תחרות צלם השנה של הפורום

מצב
הנושא נעול.

יהוושע

New member
מה זה הכלוב הנורא הזה? ממש צער

המצלמה היא על רזולוציה נמוכה
שאני יוכל לצלם ולעלות תמונות לפורום . להגדיל רוזולוציה משמעו אחרי זה להקטין את התמונות וזה כבר יותר מידי בשבילי ד.א יש לי אנלוגית הגוף קנון והטלה 80 על משהו אבל מי זוכר איפה היא . וכבר נכתב שהפיתוח וכו' יקר. הנה תמונה מהיום צולם במצלמה דגיטלית ופושטית חבל"ז.
מה זה הכלוב הנורא הזה? ממש צער
בע"ח. לא חבל על הילד?

ה דרומי

New member
ה../images/Emo63.gif על התמונה הינו היום לראות

תחרות צלם השנה של הפורום

חברים הציעו פה שנעשה תחרות צלם השנה לשנת 2004 של הפורום. הנושא חשוב מאוד לדעתי לשרשור מיוחד: אני מצביע ל...אנדי (מסוף כרמלית) כצלם הטוב ביותר בשנה החולפת ובכלל כצלם הטוב ביותר של הפורום מיום הקמתו. צילומיו חדשים כתער בעלי עומק שדה תלת-מימדי והם עומדים תמיד בקומפוזיציה נכונה ויחודית.
ה
על התמונה הינו היום לראות
תערוכת כלבים שקד דרש להכנס לכלוב . ממש ככה. ולבסוף לא הסכים לצאת משם גם כאשר הוציאו את הכלבים לסיבוב פיפי קקי. הוא נשאר לו בכלוב וסרב ממש בדמעות לא רצה לצאת משם. בסוף התרצה ויצא.

ה דרומי

New member
הנה תמונה שאמרתי לו בסדר תשאר

תחרות צלם השנה של הפורום

חברים הציעו פה שנעשה תחרות צלם השנה לשנת 2004 של הפורום. הנושא חשוב מאוד לדעתי לשרשור מיוחד: אני מצביע ל...אנדי (מסוף כרמלית) כצלם הטוב ביותר בשנה החולפת ובכלל כצלם הטוב ביותר של הפורום מיום הקמתו. צילומיו חדשים כתער בעלי עומק שדה תלת-מימדי והם עומדים תמיד בקומפוזיציה נכונה ויחודית.
אז הוא נרגע לו. אזמה שרואים בתמונה זה לא עונש. הוא הכי נהנה היום שם.

ארזS

New member
תגיד, אף אחד מארבעתכם

תגיד, אף אחד מארבעתכם
כלומר אתה, אום שקד, שקד והכלב לא פחדתם? זה נראה לי קצת מפחיד הקטע הזה

כל הכבוד ! ככה צריך לגדל ילד ! ברוק

כל הכבוד ! ככה צריך לגדל ילד ! ברוק
של הכלב יש חומרים מיוחדים המחזקים את המערכת החיסונית של התינוק. מומלץ לתת לכלב ללקק את התינוק בפה כדי שהחומרים הללו יגיעו לדם התינוק. אימי ז"ל הכניסה גם לי לכלוב רוטווילר ענק וזה היה נהדר. ישנו ביחד והכלב היה מאוד ידידותי וגרם לזה שהרוק שלו עשה את העבודה ולכן אין לי אלרגיות ואין לי שום רגישות לכלום. ארז: אתה עושה את הדבר הנכון ! המשך כך אח שלי ! אביתר

DannyJJ

New member
כולם צלמים טובים

תחרות צלם השנה של הפורום

כולם צלמים טובים
לא צריך לעשות תחרות כי התחרות לא הוגנת בגלל שכל אחד מצלם במצלמה שונה ולכל אחד יש עין שונה! אז אני מצביע בשביל כולם!

מצב
הנושא נעול.
למעלה