תרגיל קטן - הכרת תודה

Anabel74

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo127.gifתרגיל קטן - הכרת תודה

בכל ערב לפני השינה קחו ניר וכלי כתיבה ורישמו לפחות חמישה דברים טובים שקרו לכם היום. דוגמא:
היום היתה שמש נפלאה שעשתה לי טוב על הלב (טוב אני מתה על שמש)
היום אכלתי X שהיה מאוד טעים
היום באו אלי חברים ועשיו חיים
היום הייתי ביים /בריכה והיה סבבה
פגשתי מישהו/מישהי מדהימים היום ועוד ועוד ועוד יש אינסוף אפשרויות כאן... אשמח אם תרגישו חופשיים להעלות את זה כאן אפילו במקום על הניר. נעשה שרשור הכרת התודה היומי של הפורום. המטרה של התרגיל היא לגרום לכם לראות את הטוב שקרה לכם אבל במקביל קיים כאן עקרון מאוד חשוב , אננו יכולים להתמקד בשני קטבי הרגשה מנוגדים במקביל, אננו יכולים לחשוב חיובי ובמקביל חשוב שלילי על אותו הדבר. אז אנחנו מוחרים להתמקד בדברים הטובים וכך פחות מתמקים ברע. התוצאה היא הרגשה טובה יותר שמחה רבה יותר ביום יום ועוד... אני מצרפת קישור לספר של לואיזה היי שדן בנושא ומכיל סיפורים של אנשים שנהגו בדרך הכרת התודה. סיפורים מעניינים ומרוממים מאוד.

Anabel74

New member
והמלצה נוספת ../images/Emo45.gif

דומה, במהותו ובהרגשה שנותן, לספר "הכרת תודה" של לואיז היי. ממה שנכתב עליו: "הספר עוסק בשאילה מה אנשים אשר חווים רגעי חסד עושים לאחר מכן ? הספר הזה מתאר רגעים בחיינו, שבהם אלוהים נכנס לתמונה ונותן לנו חיבוק ענק. לחיבוקים האלה יש צורות רבות, ורבות מהן מיוצגות כאן. אלה סיפורים מהחיים על אנשים אמיתיים. אנשים המספרים על האופן שבו חוו את אלוהים בחייכם. בין היתר הסופר מלמד על נסים וכיצד ליישמם בחיים שלנו".

Anabel74

New member
../images/Emo26.gifמישהו תרגל ../images/Emo35.gif

מישהו תרגל את הכתיבה הזו?

hadasimi

New member
אני יתרגל

-קמתי מוקדם בבוקר והרווחתי בוקר ארוךך -ההיתי כל היום עם אנשים שאני אוהבת -ההיתי בבריכה -וקיבלתי שיזוף חבל"ז -המקלחת היתה כל כך מרעננת ממ.. אני יכולה למצוא עוד אלף ואחד דברים ואני אומרת ברצינות.. באמת ניסיתי את זה לפני כל לילה יום נעיםם

Anabel74

New member
כל הכבוד

זה באמת דבר מדהים כשמתמידים...פשוט עושה הרגשה טובה..

למעלה