הודעות, פרסומות

בוקר של כיף עם הילד ואיתנו בקולנוע!

הקיץ בפתח ובא לנו לפתוח את החופש הגדול עם סרט אנימציה קלאסי, שמחזיר אותנו לתמימות ולטוהר של פעם ובא לנו שגם הגולשים שלנו והקטנים שלהם ייהנו ממנו.
ב-13.07 אתר תפוז אנשים בשיתוף סרטי שפירא יערוך הקרנה מיוחדת של סרט הילדים החדש דב דב הירח בקולנוע דיזנגוף ת"א (דיזינגוף סנטר, קומה תחתונה) ומזמין את גולשינו ההורים + ילד אחד לצפות בו איתנו. לו"ז: 10:30: התכנסות וחלוקת כרטיסים 11:00:הקרנת הסרט
עלילת הסרט: דב דב הקטן מתגורר הרחק ביער בבית קטן וחמים. יום אחד, טייס מסתורי מפיל את הירח הישר לחיקו של דב דב. החל מרגע זה, דב דב וחבריו מטפלים בירח ועוזרים לו לחזור חזרה לשמיים. בין ההרפתקאות המסעירות הם יוצאים למסע אל עמק הבוהו והכל כדי לעזור לחברם הירח ולהחזיר את הסדר הטבעי לעולמינו... תאריך יציאה לקולנוע - 8.7.10 מתאים לכם להעביר איתנו בוקר בקולנוע
שלחו לניק "תפוז אנשים מודיע" עד לתאריך 10.7.10 מסר עם הכותרת "דב דב הירח" ועם הפרטים הבאים: שמכם המלא + מספר נייד + גיל הילד. אנו נגיב לכל מסר, כמובן. אז מי יחלוק איתנו (ועם דב דב!) פופקורן?

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifשלום לכולן וסליחה על פתיחת השרשור החדש

היי שמי יפעת והחלטתי להתגייס ולסייע בדרכי בתחום הפונדקאות בארץ... כמישהי שחברה בקבוצה של אמהות יחידניות מבחירה אני מניחה שאת עומדת בקריטריון אחד לפחות של משרד הבריאות והוא קריטריון החד הוריות. אספר לך קצת על עצמי: אני חייה בזוגיות עם אישה כבר 8 שנים ויש לנו בת מדהימה בשם רומי אנחנו מבוססות כלכלית וממניעים של עזרה לזולת בחרנו לעבור תהליך פונדקאות. לפני כשנה זוגתי ילדה בת מקסימה לזוג עם קשיי פוריות, החוויה הייתה מעצימה, התהליך היה מדהים וקל והתמורה הכספית בעדו הייתה הוגנת... אני רואה בך פוטנציאל להפיכת זוג עם קשיים להורים ולכן אני פונה אליך... אשמח לדבר איתך לספר על התהליך והתמורה שמגיעה איתו זו תחושה מטורפת ומצווה גדולה להעניק למישהו אחר להיות הורה בזכותך. אם את מעוניינת לשומוע פרטים אשמח לדבר איתך פה,במסרים במייל [email protected] ואם תרצי לעבור לטלפון אז בשמחה
מקווה שלא הפרעתי, יפעת

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifהודעות, פרסומות../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

חברים, נא לפרסם כאן דברים שלא קשורים לפורום....

moshir

New member
מסיבה ברשת הלב למשפחות חד הוריות וגרושים/ות

מסיבה נהדרת וסגורה למשפחות חד הוריות והורים יחידניים, רשת הלב, הרשת הראשונה בישראל למשפחות חד הוריות והורים יחידניים לפרטים נוספים כאן

למעלה