Houston Project עם רמי קלינשטיין

ענת 19

New member
../images/Emo41.gifHouston Project עם רמי קלינשטיין../images/Emo41.gif

מכירים את Houston Project ? אז ככה מדובר בפרויקט של DJ שעושים רמיקסים לשירים מוכרים (לדוגמא "אני אש" של רן דנקר ועילי בוטנר) לאחרונה החבר'ה הללו חברו לרמי ויצרו מס' רמיקסים לשיריו האהובים והמוכרים (קרוב אל ליבך, את שרה ברדיו, אש ועוד). רמי מופיע עם השירים הללו במועדונים השונים (כמו שהיה לא מזמן ב"מעבדה" ברחובות) . אין להשיג את האלבום הזה בחנויות אבל
בקרוב מאוד נחלק פה את הדיסק הזה. אנחנו הולכים לבחור מס' בעלי מזל (בתחרות כמובן) והם יוכלו לשמוע את הרמיקסים הללו מתנגנים להם בכיף ... רוצים לשמוע טעימה
בבקשה: http://video.aol.co.uk/video-detail/-houston-project-remix-/4174655223

ענת 19

New member
../images/Emo124.gifוזו רשימת השירים באלבום:

רמי קליינשטיין –את שרה ברדיו (Houston Project Remix) רמי קלינשטיין – אלה החיים שלי (Houston Project Fly Mix) רמי קלינשטיין – אש (Houston Project Backfire Remix) רמי קלינשטיין – בוא (Houston Project Remix) רמי קלינשטיין – עניין של זמן (Houston Project Remix) רמי קלינשטיין -תפוחים ותמרים (Houston Project Remix)

עכשיו אני בטוחה...

ערן ברנע מהפרויקט הוא הדיג'י שכתבתי עליו. הוא ממש מעולה, רק לראות אותו מופיע זו חוויה שעושה את האירוע לשמח יותר, מעבר לעובדה שהוא דיג'י טוב ושם את הרימקסים של רמי

באמת

רציתי לספר לכם שלאחרונה אחד הדיג'יים שמגיע לגן שלנו (אני עובדת בגן אירועים) שם באופן קבוע רימקסים של רמי (וגם של ריטה..) שלא הכרתי לפני כן.. אני לא זוכרת כרגע איזה בדיוק אבל כשהוא יהיה אצלנו שוב אני אכתוב לכם. (יש מצב ששרה ברדיו ואש הם חלק מהם) אני אוהבת מוסיקה אלקטרונית, ככה ששילוב של רמי ואקטרוני מאוד מוצא חן בעייני.

ענת 19

New member
האמת שרמי פשוט משתבח עם השנים...

ואולי זה יישמע מעט מוזר אבל אני מרגישה שהוא סוף סוף נותן לעצמו קצת להיפתח.

למעלה