פסטיבל יא-סלאם למחול מזרחי 2011

fifi ness

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo20.gif פסטיבל יא-סלאם למחול מזרחי 2011../images/Emo20.gif../images/Emo41.gif

חברים וחברות יקרים ויקרות אני שמחה לבשר לכם על תחילת ההרשמה לפסטיבל יא-סלאם למחול מזרחי הפסטיבל מתקיים בפעם השישית, כמו תמיד באזור ים המלח והשנה מארח אותנו מלון אואזיס המקסים כמו תמיד יהיה בפסטיבל צוות מורים רחב שיציע מגוון רב של סדנאות לבחירתכם, ובכל ערב הופעת גאלה חגיגית שאחריה מסיבת ריקודים חופשית אל תוך הלילה. כמיטב המסורת הייחודית של פסטיבל יא-סלאם גם ההופעות וגם המסיבות בליווי להקת נגנים חיה! גם השנה אני מזמינה אתכם ואתכן להתנסות בהופעה מול קהל ולהעלות יצירות שלכם הבמה הפתוחה. תוכלו להציג לפני את יצירותיכם בתאריך 17.9.2011 (מוצ"ש). אנא שלחו אלי אימייל להירשם לאודישן. אני מצרפת את טופס ההרשמה לפסטיבל ובו כל הפרטים מלאו את פרטיכם ושלחו אלי בחזרה, באימייל או בפקס ניפגש ונרקוד ביחד בפסטיבל שלכם באהבה רבה פיפי נס

fifi ness

New member
תודה על הברכות ../images/Emo24.gif והנה טופס ההרשמה

תודה מיטל ותודה רחל היקרות על ברכותיכן אני מאד שמחה ומתרגשת לפסטיבל החדש... אני מצרפת את טופס ההרשמה לפסטיבל יא-סלאם למחול מזרחי 2011 מלאו את פרטיכם ושלחו אלי בחזרה, באימייל או בפקס באהבה, פיפי

למעלה