הופעות דצמבר-ינואר של רמי

ענת 19

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo220.gifהופעות דצמבר-ינואר של רמי../images/Emo168.gif../images/Emo41.gif

12/12- מופע עם המועצה בקיבוץ רבדים 18/12 - הופעת צהריים עם המועצה בזאפה ת"א - הופעה המצולמת ל- DVD 19/12 - מופע פסנתר בזאפה בהרצליה - הופעה המצולמת ל- DVD 28/01 - מופע עם המועצה בברל'ה להבות חביבה 29/01- מופעה עם המועצה ברידינג 3 לפרטים על הזמנות כרטיסים ניתן להיכנס לאתר המקושר וליד כל הופעה להיכנס לאתר ולראות מס' טלפון. http://www.ramikleinstein.co.il/shows.asp תהנו

Dug E

New member
הבנתי שהמופע מוקלט לאוסף כפול

דיסק 1 - רמי והמועצה בהופעה דיסק 2 - מופע פסנתר בונוס-3 שירים חדשים שכתב יאיר לפיד.. את הDVD הוא חייב לנו עוד מההופעה בבארבי מ2006 (שאני אשמח מאוד לא לראות אותו כי אני לא רוצה פדיחות בפומבי) בהחלט רצוי שישקיע יותר משאבים באוסף הזה מאשר בDVD שאין בו באמת שימוש.

ענת 19

New member
נכון ../images/Emo13.gif

אכן ה- DVD יורכב גם משירים עם המועצה (הופעה ראשונה 18/12) ורק של רמי והפסנתר (הופעה שנייה 19/12). בונוס- עוד לא בטוח אם ייכנס או לא.

ההופעה בברל'ה

מישהו היה שם? יכול לתאר לי איך זה נראה? פאב או משהו כזה? מה המחיר? ומה הפלייליסט?:) תודה לעונים

ענת 19

New member
האמת שמעולם לא הייתי אבל שמעתי שזה אחלה

מקום, המופע בעמידה. הפלייליסט די קבוע , הוא תמיד מתחיל ב"על הגשר הישן" עובר לכמה שירים חדשים מהאלבום (רגועים יותר- "שיר חשוף לדוגמא). אח"כ עובר לשירים ישנים וטובים- אהביני, ביום של הפצצה, קרוב אל ליבך, רוחות מלחמה ועוד. בסוף הוא תמיד שר את "אלה החיים שלי", ו"אש". הופעה מקסימה, אם עדיין לא היית רוצי!! מחיר נע בין 80-100 ש"ח

נחמד =]

אני מכירה את השירים שהזכרת ואשמח לשמוע אותם בהופעה :) תודה על העזרה..וגם המחירים לא יקרים בכלל |:)

nizzan

New member
בהופעה האחרונה שהייתי הוא דווקא התחיל עם..

"דברים ששכחתי" מהדיסק האחרון וזה היה די מפתיע ומגניב לשמוע את השיר בלייב. חבל שהוא לא שר גם את "האם שכחתי".. אבל השירים שציינת תמיד מופיעים בהופעות שלו.

ענת 19

New member
../images/Emo13.gif

ניצן, מתי רואים אותך? אולי תבואי להופעה במוצא"ש ב-19?

nizzan

New member
קצת בעייתי..

אני גם עובדת באותו יום וגם זה קצת רחוק לי כרגע.. למרות שיכול להיות מעניין לראות את המופע פסנתר אחרי כל כך הרבה זמן. אולי תבואי לריטה וכנסיית השכל ביגור? זה בדיוק שבוע אחרי

ענת 19

New member
תלוי כמה אצטרך ללמוד למבחנים שלי...

אבל אני ממש רוצה להיות במופע הזה, שמעתי שהוא ממש מומלץ. אוף, אולי בכ"ז תבואי ?? נראה לי שזו הולכת להיות הופעה ממש מיוחדת בגלל שהיא מוקלטת והכל...

לוצ1

New member
היי לכולם,

ההופעה בקיבוץ רבדים נדחתה תאריך חדש יגיע בקרוב.. וההופעות בזאפה המוקלטות זה לצורך cd לא לdvd שיהיה שבוע מהנה וענת אשמח עם תצרי עימי קשר נשיקות לוצ

ענת 19

New member
הזמנתי כרטיסים להופעה ב- 19/12

מי מגיע? זו הופעת הפסנתר 130 ש"ח (זאפה אתם יודעים...)

למעלה