עזרה בתרגום

../images/Emo41.gif../images/Emo26.gif עזרה בתרגום ../images/Emo36.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

איך הייתם מתרגמים את הקטעים הבאים?
Ancient one of the earth so deep, master of moon and sun. I shield you in my wiccan way, here in my circle round, asking you to protect this space, and offer your sun force down.​
ו...
“Hear now the words of the witches, the secrets we hid in the night, the oldest of Gods are invoked here, the great work of magic is sought. In this night and in this hour, I'll call upon the ancient power, bring your powers to we sisters three, we want the power, give us the power."​
אהה, ואני לא מכשפה או משו
אלה קטעים מהסדרה "מכושפות" שאני מנסה לתרגם...
תודה מראש

ועוד משהו... ../images/Emo36.gif../images/Emo68.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

איך תתרגמו את המוטו:
The power of three will set you free​
? ואת הלחש:
"Your love with wither and depart, from my life and my heart, let me be, Jeremy, and go away forever."​
אם לא הבנתם, אגב, כל ה"קטעים" מההודעה הקודמת גם הם לחשים.
שוב, תודה מראש.

chicolico

New member
אמממ...

אולי: כוח השלוש ישחררנו לחופשי והשני... אין לי ממש מושג...

הנה התרגום:

כוח השלוש ישחחררנו. "אהבתך הדועכת ומתרחקת, מחיי ומליבי, הנח לי, ג'רמי, והסתלק לעולמי עד".

אני תמיד כתבתי ככה: ../images/Emo41.gif../images/Emo68.gif../images/Emo41.gif

כוח השלוש ישחרר אותנו לחופשי. זה הגיוני, נכון? (זה נשמע הכי טוב, האמת...)

liormi.

New member
אוקיי אני אנסה:

תרגום קטן
: קטע 1: הקדוש האחד של הארץ הכל כך עמוקה המסטר של הירח והשמש אני מגנה עליך בדרך החלשה שלי, כאן בסיבוב העגול אני מבקשת ממך להגן על המרחב הזה ושתציע את כוח השמש שלך עכשיו. קטע 2: שמע עתה\ עכשיו את דברי המכשפות , את הסודות שאנחנו מחביאים בלילה, זקני האלים מתפללים כאן, העבודה הנפלאה של הקסם [בקטע הזה הופיעה המילה sought אך לא הצלחתי לפרשה ניסיתי מילון לצערי ומה שקיבלתי זה היה משורש המילה של seek -פירוש: חִפֵּשׂ, שִׁחֵר, בִּקֵּשׁ] בלילה הזה ובשעה הזו, אני אקרא לכוחות הקדושים שלך, הבא את כוחותייך אלינו אחיות השלושה, אנחנו רוצות את הכוח, תן לנו את הכוח. כמובן שחוץ מהמילה sought ו-invoked שנמצאו במילון הכל פורש על ידי בלבד. ממני, ליאור

ב6/5 זה קורה. אני נרשמתי. ואת/ה?

למען האמת קיים בתפוז פורום תרגום

למי שלא ידע. בכל מקרה, הנה התרגום: 1)העתיק מעומק האדמה, אדון הלבנה והחמה. אני מגן עליכן בדרכי המסתורית, כאן במעגלי, מבקש מכן להגן על המרחב(הכוונה אבל למקום כנראה) הזה, ומציע לכן את פלומת כוח השמש. 2)"שמעו עתה את מילות המכשפות, הסודות אותם אנו מחביאים בליל, העציקים שבאלים מוערים כאן, מחפשים אחר עבודת הכישוף הגדולה(כעקרון אמור להיות PASSIVE, אבל בעברית זה לא מסתדר). בלילה זה, בשעה הזאת, אני קורא לכוח העתיק, הענק כוחך לאחיות השלוש, אנו רוצות בכוח, הענק לנו את הכוח."

feldrave

New member
ניסיון

"ההינו אל דברי המכשפות, הסודות הצפונים בלילה, אנו עותרות לאלים העתיקים מכל, מבקשות אחר כוח הכישוף האדיר. בלילה זה, בשעה זו, אקרא אליי את הכוח הקדום, הבא לנו, לשלוש האחיות, את כוחותיך, אנו רוצות בכוח, תן לנו את הכוח."

למעלה