parpare bar

New member
../images/Emo41.gif ../images/Emo35.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo35.gif ../images/Emo41.gif

לאחר כמה ימי 'אין מחשב' ו'העסק כואב איך אני אשב?' שבתי לכאן ובפי ברכת חג שמח ועכיל, וכמובן שאלה. לגברת פומפיה שלנו, שזה לא מכבר סגרה חודש
,יש פריחה בפנים שלא עוזבת אותה. זה התחיל בערך בגיל שבועיים, עשה רושם של נעלם ושב במלוא העוז.העניין הוא שאמרו לי שזאת תפרחת ילודים/הורמונים מהלידה וזה עובר, שאין מה לעשות- אבל אותי זה לא מרגיע. כל הנקה אני בוהה בה בכאב. העסק מאדים ונראה כמו מין שלפוחיות שחלק התייבשו ונקרשו, בקיצור לא נעים. היום בטיפת חלב האחות ממש בשניה פטרה אותי ב'זה יעבור אל תדאגי תפרחת ילדים בלה בלה בלה..' - לא קונה את זה. רצתי לרופא ילדים שאמר זה קורה לא ברור ממה, ונתן לי שתי משחות. האחת לנסות מקומית ולבדוק כי טוב, והשניה במידה והראשונה לא עובדת לשימוש של שבוע בלבד. אבל! 2 המשחות חשודות לי ולא לרוחי. בראשונה מצויין לא לשימוש ילדים, והשניה דרמלר מוכרת לי בשימוש מבוגרים ומכילה קורטיזון. מדובר בעור של תינוקת בת חודש ושלושה ימים בלבד! הייתכן?? מה דעתכן? סליחה אם אני מטמטמת אתכן
אבל אני ממש אודה לתשובתכן המנוסה.(ואני אפילו אדייק אם אומר שאני זקוקה לתשובתכן) שיהיה חג שמח מלא כל טוווווווווב.

happy

New member
הי פרפרבר יקרה

שמחה לראות אותך פה. לליהי ב6-8שבועות ראשונים לחייה היו המון פצעים על הפנים. וזה נורמלי לחלוטין זה בגלל שינויים הורמונלים. אנחנו רחצנו אותה ועדין רוחצים אותה רק עם שמן בלינאום. נכון זה יקר 80 ש"ח לבקבוק אבל זה מעולה. זה חיסל לה את כל האדמומיות והתפרחות והפצעים למינהם. אני לא משתמשת בשום סבון או שמפו. "משרה" אותה רק בשמן הזה. אני ממלא את האמבטיה שלה במים מוסיפה פקק של שמן ורוחצת אותה עם המים של האמבטיה. מומלץ ביותר

זה באמת טבעי ושכיח ופשוט עובר

גם למופלטה היו פצעונים (הם צצו בתזמון מופלא ישירות לכבוד מסיבת ההולדת שלו
) וזה באמת עובר מעצמו. מסכימה לגבי הבלנאום הרמל F. דבר נפלא. לא הייתי שמה משחות. מה שכן, בהנקה את יכולה, על הדרך, להשפריץ קצת ציץ על העור. יש בחלב אם נוגדנים וזה יכול להועיל! ופתרון הפלא: הזמן! תראי שתוך שבועיים שלושה זה פשוט יעלם.

parpare bar

New member
ובכן...עדיין מבולבלת ולא החלטתי..

שבנו מטיפת חלב והגב' עלתה במשקל באופן ראוי כמעט קילו!!
אנחנו גם 'משרים' את הקטינה באמבטיה עם שמן מסוג אמול (ללא סבון או אחר) והיום גם שטפתי לה את הפנים עם מעט מהשמן בלי לחכות למקלחת של הערב. וכן, גם ציצי הושפרץ לה על הפנים (חלק בכוונה וחלק פשוט כי היה מלא..) אבל, היום בטיפת חלב גיליתי שהפיצעונים הגיעו גם לגב! והגב' בטיפה המליצה הפעם להשתמש במשחה, לנסות. אני העליתי סברה שיתכן ואני גם אשמה בזלילת שוקולד יתר על המידה. ואני שוב חוזרת על השאלה, לאור הנתון החדש, האם להמתין או פשוט לנסות קצת מהמשחה?! (כרגע, ברור לי לא לנסות מהמשחה עם הקורטיזון אלא אולי מהשניה?) אולי גם כדאי לציין שהרופא שנתן את הרצפט הוא פר' שהיה מנהל מח' ילודים? האם זה גם נתון שיכול להכריע את הכף?? בקיצור, אני אשמח לתגובתכן!

happy

New member
קודם כל סחטיין על הקילו

לליהי היו פצעים רק על הפנים ואני זוכרת שגם האחות בטיפת חלב וגם הרופאה שלה לא התרגשו מזה ואמרו לי לא לגעת שזה יעבור לבד. אולי לפיצפונת שלכם יש משהו אחר? אני חושבת שאם רופא אמר להשתמש במשחה הם לא אומרים סתם (זאת דעתי).

זה בהחלט יכול להיות קשור לתזונה שלך

הייתי מחכה יומיים שלושה ואם אין שיפור או שנראה שזה מתגבר, מנסה את המשחה. וכיפאק לבלסנית הקטנה על הקילו! וכיפאק גם ל
האם! ממש "גבינת שמנת משובחת".

רוניה2

New member
כל הכבוד על הקילו של הגב'

ובנוגע לפצעונים: גם לפפושה היו פצעונים רק שהם לא עברו, ובגיל "מופלג" של 4 חודשים הרופאה נתנה לה טיפות פנסטיל, הטיפות עשו פלאים והפצעים נעלמו רק שהפפושה היתה מסטולה לחלוטין כמה ימים (ישנונית וחסרת כל פעילות) עד שהבנתי שזה מהטיפות
כמובן שהפסקתי את הטיפות ולפחות הפצעים לא חזרו. אין לי מושג מה לייעץ, כי בדיעבד לא הייתי נותנת לה את הטיפות אבל יתכן שהייתי מורחת לה משחה

פלגיה

New member
לכי לרופא עור

חפשי אחד כזה עם המלצות. החשד שלי, בגלל שהקטנטונת כבר בת חודש (עד שבועיים הכל יכול להיות, אחרי גיל שבועיים כדאי כבר לבדוק) ובגלל שעבר לגב, ובגלל העונה - יש מחלת עור שתוקפת בעיקר תינוקות וילדים והיא סוג של פריחה. יש לה שם - אטופיק דרמטיטיס, והיא סוג של אסטמה הפוגע בעור. הרופאים לא כל כך יודעים ממה היא נגרמת או איך לטפל. נראה שזה סוג של אלרגיה - למזון (מה שאת אוכלת...), או לסבון (ולכן בלנאום הרמל מומלץ) או לאבקת כביסה (זה מה שהיה לבת שלי) או לפרחים בחוץ, ואז אין מה לעשות. בקיצור - הייתי ממליצה לך למצוא רופא עור טוב ולהתייעץ איתו, ולא לקחת קורטיזון בלי שרופא מומחה ימליץ לך.

למעלה