למשל כי המצלמה שלו פשוטה, אין ספק שארזS, אנדי וטומי מצלמים אדיר, אבל גם המצלמות שלהם מעולות, אז לדעתי זו הזוואה לא הוגנת.
כתבתי אני לא צלם אני אפס ליד
התותחים הצלמים עם המצלמות והשנים אני כאילו מצלם בפוקט כאשר השאר מצלמים ברולס רויס. ושוב אני לא צלם ללללאאאאאאאאאאאאאא צלם

ארזS

New member
לא נכון !!! אתה צלם ענק !!!

כתבתי אני לא צלם אני אפס ליד
התותחים הצלמים עם המצלמות והשנים אני כאילו מצלם בפוקט כאשר השאר מצלמים ברולס רויס. ושוב אני לא צלם ללללאאאאאאאאאאאאאא צלם
לא נכון !!! אתה צלם ענק !!!
שני מטר על 200 קילו זה לא ענק ?
סתם... אתה אחלה צלם !!! ומהמצלמה הפושטית שלך אתה מביא תוצאות מעולות !!!

ה דרומי

New member
ישבת חשבתי והחלטתי שכולם צלמים

תחרות צלם השנה של הפורום

וצלמות חבל"ז. רובנו הרי מצלמים את אשר אנו אוהבים. האחד מתעד את הקטרים מרגע הגעתם לארץ ועד אשר הם עולים על המסילה בקו חדש\משודרג. השני מצלם את תחנת ב"ש והסביבה. השלישי בראש העין ורצוי רכבות משא. האחר מעמיד את אוטובסי דן בתור דוגמנים ומולו זה שמסדר את אוטובוסי אגד למסדר המפקד. האחר בכלל מצלם
מטוס| ומשהו אחר "רץ כמו אילה בשטח בשביל לתת הסבר מדויק על רכבת העמק. האחר מצלם לאתרו. ומשהו מצלם מחו"ל. בזמן שאחר טס ומצלם חברת טיסה בעקר ספציפית יש גם את אותם שרוטים מחפשים את הנטושים. יש גם מי שמיצר דיגמי אוטביסים ואחר שולח בחורות לצלם.{סמילי קורץ} בסוף ניפגשים במיפגש ואז נשלפות המצלמות וכולם מצלמים את אותו אוביקט . ויש את האחת שבכלל אובת לצלם בעיקר
ים. וכול מיני שמגעים לכאן ומצרפים תמונות. אז בעצם כולנו לוחצים ומצלמים. ד.א אני לא נחשב בתור צלם עזבו לא מתאים רק להגיד לשנת 2005 תמשיכו לצלם ולתעד זה חשוב לדורות הבאים2005 טובה לכולם.

יא דרומי, אתה אחלה צלם../images/Emo13.gif

וצלמות חבל"ז. רובנו הרי מצלמים את אשר אנו אוהבים. האחד מתעד את הקטרים מרגע הגעתם לארץ ועד אשר הם עולים על המסילה בקו חדש\משודרג. השני מצלם את תחנת ב"ש והסביבה. השלישי בראש העין ורצוי רכבות משא. האחר מעמיד את אוטובסי דן בתור דוגמנים ומולו זה שמסדר את אוטובוסי אגד למסדר המפקד. האחר בכלל מצלם
מטוס| ומשהו אחר "רץ כמו אילה בשטח בשביל לתת הסבר מדויק על רכבת העמק. האחר מצלם לאתרו. ומשהו מצלם מחו"ל. בזמן שאחר טס ומצלם חברת טיסה בעקר ספציפית יש גם את אותם שרוטים מחפשים את הנטושים. יש גם מי שמיצר דיגמי אוטביסים ואחר שולח בחורות לצלם.{סמילי קורץ} בסוף ניפגשים במיפגש ואז נשלפות המצלמות וכולם מצלמים את אותו אוביקט . ויש את האחת שבכלל אובת לצלם בעיקר
ים. וכול מיני שמגעים לכאן ומצרפים תמונות. אז בעצם כולנו לוחצים ומצלמים. ד.א אני לא נחשב בתור צלם עזבו לא מתאים רק להגיד לשנת 2005 תמשיכו לצלם ולתעד זה חשוב לדורות הבאים2005 טובה לכולם.
יא דרומי, אתה אחלה צלם

מה לא נחשב בתור צלם?

אוהד11

New member
חברים, אני נמנע לנקוט עמדה, משום

ארז, יש צלמים טובים
ויש בעלי מצלמות טובות. אני בטוחה אם היתה לך מצלמה כמו שלהם - חבל"ז
חברים, אני נמנע לנקוט עמדה, משום
שלדעתי יש רבים וטובים בינינו שמצלמים, ולאו דווקא בגלל תחרות, כי אם מתוך רצון להעלות לפורום דברים שונים ומגוונים. עצם הצילום והעלאתו תוך איזכור שמו של הצלם מהווה "פרס" לצלם, בין אם האיכות טובה יותר ובין אם פחות. לדעתי יש לברך את חברינו, וביחוד את ארז ואביתר, וסליחה אם שכחתי עוד מישהו, שטורחים לשפצר תמונות לטובת הפורום וההיסטוריה.

ה דרומי

New member
המצלמה היא על רזולוציה נמוכה

ארז, יש צלמים טובים
ויש בעלי מצלמות טובות. אני בטוחה אם היתה לך מצלמה כמו שלהם - חבל"ז
שאני יוכל לצלם ולעלות תמונות לפורום . להגדיל רוזולוציה משמעו אחרי זה להקטין את התמונות וזה כבר יותר מידי בשבילי ד.א יש לי אנלוגית הגוף קנון והטלה 80 על משהו אבל מי זוכר איפה היא . וכבר נכתב שהפיתוח וכו' יקר. הנה תמונה מהיום צולם במצלמה דגיטלית ופושטית חבל"ז.

ה דרומי

New member
../images/Emo93.gif../images/Emo52.gif צולמה במצלמה של אוםשקד

שאני יוכל לצלם ולעלות תמונות לפורום . להגדיל רוזולוציה משמעו אחרי זה להקטין את התמונות וזה כבר יותר מידי בשבילי ד.א יש לי אנלוגית הגוף קנון והטלה 80 על משהו אבל מי זוכר איפה היא . וכבר נכתב שהפיתוח וכו' יקר. הנה תמונה מהיום צולם במצלמה דגיטלית ופושטית חבל"ז.
צולמה במצלמה של אוםשקד
וזו כבר מצלמה דגיטלית סוני שהיא אחלה.

../images/Emo7.gifלמה שקדון בכלוב?

צולמה במצלמה של אוםשקד
וזו כבר מצלמה דגיטלית סוני שהיא אחלה.
למה שקדון בכלוב?
ברור שרואים את ההבדל ועל זה אין ויכוח, וזה בדיוק מה שאני טוענת שיש הבדל בין הצלם הטוב ביותר ובין המצלמה הטובה ביותר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה