|*השבוע האחרון - מי מה ולמה

../images/Emo41.gif../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif|*השבוע האחרון - מי מה ולמה../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

אז ספרו מה עבר עליכם בסופ"ש במשך הימים האחרונים מה היה מרגש וחדש מה היה רגיל ושגרתי מה אתן מתכננות קדימה....

אצלנו התחיל צולע ומקוים להמשך טוב ../images/Emo9.gif

הילדה הייתה חולה מאוד 4 יים עם חום 39.6 שלא יורד ובלי תיאבון והכל כאב לה. הלב שלי נשבר כל יום מלראות אותה ככה. ביום שישי התווספה לה גם פריחה על כל הגוף שבכלל עשתה לנו תחושה לא טובה. ביום ראשון לשמחתנו הכל עבר והילדה חזרה לגן. מתכננות שבועות של כיף בבריכה ובבית עם פינוקים.

בגלל החום הכבד קשה לחשוב או לעשות

לרוב היום נמצאת בבית בגלל החום הכבד הבן כגרע במבחני בגריות ובעוד כמה חודשים יתגייס לה"ל הוא רוצה להיות מג"ב מאחלת לו בהצלחה ושרק ישמור על עצמו היום נפגשת עם חברים במגדלי התאומים הישראלי
קצת להסיח מכל מה שקורה יום יום

וואו - גיוס!!

מפליא איך הזמן טס , נכון? אני מסתכלת על הקטנה (לא לצחוק עליי) ורואה שהיא כבר עצמאית והולכת וכו' והיא כבר בת שנה ו-3 חודשים וחושבת איך הזמן טס.....

בטירונות לא רצתי ככה

הילדה נולדה עם מנוע טורבו בתוסיק אנחנוהולכות בערב לפארק והיא רצה (ממש רצה) במשך שעה ורבע בלי הפסקה - לא מתקנים- לא כדור- לא דשא - רק רצה.... אולי זה סוף סוף יעזור לי לדיאטה

מילא מנוע טורבו בתוסיק

שלי כל מה שעניין אותו בגיל הזה זה השופלים יום אחד פשוט נעלם ולאחר חיפושים מורתי חעצבים רואה שהוא עומד ומסתכל איך השופל עובד והיה צועק הנה בובל הנה בובל בטוח שזה יסייע לדיאטה קצת לא?

../images/Emo6.gif גדול

אצלי היא מרותקת לכביש בחלון של סבאסבתא - אנחנו גרות במושב ואין כאן הרבה מכוניות...

חכי שהיא תגיע לגיל 12 גיל הבגרות../images/Emo178.gif

הזמן טס יותר ממה שאת חושבת,,אחחח איז גיל זה שנה +,,שתרווי ממנה נחת,

למעלה