בקשה לכל הבנות

• פותח הנושא bapi
  • פורסם בתאריך

bapi

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifבקשה לכל הבנות../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

לפני הכל מתנצלת על שנעלמתי
אני די עסוקה עם עניין "הזכות להורות"
ועמוסה עד מעל הראש בעבודה.
מזל טוב לכל ההריוניות החדשות
ועצוב לי לראות את הנפילות הכואבות
הבקשה: סוזן (שחלקכן מכירות כבר) מתחילה מחזור טיפולים חדש את הטיפולים היא ממנת בעצמה ללא עזרה מן המדינה
בשביל הטיפול היא זקוקה ל:
75 גונל F
30 מנוגון
25 דקפפטיל 0.1
6 כוריגון כל מי שנשארו לה אמפולות מטיפולים קודמים (גם אם זו רק אמפולה אחת) או שיש לה מרשם שהיא יכולה לממש אשמח אם תפנה אלי במסר ואני אקשר ביניכן
סוזן כמובן תשלם לכל אחת את המחיר שהיא שילמה בעבור האמפולות. (כדי לסבר את אוזנכן - אמפולה מנוגון שעולה לנו כ- 12 ש"ח עולה לה 85 ש"ח ואמפולת גונל עולה מעל 300 ש"ח). תודה מראש לכולן וגמר חתימה טובה

bapi

New member
../images/Emo23.gif תודה לכולן

ועדיין אם יש עוד בנות זה מאוד יעזור!

vif

New member
האם זאת אותה בקשה של twity

בכל אופן ישלי מונוגון וגונל 3 חבילות של כל אחד בערך נתתי לtwutyאת הטלפון שלי

2יהלי

New member
שלום לכולן ../images/Emo70.gif

וואוו, השבוע חזרתי מחופשה ארוכה ארוכה (כמעט חודשיים) ורחוקה ומה אני שומעת
מה זה הבלאגן הזה עם הקיצוצים בתקציב
אני לא מאמינה שזה הגיע גם אלינו. ובסופו של דבר, לא הצלחתי להבין, יש הגבלות על מס' הטיפולים או לא
מה קורה פה
ואם כן, האם מעכשיו מגיעים לי 5 טיפולים או שאם כבר עברתי את המס' הזה (ועברתי אותו מזמן) זהו, אין לי יותר טיפולים
כמובן, מז"ט לכל ההריונות החדשים ו-
לכל אלו שלא, עדיין לא הספקתי לקרוא ולהתעדכן, אבל ראיתי שנוספו הרבה הרבה דפים לפורום. פעיל פה לצערנו. ולעניננו, יש לי 10 מזרקים של דקפפטיל 0.1, אם סוזן עדיין צריכה, פני אלי במסר. מאחלת ל-כ-ו-ל-נ-ו שנה של בשורות משמחות ו-גמר חתימה טובה,

סביון1

New member
ברוכה השבה יהלי

בעקרון אף אחד לא יודע מה בדיוק קורה. אם שום דבר לא ישתנה, ההגבלות יכנסו לתוקף בינואר 2004. את מוזמנת להתעדכן בפורום הזכות להורות שהוקם במטרה להלחם בגזרות.

יעל301

New member
יש לי ארבע אמפולות של מנוגון

והשאלה היא -אם יש לי יתרה בקופ"ח של אמפולות -אני חושבת שיש לי עוד יתרה של מנוגון בקופה(לא הרבה אבל יש) אני יכולה לקחת מהם עוד???

למעלה